Loty Europa Polska Kraków Warszawa - Kraków

Tanie loty Warszawa - Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Warszawa - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
20 sty
WAW
07:55
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
9h 45min
1 przesiadka
17:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
22 sty
KRK
11:45
Lotnisko Kraków Balice
12h 45min
1 przesiadka
00:30
+1
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
372 PLN
LOT
LOT
24 lut
WAW
14:30
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
0h 55min
15:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
LOT
29 lut
KRK
07:05
Lotnisko Kraków Balice
11h 50min
1 przesiadka
18:55
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
376 PLN
Ryanair
Ryanair
02 gru
WAW
07:55
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
9h 45min
1 przesiadka
17:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
11 gru
KRK
07:30
Lotnisko Kraków Balice
11h 50min
1 przesiadka
19:20
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
391 PLN
LOT
LOT
26 gru
WAW
14:30
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
0h 55min
15:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
LOT
03 sty
KRK
16:45
Lotnisko Kraków Balice
4h 45min
1 przesiadka
21:30
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
643 PLN
SAS
SAS
22 lis
WAW
07:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
8h 40min
2 przesiad.
15:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
SAS
24 lis
KRK
06:40
Lotnisko Kraków Balice
0h 55min
07:35
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
1 293 PLN
KLM
KLM
30 kwi
WAW
08:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
5h 15min
1 przesiadka
13:15
KRK
Lotnisko Kraków Balice
KLM
04 maj
KRK
13:45
Lotnisko Kraków Balice
4h 40min
1 przesiadka
18:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
817 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Warszawa - Kraków to styczeń. Najdroższa pora to czerwiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
sobota
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
w południe
Loty Warszawa - Kraków są około 10% droższe wieczorem niż w południe.
Która linia lotnicza lata do miasta Kraków najtaniej?
Ryanair
Ryanair, LOT i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Kraków.
Które połączenie jest najtańsze?
Warszawa Lotnisko Chopina - Kraków Balice
Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Warszawa - Kraków.
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
KRK
Kraków Balice
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kraków?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Warszawa - Kraków to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Kraków-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Kraków
Najkrótszy czas lotu 0 godz. 55 min Najszybszy lot Warszawa-Kraków zajmuje 0 godz. 55 min.
Loty bezpośrednie Codziennie Bezpośrednie loty Warszawa-Kraków każdego dnia.
Lotniska - Kraków 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Alternatywne trasy Warszawa-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Warszawa - Katowice
Najkrótszy czas lotu
0h 50min
Najniższa cena
314 PLN
Warszawa - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu
0h 55min
Najniższa cena
875 PLN

Warszawa - loty do:

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do: Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Warszawa - Kraków