Loty Europa Polska Warszawa

Warszawa – znajdź tanie loty

pt. 15.02.
pt. 22.02.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Kiedy najlepiej lecieć do Warszawy?

+75.0%
+50.0%
+25.0%
Baza
Cena
216 - 345 PLN

Pogoda w Warszawie dynamicznie się zmienia, a każda pora roku dyktuje turystom swoje warunki. W zimie panują tu mrozy, a lata bywają gorące i słoneczne, choć i wtedy może zaskoczyć Cię gwałtowna burza z ulewnym deszczem. Przezorny zawsze ubezpieczony: włóż do walizki ciepłą kurtkę i parasol, a będziesz w pełni gotowy na spotkanie ze stolicą Polski.

Najlepsza pora na zakup tanich biletów lotniczych do Warszawy przypada na jesień i zimę. To prawdziwa gratka dla miłośników historii i kultury: kapryśna aura i krótkie dni nie sprzyjają długiemu pobytowi na dworze, dlatego weekend w Warszawie upłynie Ci miło na zwiedzaniu licznych muzeów i wystaw sztuki.

Ciepłe miesiące w stolicy Polski są wyjątkowo urokliwe. Miejskie parki rozkwitają wówczas kwiatami i zielenią; zwiedzanie Warszawy w okresie od maja do września nie może obyć się bez długiego spaceru po ogrodach w Łazienkach lub Wilanowie. Jeśli szukasz odpoczynku po długim dniu pełnym wrażeń, najlepiej zrelaksujesz się na miejskiej plaży przy brzegu Wisły.


Warszawa oferty lotów znalezione na momondo

Loty Warszawa | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
LOT
LOT
IEG
06:00
Lotnisko Zielona Góra
1h 05min
07:05
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
LOT
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 05min
07:05
IEG
Lotnisko Zielona Góra
195 PLN
LOT
LOT
SZZ
06:00
Lotnisko Szczecin Goleniów
1h 05min
07:05
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
LOT
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 10min
07:10
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
203 PLN
LOT
LOT
SZZ
06:00
Lotnisko Szczecin Goleniów
1h 05min
07:05
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
LOT
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 10min
07:10
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
211 PLN
LOT
LOT
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
0h 55min
06:55
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
LOT
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
0h 55min
06:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
234 PLN
LOT
LOT
IEG
06:00
Lotnisko Zielona Góra
1h 05min
07:05
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
LOT
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 05min
07:05
IEG
Lotnisko Zielona Góra
245 PLN
LOT
LOT
RZE
05:00
Lotnisko Rzeszów Jasionka
0h 50min
05:50
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
LOT
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
0h 55min
06:55
RZE
Lotnisko Rzeszów Jasionka
268 PLN
LOT
LOT
RZE
05:00
Lotnisko Rzeszów Jasionka
0h 50min
05:50
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
LOT
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
0h 55min
06:55
RZE
Lotnisko Rzeszów Jasionka
268 PLN
LOT
LOT
RZE
06:00
Lotnisko Rzeszów Jasionka
0h 50min
06:50
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
LOT
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
0h 55min
06:55
RZE
Lotnisko Rzeszów Jasionka
268 PLN
LOT
LOT
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
0h 55min
06:55
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
LOT
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
0h 55min
06:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
234 PLN
LOT
LOT
RZE
06:00
Lotnisko Rzeszów Jasionka
0h 55min
06:55
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
LOT
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
0h 55min
06:55
RZE
Lotnisko Rzeszów Jasionka
268 PLN
LOT
LOT
WRO
06:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
0h 55min
06:55
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
LOT
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
0h 55min
06:55
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
379 PLN
LOT
LOT
IEG
06:00
Lotnisko Zielona Góra
1h 05min
07:05
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
LOT
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 05min
07:05
IEG
Lotnisko Zielona Góra
195 PLN

Jakie linie lotnicze oferują loty do Warszawy?

Krajowe loty do Warszawy realizowane są przez linie lotnicze LOT i Sprint Air oraz niskobudżetowego przewoźnika Ryanair – to właśnie tutaj znajdziesz najwięcej ofert tanich lotów do Warszawy.

