Tanie loty Zielona Góra - Warszawa

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 27.7
wt 3.8

Informacje o trasie Warszawa-Zielona Góra

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Zielona Góra-Warszawa
Znaleziono najlepszą cenę623 złNajlepsza cena za lot Zielona Góra – Warszawa znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 623 zł
Najkrótszy czas lotu1h 05minNajszybszy lot Zielona Góra-Warszawa zajmuje 1h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Zielona Góra-Warszawa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Zielona Góra - Warszawa Lotnisko Chopina.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Zielona Góra - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Zielona Góra – Warszawa są najtańsze?

kwiecień

Najtańsza pora roku na lot Zielona Góra - Warszawa to kwiecień. Najdroższa pora to marzec.

W który dzień tygodnia loty Zielona Góra – Warszawa są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Zielona Góra – Warszawa są najtańsze?

wieczorem

Loty Zielona Góra - Warszawa są około 10% droższe rano niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Zielona Góra – Warszawa?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Zielona Góra-Warszawa.

Która trasa podróży Zielona Góra – Warszawa jest najtańsza?

Zielona Góra - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Zielona Góra - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Zielona Góra - Warszawa.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Zielona Góra – Warszawa?

46 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Zielona Góra - Warszawa to 46 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Zielona Góra - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Zielona Góra - Warszawa, zmieniając zakładki
LOT
2 wrz
IEG04:50Zielona Góra
1h 05min
WAW05:55Warszawa Lotnisko Chopina
5 wrz
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
IEG11:35Zielona Góra
LOT
17 wrz
IEG04:50Zielona Góra
1h 05min
WAW05:55Warszawa Lotnisko Chopina
19 wrz
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
IEG16:45Zielona Góra
LOT
17 wrz
IEG04:50Zielona Góra
1h 05min
WAW05:55Warszawa Lotnisko Chopina
19 wrz
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
IEG16:45Zielona Góra
LOT
17 wrz
IEG04:50Zielona Góra
1h 05min
WAW05:55Warszawa Lotnisko Chopina
19 wrz
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
IEG16:45Zielona Góra
LOT
20 sie
IEG04:50Zielona Góra
1h 05min
WAW05:55Warszawa Lotnisko Chopina
23 sie
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
IEG16:45Zielona Góra
LOT
11 sie
IEG04:50Zielona Góra
1h 05min
WAW05:55Warszawa Lotnisko Chopina
11 sie
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 05min
IEG16:45Zielona Góra

Znajdź najtańsze oferty lotów Zielona Góra - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Zielona Góra \u2013 Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez LOT.
LOT
21 paź
IEG04:50Zielona Góra
1h 05min
WAW05:55Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
18 paź
IEG04:50Zielona Góra
1h 05min
WAW05:55Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
3 sie
IEG04:50Zielona Góra
1h 05min
WAW05:55Warszawa Lotnisko Chopina

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Zielona Góra – Warszawa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Zielona Góra – Warszawa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 149 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

8,0

Załoga

6,9

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

Minusy: 2,5 H opóźnienia dla lotu który trawa 1:20 to naprawdę bardzo dużo

1 / 3

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Zielona Góra – Warszawa Lotnisko Chopina oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Zielona Góra – Warszawa Lotnisko Chopina, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: LOT.

  • Zielona Góra – Warszawa Lotnisko Chopina – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Zielona Góra – Warszawa Lotnisko Chopina wynosi 377,2 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 1h 05min.


Alternatywne trasy Zielona Góra-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena62 zł
Loty Kraków - Szczecin
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena74 zł
Loty Kraków - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena74 zł
Loty Szczecin - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena82 zł
Loty Gdańsk - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena82 zł
Loty Katowice - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 20min
Najniższa cena195 zł
Loty Warszawa - Katowice
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena203 zł
Loty Rzeszów - Warszawa
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena203 zł
Loty Wrocław - Warszawa
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena206 zł
Loty Warszawa - Kraków
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena210 zł
Loty Kraków - Warszawa
Najkrótszy czas lotu0h 50min
Najniższa cena210 zł
Loty Warszawa - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena210 zł