Tanie loty na trasie Liverpool – Kraków od 82 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 1.6
śr 8.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Liverpool

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Liverpool-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

82 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 30min

Loty bezpośrednie

ndz

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Liverpool - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 82 zł. Najlepsza oferta na lot Liverpool - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 795 zł.
Najszybszy lot Liverpool-Kraków zajmuje 2h 30min.
Bezpośrednie loty Liverpool-Kraków – niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to easyJet.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Liverpool - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Liverpool – Kraków są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Liverpool - Kraków to Styczeń. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Liverpool – Kraków są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Liverpool – Kraków są najtańsze?

wieczorem

Loty Liverpool - Kraków są około 73% droższe po południu niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Liverpool – Kraków?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Liverpool-Kraków.

Która trasa podróży Liverpool – Kraków jest najtańsza?

Liverpool-John Lennon - Kraków Balice

Wybierz trasę Liverpool-John Lennon - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Liverpool - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Liverpool – Kraków?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Liverpool - Kraków to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Liverpool - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Liverpool - Kraków, zmieniając zakładki
Ryanair
15 cze
LPL16:10Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK18:40Kraków Balice
17 cze
KRK12:45Kraków Balice
2h 40min
LPL15:25Liverpool-John Lennon
Kilka linii lotniczych
13 cze
LPL13:05Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK15:35Kraków Balice
15 cze
KRK09:50Kraków Balice
2h 40min
LPL12:30Liverpool-John Lennon
Ryanair
17 cze
LPL14:50Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK17:20Kraków Balice
20 cze
KRK17:00Kraków Balice
2h 40min
LPL19:40Liverpool-John Lennon
Ryanair
13 cze
LPL13:05Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK15:35Kraków Balice
15 cze
KRK14:05Kraków Balice
2h 40min
LPL16:45Liverpool-John Lennon
Ryanair
6 cze
LPL13:05Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK15:35Kraków Balice
13 cze
KRK17:00Kraków Balice
2h 40min
LPL19:40Liverpool-John Lennon
Kilka linii lotniczych
13 cze
LPL13:05Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK15:35Kraków Balice
17 cze
KRK02:20Kraków Balice
40h 30min
2 przesiadki
LPL18:50Liverpool-John Lennon

Znajdź najtańsze oferty lotów Liverpool - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Liverpool – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i easyJet.
Ryanair
5 cze
LPL15:50Liverpool-John Lennon
19h 20min
1 przesiadka
KRK11:10Kraków Balice
easyJet
5 cze
LPL05:50Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK08:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
5 cze
LPL15:55Liverpool-John Lennon
26h 15min
2 przesiadki
KRK18:10Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Liverpool – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Liverpool – Kraków
Ryanair
6 cze
LPL13:05Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK15:35Kraków Balice
13 cze
KRK17:00Kraków Balice
2h 40min
LPL19:40Liverpool-John Lennon
Kilka linii lotniczych
3 cze
LPL13:05Liverpool-John Lennon
19h 30min
1 przesiadka
KRK08:35Kraków Balice
6 cze
KRK06:20Kraków Balice
26h 50min
1 przesiadka
LPL09:10Liverpool-John Lennon
Ryanair
6 cze
LPL13:05Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK15:35Kraków Balice
13 cze
KRK02:25Kraków Balice
16h 25min
2 przesiadki
LPL18:50Liverpool-John Lennon
Ryanair
6 cze
LPL04:30Liverpool-John Lennon
4h 30min
1 przesiadka
KRK09:00Kraków Balice
13 cze
KRK17:00Kraków Balice
2h 40min
LPL19:40Liverpool-John Lennon
Kilka linii lotniczych
3 cze
LPL14:50Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK17:20Kraków Balice
6 cze
KRK06:20Kraków Balice
26h 50min
1 przesiadka
LPL09:10Liverpool-John Lennon
easyJet
5 cze
LPL05:50Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK08:20Kraków Balice
12 cze
KRK09:50Kraków Balice
2h 40min
LPL12:30Liverpool-John Lennon

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Liverpool – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Liverpool – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 87 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
  • Loty Ryanair Liverpool – Kraków

    Średnia cena za bilet Ryanair na trasie Liverpool – Kraków wynosi 61 zł, a najlepsze oferty zaczynają się już od 20 zł w obie strony. 692 użytkowników momondo oceniło Ryanair na 7,1/10.


Loty Ryanair: Liverpool – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Liverpool – Kraków
Ryanair
15 cze
LPL16:10Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK18:40Kraków Balice
17 cze
KRK12:45Kraków Balice
2h 40min
LPL15:25Liverpool-John Lennon
Ryanair
17 cze
LPL14:50Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK17:20Kraków Balice
20 cze
KRK17:00Kraków Balice
2h 40min
LPL19:40Liverpool-John Lennon
Ryanair
13 cze
LPL13:05Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK15:35Kraków Balice
15 cze
KRK14:05Kraków Balice
2h 40min
LPL16:45Liverpool-John Lennon

Loty easyJet: Liverpool – Kraków

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Liverpool – Kraków
easyJet
5 cze
LPL05:50Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK08:20Kraków Balice
12 cze
KRK09:50Kraków Balice
2h 40min
LPL12:30Liverpool-John Lennon
easyJet
5 cze
LPL05:50Liverpool-John Lennon
2h 30min
KRK08:20Kraków Balice
12 cze
KRK09:50Kraków Balice
2h 40min
LPL12:30Liverpool-John Lennon

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Liverpool-John Lennon – Kraków Balice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Liverpool-John Lennon – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair i easyJet.

  • Liverpool-John Lennon – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Liverpool-John Lennon – Kraków Balice zajmuje ok. 1613,5 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 2h 30min.



Alternatywne trasy Liverpool-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Londyn - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena77 zł
Loty Londyn - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena116 zł
Loty Londyn - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena129 zł
Loty Manchester - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena224 zł
Loty Londyn - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena125 zł
Loty Londyn - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena168 zł
Loty Londyn - Poznań
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena107 zł
Loty Manchester - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena202 zł

Loty podobne do tych na trasie Liverpool – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Liverpool – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Kraków jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Liverpool – Kraków i oszczędzisz czas i pieniądze.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Liverpool – Kraków, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Liverpool – Kraków dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Liverpool – Kraków, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Kraków) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.