Międzynarodowe loty do Warszawy dostępne są w ofercie linii LOT, Ryanair i Wizz Air, a także u licznych narodowych operatorów, takich jak Lufthansa, British Airlines, SAS, KLM, Scandinavian Airlines, United Airlines i wielu innych.


Jak dojechać z lotnisk do centrum Warszawy?

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Warszawa wraz z ich odległością od centrum miasta
Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
6 km od centrum
Warszawa Modlin
34 km od centrum

Warszawa ma 2 międzynarodowe porty lotnicze: Lotnisko Chopina i Warszawa-Modlin. Najtańszym sposobem dojazdu z Lotniska Chopina do centrum Warszawy jest komunikacja miejska: masz do wyboru aż 5 linii autobusowych i 2 linie miejskiej kolei SKM. Na lotnisko dojeżdżają także pociągi Kolei Mazowieckich.

Najszybsze dojazdy z lotniska Modlin oferuje przewoźnik Modlin Bus – przejazd z portu lotniczego do Placu Defilad zajmie Ci zaledwie 40 minut! Autobusy z Modlina kursują prawie 50 razy dziennie, a ceny biletów zaczynają się już od 9 PLN.

Jeśli wolisz podróż pociągiem, Koleje Mazowieckie obsługują połączenie między Modlinem i centrum Warszawy oraz autobusowy transfer z lotniska na stację kolejową.

Ceny biletów za przejazd naliczane są według standardowych taryf przewoźników. Zarówno w pojazdach ZTM, jak i Kolei Mazowieckich na trasach z obu lotnisk obowiązuje również specjalny Bilet Lotniskowy w cenie 19 PLN. Bilet jest ważny przez 60 minut od skasowania. W tym czasie możesz podróżować wszystkimi środkami komunikacji miejskiej w 1 strefie.


Jak poruszać się po Warszawie?

W ramach komunikacji miejskiej w Warszawie możesz przemieszczać się metrem, autobusami, tramwajami i Szybką Koleją Miejską (SKM). Metro w Warszawie zabierze Cię do wielu ciekawych miejsc, takich jak Centrum Nauki Kopernik, Stadion Narodowy lub rezerwat przyrody w Lesie Kabackim. 2 linie metra działają w godzinach 05:00-00:10, w weekendy kursy trwają aż do 03:00. Pociągi odjeżdżają co 7-8 minut, a w szczycie komunikacyjnym nieco częściej.

Tramwaje i autobusy w Warszawie kursują na liniach zwykłych, przyspieszonych i nocnych. Jeśli szukasz ciekawego sposobu zwiedzania miasta, wybierz przejazd linią 180: trasa autobusu przebiega wzdłuż Starego Miasta, Powązek i Wilanowa.

Peryferia Warszawy są skomunikowane z centrum poprzez autobusy podmiejskie i pociągi SKM. Pamiętaj, że miejscowości poza granicami administracyjnymi miasta leżą w 2 strefie komunikacyjnej z wyższą taryfą opłat! Bilety komunikacji w Warszawie obowiązują we wszystkich pojazdach obsługiwanych przez ZTM. Najtańszy bilet 20-minutowy kosztuje 3,40 PLN; możesz wybrać także jednorazowe bilety przesiadkowe, ważne przez 75 lub 90 minut.

Przy częstych przejazdach najbardziej opłaca się zakup biletu dobowego, ważnego przez 24 godziny od skasowania. Jeśli odwiedzasz Warszawę w weekend, możesz jeździć jeszcze taniej po zakupie biletu weekendowego, ważnego we wszystkich środkach lokomocji od godziny 19:00 w piątek do 08:00 w poniedziałek.


Fakty o Warszawa

Sprawdź walutę, lokalny czas oraz podstawowe wydatki, jakich możesz spodziewać się w mieście Warszawa
Czas lokalny
Waluta
złoty polski
Piwo
Lokalne piwo (0,5 l)
3,25 PLN
Jedzenie
Niedroga restauracja
25 PLN
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
4,45 PLN

Zacznij planować swoją podróż do miasta Warszawa


Popularne połączenia do Warszawa

Najczęściej wyszukiwane loty do Warszawa, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Zobacz więcej
Loty Europa Polska Warszawa