Loty Europa Polska Szczecin Katowice - Szczecin

Tanie loty Katowice - Szczecin

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Szczecin-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Szczecin
Znaleziono najlepszą cenę 1 702 zł Najlepsza cena za lot Katowice – Szczecin znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 702 zł
Najkrótszy czas lotu 3 godz. 0 min Najszybszy lot Katowice-Szczecin zajmuje 3 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Szczecin. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Katowice-Pyrzowice - Szczecin Goleniów.
Lotniska - Szczecin 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Szczecin: Szczecin Goleniów (SZZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice-Szczecin?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
grudzień
Najtańsza pora roku na lot Katowice - Szczecin to grudzień. Najdroższa pora to listopad.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
sobota
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Szczecin?
w południe
Loty Katowice - Szczecin są około 4% droższe rano niż w południe.
Które połączenie jest najtańsze?
Katowice-Pyrzowice - Szczecin Goleniów
Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Szczecin Goleniów, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Szczecin.
KTW
Katowice-Pyrzowice
SZZ
Szczecin Goleniów
Kiedy najtaniej polecę do miasta Szczecin?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - Szczecin to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Katowice - Szczecin

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Szczecin, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
05 mar
15:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
20h 00min
1 przesiadka
SZZ
11:35
+1
Lotnisko Szczecin Goleniów
Ryanair
10 mar
23:10
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
16h 00min
1 przesiadka
KTW
15:10
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
429 zł
LOT
LOT
28 lut
06:15
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 45min
1 przesiadka
SZZ
10:00
Lotnisko Szczecin Goleniów
LOT
03 mar
23:10
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
16h 00min
1 przesiadka
KTW
15:10
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
524 zł
LOT
LOT
13 mar
16:05
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
17h 55min
1 przesiadka
SZZ
10:00
+1
Lotnisko Szczecin Goleniów
LOT
15 mar
12:25
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
11h 20min
1 przesiadka
KTW
23:45
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
694 zł
LOT
LOT
28 lut
06:15
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 45min
1 przesiadka
SZZ
10:00
Lotnisko Szczecin Goleniów
LOT
03 mar
23:10
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
16h 00min
1 przesiadka
KTW
15:10
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
524 zł
LOT
LOT
13 mar
16:05
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
17h 55min
1 przesiadka
SZZ
10:00
+1
Lotnisko Szczecin Goleniów
LOT
15 mar
12:25
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
11h 20min
1 przesiadka
KTW
23:45
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
694 zł
Ryanair
Ryanair
05 mar
15:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
20h 00min
1 przesiadka
SZZ
11:35
+1
Lotnisko Szczecin Goleniów
Ryanair
10 mar
23:10
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
16h 00min
1 przesiadka
KTW
15:10
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
429 zł

Alternatywne trasy Katowice-Szczecin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 00min
Najniższa cena
40 zł
Loty Kraków - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 10min
Najniższa cena
79 zł
Loty Kraków - Szczecin
Najkrótszy czas lotu
1h 15min
Najniższa cena
79 zł
Loty Katowice - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
4h 35min
Najniższa cena
171 zł
Loty Wrocław - Szczecin
Najkrótszy czas lotu
2h 40min
Najniższa cena
417 zł
Loty Katowice - Szczecin
Najkrótszy czas lotu
3h 00min
Najniższa cena
429 zł
Loty Wrocław - Poznań
Najkrótszy czas lotu
2h 55min
Najniższa cena
567 zł
Loty Łódź - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
17h 15min
Najniższa cena
615 zł
Zobacz więcej

Katowice - loty do:

Szczecin - loty z:

*Ceny lotów do: Szczecin to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Szczecin Katowice - Szczecin