Rezerwuj loty z easyJet

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 10.10
pon. 17.10

Fakty o easyJet

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska easyJet

Najtańsza trasa

63 zł

Najpopularniejsza trasa

LIS - MAD

Najkrótszy lot

0h 55min

Najdłuższy lot

16h 30min
Najtańsze połączenie easyJet na trasie Walencja – Lizbona kosztuje 63 zł
Trasa Lizbona – Madryt-Barajas jest obecnie najpopularniejsza w liniach easyJet
Najkrótszy lot liniami easyJet trwa 0h 55min i odbywa się na trasie Palermo (PMO) – Neapol (NAP)
Najdłuższy lot liniami easyJet na trasie Lizbona (LIS) – Paryż (CDG) trwa 16h 30min

Oferty lotów easyJet w obie strony

Porównaj oferty lotów międzynarodowych i krajowych linii easyJet w obie strony znalezionych ostatnio na momondo.
easyJet
20 gru
KRK06:20Kraków Balice
2h 30min
LTN08:50Londyn-Luton
5 sty
LTN02:10Londyn-Luton
2h 30min
KRK04:40Kraków Balice
easyJet
21 gru
KRK08:05Kraków Balice
2h 35min
LGW10:40Londyn-Gatwick
5 sty
LGW04:05Londyn-Gatwick
2h 30min
KRK06:35Kraków Balice
easyJet
20 gru
KRK06:20Kraków Balice
2h 30min
LTN08:50Londyn-Luton
3 sty
LTN02:15Londyn-Luton
2h 30min
KRK04:45Kraków Balice
easyJet
18 gru
KRK13:40Kraków Balice
2h 35min
LGW16:15Londyn-Gatwick
4 sty
LGW04:05Londyn-Gatwick
2h 30min
KRK06:35Kraków Balice
easyJet
18 gru
KRK15:35Kraków Balice
2h 20min
CDG17:55Paryż Charles de Gaulle
3 sty
CDG08:05Paryż Charles de Gaulle
2h 15min
KRK10:20Kraków Balice
easyJet
24 gru
KRK06:05Kraków Balice
2h 30min
LTN08:35Londyn-Luton
31 gru
LTN02:00Londyn-Luton
2h 30min
KRK04:30Kraków Balice

Oferty lotów easyJet w jedną stronę

Znajdź i porównaj ceny lotów easyJet dla lotów w jedną stronę – krajowych i międzynarodowych
easyJet
20 lis
KRK15:35Kraków Balice
2h 20min
CDG17:55Paryż Charles de Gaulle
easyJet
30 lis
KRK11:35Kraków Balice
2h 30min
LTN14:05Londyn-Luton
easyJet
18 gru
KRK13:40Kraków Balice
2h 35min
LGW16:15Londyn-Gatwick
easyJet
17 sty
KRK06:15Kraków Balice
2h 45min
MAN09:00Manchester
easyJet
9 gru
KRK06:05Kraków Balice
2h 40min
BRS08:45Bristol
easyJet
16 gru
KRK14:55Kraków Balice
2h 20min
CDG17:15Paryż Charles de Gaulle

easyJet – opinie

6,8
OKNa podstawie 461 zweryfikowanych opinii gości
7,5Załoga
5,4Rozrywka
6,7Komfort
6,5Wejście na pokład
6,8Ogólnie
5,8Jedzenie

Sortowanie:
Data

Popularne trasy easyJet

Jeśli Twój termin podróży jest elastyczny, sprawdź poniższe trasy obsługiwane przez easyJet.
Londyn - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena97 zł
Kraków - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena194 zł
Manchester - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena194 zł
Bristol - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 29min
Najniższa cena204 zł
Kraków - Manchester
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena223 zł
Kraków - Bristol
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena238 zł
Kraków - Bazylea
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena243 zł
Kraków - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena243 zł
Kraków - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena248 zł
Liverpool - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena253 zł
Palma de Mallorca - Berlin
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena257 zł
Paryż - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena257 zł

Informacje o locie liniami easyJet

Jakie taryfy i klasy biletowe oferuje easyJet?

Wszystkie loty easyJet odbywają się w klasie ekonomicznej. Możesz wykupić standardowy bilet lub taryfę FLEXI, zapewniającą możliwość wprowadzania zmian w rezerwacji i wyższy standard lotu. Podobnie jak inne tanie linie lotnicze, także easyJet oferuje wiele dodatkowych usług, np. wybór miejsca, pierwszeństwo wejścia na pokład lub nadanie bagażu. Każdą z usług musisz opłacić osobno.

Jaki bagaż podręczny mogę zabrać na pokład?

Każdy pasażer może zabrać 1 sztukę bagażu podręcznego i drobne akcesorium (parasol, płaszcz, laska, kule itd.) Waga bagażu nie podlega limitom, lecz jego wymiary nie mogą przekraczać 56 x 45 x 25 cm. Właściciele karty easyJet Plus i biletów w taryfie FLEXI mogą zabrać dodatkowy bagaż o maksymalnych wymiarach 45 x 36 x 20 cm i przewozić go pod siedzeniem fotela.

