Cheap flights z Polski do Londynu from 23 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Londyn-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Londyn

Najkrótszy czas lotu

2h 30min

Loty bezpośrednie

pon., wt., śr., czw., sob. i ndz.

Londyn — lotniska

6 lotnisk
Najszybszy lot Polska-Londyn zajmuje 2h 30min.
Bezpośrednie loty Polska-Londyn – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to American Airlines.
Jest 6 lotnisk w pobliżu Londyn: Londyn-City (LCY), Londyn-Heathrow (LHR), Londyn-Luton (LTN), Londyn-Stansted (STN), Londyn-Gatwick (LGW), Londyn-Southend (SEN)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Londyn?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Londyn?

Ryanair

British Airways, Brussels Airlines i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Londyn.

Która trasa podróży Polska – Londyn jest najtańsza?

Kraków Balice - Londyn-Luton

Wybierz trasę Kraków Balice - Londyn-Luton, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Londyn.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Londyn

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Londyn, zmieniając zakładki
Ryanair
1 paź
KRK19:00Kraków Balice
2h 30min
LTN21:30Londyn-Luton
8 paź
LTN15:00Londyn-Luton
2h 15min
KRK17:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
2 paź
KRK02:20Kraków Balice
2h 35min
LTN04:55Londyn-Luton
8 lis
LTN01:30Londyn-Luton
2h 20min
KRK03:50Kraków Balice
Ryanair
5 paź
KRK08:00Kraków Balice
2h 30min
LTN10:30Londyn-Luton
8 lis
LTN01:30Londyn-Luton
2h 20min
KRK03:50Kraków Balice
Wizz Air
14 wrz
WAW02:05Warszawa Chopina
2h 35min
LTN04:40Londyn-Luton
19 wrz
LTN04:20Londyn-Luton
2h 20min
WAW06:40Warszawa Chopina
Ryanair
6 paź
KRK09:25Kraków Balice
2h 30min
LTN11:55Londyn-Luton
8 lis
LTN01:30Londyn-Luton
2h 20min
KRK03:50Kraków Balice
easyJet
3 paź
KRK17:50Kraków Balice
2h 35min
LGW20:25Londyn-Gatwick
6 lis
LGW02:20Londyn-Gatwick
2h 30min
KRK04:50Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Londyn w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Londyn w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i easyJet.
Ryanair
25 wrz
WMI05:35Warszawa Modlin
2h 25min
STN08:00Londyn-Stansted
Ryanair
15 paź
KRK19:00Kraków Balice
2h 30min
LTN21:30Londyn-Luton
easyJet
3 paź
KRK17:50Kraków Balice
2h 35min
LGW20:25Londyn-Gatwick

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Londyn

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Londyn
Ryanair
21 sie
KRK06:30Kraków Balice
12h 40min
2 przesiadki
STN19:10Londyn-Stansted
31 sie
STN14:00Londyn-Stansted
2h 15min
KRK16:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
22 sie
KRK18:05Kraków Balice
11h 35min
1 przesiadka
LGW05:40Londyn-Gatwick
29 sie
LGW12:10Londyn-Gatwick
2h 20min
KRK14:30Kraków Balice
Norwegian
19 sie
KRK17:30Kraków Balice
12h 10min
1 przesiadka
LGW05:40Londyn-Gatwick
31 sie
LGW15:55Londyn-Gatwick
12h 25min
1 przesiadka
KRK04:20Kraków Balice
Wizz Air
19 sie
KRK02:20Kraków Balice
2h 35min
LTN04:55Londyn-Luton
31 sie
LTN04:40Londyn-Luton
2h 25min
KRK07:05Kraków Balice
Ryanair
20 sie
KRK15:30Kraków Balice
4h 55min
1 przesiadka
STN20:25Londyn-Stansted
31 sie
STN14:00Londyn-Stansted
2h 15min
KRK16:15Kraków Balice
Austrian Airlines
17 sie
WAW11:00Warszawa Chopina
7h 40min
1 przesiadka
LHR18:40Londyn-Heathrow
24 sie
LHR02:00Londyn-Heathrow
15h 40min
1 przesiadka
WAW17:40Warszawa Chopina

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Londyn

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Londyn z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 43 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Sam lot Ryanairem jest naprawdę dobry pomimo wielu negatywnych opinii. Umiejętności pilotów oraz profesionalizm obsługi jest naprawdę na wysokim poziomie. Zdecydowanie do poprawy sam onboarding, czekanie na lotnisku, wpuszczanie do korytarzy kiedy samolot nie jest gotowy i trzeba czekać dodatkowe 20-30min żeby wejść na pokład. Denerwująca jest również ich polityka bagażowa że ciężko się połapać co będzie bagażem podręcznym a co nie, dopłata za wybranie miejsca też jest już lekką przesadą.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 44 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,6

Załoga

6,5

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

miła obsługa

1 / 6
Szukaj lotów Wizz Air
Wizz Air UKCenaOd 44 złBezpłatne odwołanieOcena
6,7
Szukaj lotów Wizz Air UK
LufthansaCenaOd 50 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa
easyJetCenaOd 80 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów easyJet
LOTCenaOd 332 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,7

Załoga

6,7

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
British AirwaysCenaOd 388 złBezpłatne odwołanieOcena
6,3
Szukaj lotów British Airways
Scandinavian AirlinesCenaOd 434 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Scandinavian Airlines
Ukraine International AirlinesCenaOd 450 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Ukraine International Airlines
Brussels AirlinesCenaOd 569 złBezpłatne odwołanieOcena
6,7
Szukaj lotów Brussels Airlines

Loty LOT: Polska – Londyn

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Polska – Londyn
LOT
1 paź
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
12h 35min
1 przesiadka
LHR14:20Londyn-Heathrow
31 paź
LHR06:20Londyn-Heathrow
12h 45min
1 przesiadka
KTW19:05Katowice-Pyrzowice
LOT
18 sie
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
4h 40min
1 przesiadka
LHR06:25Londyn-Heathrow
23 sie
LHR14:10Londyn-Heathrow
4h 20min
1 przesiadka
KTW18:30Katowice-Pyrzowice
1 265 zł
Znajdź podobne

Loty British Airways: Polska – Londyn

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Polska – Londyn
British Airways
29 lis
WAW07:45Warszawa Chopina
2h 50min
LHR10:35Londyn-Heathrow
3 gru
LHR03:20Londyn-Heathrow
2h 30min
WAW05:50Warszawa Chopina
British Airways
9 sty
WAW11:20Warszawa Chopina
2h 45min
LHR14:05Londyn-Heathrow
15 sty
LHR03:20Londyn-Heathrow
2h 30min
WAW05:50Warszawa Chopina
British Airways
18 sie
WAW04:30Warszawa Chopina
2h 45min
LHR07:15Londyn-Heathrow
21 wrz
LHR03:35Londyn-Heathrow
2h 25min
WAW06:00Warszawa Chopina
1 170 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Londyn oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Londyn, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Wizz Air i LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Londyn

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena109 zł
Loty Kraków - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena50 zł
Loty Wrocław - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena141 zł
Loty Katowice - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 19min
Najniższa cena100 zł
Loty Gdańsk - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena77 zł
Loty Poznań - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena132 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Londyn

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Londyn

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Polska – Londyn według Twoich preferencji.

Wszystkie wyszukiwania lotów Polska – Londyn na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Polska – Londyn.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Polska – Londyn, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Londyn) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.