Szczecin – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 3.8
wt 10.8

Szczecin — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • W którym miesiącu polecę do miasta Szczecin najtaniej?

    Nasze dane pokazują, że czerwiec to najtańszy miesiąc na lot Polska - Szczecin. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 292 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na czerwiec, maj to także dobry moment na lot Polska - Szczecin. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 296 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Szczecin?

    Najlepiej rezerwować lot Szczecin – Polska z 47-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 360 zł. Ceny lotów mogą być niższe również w innych przedziałach czasowych. Na momondo użytkownicy znaleźli loty do tego miasta w cenie już od 70 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Szczecin są najtańsze?

    Nasze dane pokazują, że poniedziałek to najtańszy dzień na lot Polska - Szczecin. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 385 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Z drugiej strony, środa to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 453 zł.


Szczecin — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Szczecin znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
23 wrz
KRK02:00Kraków Balice
1h 10min
SZZ03:10Szczecin Goleniów
30 wrz
SZZ03:40Szczecin Goleniów
1h 05min
KRK04:45Kraków Balice
Ryanair
9 wrz
KRK02:00Kraków Balice
1h 10min
SZZ03:10Szczecin Goleniów
12 wrz
SZZ10:45Szczecin Goleniów
1h 05min
KRK11:50Kraków Balice
Ryanair
16 wrz
KRK02:00Kraków Balice
1h 10min
SZZ03:10Szczecin Goleniów
26 wrz
SZZ10:45Szczecin Goleniów
1h 05min
KRK11:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
29 sie
KRK08:40Kraków Balice
1h 10min
SZZ09:50Szczecin Goleniów
31 sie
SZZ08:30Szczecin Goleniów
8h 55min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
Ryanair
9 wrz
KRK02:00Kraków Balice
1h 10min
SZZ03:10Szczecin Goleniów
16 wrz
SZZ03:40Szczecin Goleniów
1h 05min
KRK04:45Kraków Balice
LOT
7 sie
WAW03:20Warszawa Lotnisko Chopina
1h 10min
SZZ04:30Szczecin Goleniów
14 sie
SZZ16:25Szczecin Goleniów
1h 10min
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina

Szczecin – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Szczecin w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
9 wrz
KRK02:00Kraków Balice
1h 10min
SZZ03:10Szczecin Goleniów
Ryanair
2 wrz
KRK02:00Kraków Balice
1h 10min
SZZ03:10Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
27 sie
GDN10:55Gdańsk Rębiechowo
20h 55min
1 przesiadka
SZZ07:50Szczecin Goleniów

Które linie latają do miasta Szczecin?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Szczecin

Szczecin — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Szczecin
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena70 zł
Loty Gdańsk - Szczecin
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena288 zł
Loty Warszawa - Szczecin
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena373 zł
Loty Poznań - Szczecin
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena401 zł
Loty Katowice - Szczecin
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena482 zł
Loty Wrocław - Szczecin
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena529 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Szczecin