Ile zapłacę za nadanie bagażu rejestrowanego?

Bagaż rejestrowany w easyJet jest płatny, a każdy pasażer może wykupić maksymalnie 3 sztuki. Dopuszczalna waga 1 sztuki wynosi 20 kg. Jeśli zgłaszasz bagaż przy rezerwacji biletu online, za 1 sztukę zapłacisz 13-30 GBP. Wysokość opłat na lotnisku wynosi 35 GPB przy stanowisku nadawania bagażu i 45 GBP przy wejściu na pokład. Możesz nadać także cięższy bagaż, o wadze do 32 kg/sztuka. Zapłacisz wówczas 9 GBP za każde dodatkowe 3 kg.

Jakie są zasady przewozu bagażu dla dzieci?

. Jeśli rezerwujesz osobne miejsce dla dziecka, możesz wykupić w ramach jego biletu 3 sztuki bagażu, o wadze max. 20 kg każda. Zasada ta nie dotyczy sytuacji, gdy dziecko odbywa lot na kolanach opiekuna.

Czego nie mogę przewozić w bagażu podręcznym?

W bagażu podręcznym nie można przewozić płynów w opakowaniach o pojemności większej niż 100 ml, a także przedmiotów niebezpiecznych: broni i amunicji, produktów wybuchowych i łatwopalnych, ostro zakończonych lub tępych narzędzi. Dokładną listę przedmiotów zabronionych znajdziesz na stronie easyJet.

Kiedy mogę zrobić odprawę?

Odprawa online jest otwarta w czasie od 30 dni do 2 godzin przed odlotem. Stanowiska odprawy na  lotnisku otwierają się na 2 godziny przed odlotem.

Kiedy muszę stawić się na lotnisku?

Odprawa na lotnisku kończy się na 45 minut przed odlotem; weź pod uwagę także możliwe kolejki do kontroli bezpieczeństwa i stanowisk odprawy bagażu. Aby uniknąć spóźnienia, postaraj się dotrzeć na lotnisko przynajmniej na 2 godziny przed odlotem.

Ile kosztuje zmiana biletu w easyJet?

Wysokość opłat za dokonanie zmian w rezerwacji wynosi 15-45 GBP (jeśli wprowadzasz je online) i 20-50 GBP (jeśli wprowadzasz je przez telefon). Jeśli wprowadzisz zmiany przynajmniej na 60 dni przed datą lotu, zapłacisz mniej. W przypadku zmiany taryfy biletu musisz także pokryć ewentualne różnice w cenie rezerwacji.

Ile kosztuje anulacja biletu w easyJet?

Opłata administracyjna za zwrot biletu wynosi 25 GBP przy anulacji online i 30 GBP przy anulacji telefonicznej. Możesz zwrócić bilet najpóźniej na 24 godziny przed odlotem.

Czy mogę zabrać własne jedzenie na pokład?

Tak, lecz pamiętaj o ograniczeniu ilości płynnych potraw i napojów do 100 ml/opakowanie. Na pokładzie samolotu kupisz także przekąski, ciepłe i zimne napoje.

Jakie programy lojalnościowe prowadzi easyJet?

EasyJet zaprasza najaktywniejszych klientów do uczestnictwa w programie Flight Club. Członkostwo w programie wiąże się z wieloma korzyściami, dostępnymi dla danego pasażera i wszystkich podróżujących z nim osób. Możesz wykupić także roczną kartę easyJet Plus w cenie 199 GBP. Karta gwarantuje Ci otrzymanie najniższych cen lotów i usług dodatkowych, a także zniżki w partnerskich wypożyczalniach samochodów, hotelach, parkingach i lounge.

Dalsze informacje dostępne na stronie easyJet: www.easyjet.com.

"

easyJet nie oferuje lotów z lotniska Warszawa Chopina. Linie easyJet obsługują jednak połączenia z pobliskiego lotniska Kraków Balice. Jeśli jednak zależy Ci na wylocie z Warszawa Chopina, możesz skorzystać z usług linii Ryanair.

Londyn-Gatwick, Belfast Intl i Amsterdam-Schiphol to główne porty lotnicze obsługiwane przez easyJet. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami easyJet w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie easyJet za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie easyJet włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami easyJet pod numerem +44 330 365 5454 lub odwiedzając stronę easyjet.com.

Aktualnie lot na trasie Lizbona - Funchal Madera z 0 przesiadkami za 170 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez easyJet. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami easyJet, podróż na trasie Inverness - Londyn-Gatwick z 0 przesiadkami za 87 zł jest najtańszą opcją.

Lot Porto - Ibiza za 151 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje easyJet. Wiąże się on z 0 przesiadkami. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami easyJet odbywa się na trasie Walencja - Lizbona (0 przesiadek) i kosztuje 63 zł.

W liniach easyJet obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 275 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 56x45x25 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 45x36x20 cm.


Popularne kierunki międzynarodowe easyJet

Interesuje Cię lot do innego kraju niż Wielka Brytania? Zarezerwuj lot międzynarodowy easyJet do któregoś z tych popularnych kierunków

Status lotu easyJet

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu easyJet
śr. 10/5