Cheap flights z Katowice do Kraków from 158 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 6.12
wt. 13.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

158 zł

Najkrótszy czas lotu

5h 10min

Loty bezpośrednie

Brak

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Katowice - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 158 zł. Najlepsza oferta na lot Katowice - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 604 zł.
Najszybszy lot Katowice-Kraków zajmuje 5h 10min.
Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Katowice – Kraków są najtańsze?

Październik. Najtańsza pora roku na lot Katowice - Kraków to Październik. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Katowice – Kraków są najtańsze?

poniedziałek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Katowice – Kraków są najtańsze?

rano. Loty Katowice - Kraków są około 7% droższe w południe niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Kraków?

LOT. LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Katowice-Kraków.

Która trasa podróży Katowice – Kraków jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Kraków Balice. Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Kraków.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
16 sty
KTW02:35Katowice-Pyrzowice
14h 50min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
21 sty
KRK01:25Kraków Balice
8h 45min
1 przesiadka
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
Ryanair
21 sty
KTW16:40Katowice-Pyrzowice
11h 50min
1 przesiadka
KRK04:30Kraków Balice
24 sty
KRK07:15Kraków Balice
9h 25min
1 przesiadka
KTW16:40Katowice-Pyrzowice
LOT
10 lut
KTW00:40Katowice-Pyrzowice
8h 40min
1 przesiadka
KRK09:20Kraków Balice
24 lut
KRK16:25Kraków Balice
2h 40min
1 przesiadka
KTW19:05Katowice-Pyrzowice
LOT
10 lut
KTW00:40Katowice-Pyrzowice
8h 40min
1 przesiadka
KRK09:20Kraków Balice
24 lut
KRK16:25Kraków Balice
2h 40min
1 przesiadka
KTW19:05Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
21 sty
KTW10:00Katowice-Pyrzowice
17h 10min
1 przesiadka
KRK03:10Kraków Balice
24 sty
KRK11:10Kraków Balice
19h 35min
2 przesiadki
KTW06:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
16 sty
KTW02:35Katowice-Pyrzowice
14h 50min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
21 sty
KRK06:25Kraków Balice
21h 00min
2 przesiadki
KTW03:25Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
25 sty
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
16h 05min
1 przesiadka
KRK17:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
24 sty
KTW01:15Katowice-Pyrzowice
16h 05min
1 przesiadka
KRK17:20Kraków Balice
Wizz Air
27 mar
KTW15:35Katowice-Pyrzowice
16h 05min
1 przesiadka
KRK07:40Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Katowice – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Katowice – Kraków
Kilka linii lotniczych
10 gru
KTW01:15Katowice-Pyrzowice
17h 35min
2 przesiadki
KRK18:50Kraków Balice
11 gru
KRK16:45Kraków Balice
13h 45min
2 przesiadki
KTW06:30Katowice-Pyrzowice
LOT
10 gru
KTW00:40Katowice-Pyrzowice
5h 45min
1 przesiadka
KRK06:25Kraków Balice
11 gru
KRK00:40Kraków Balice
9h 00min
1 przesiadka
KTW09:40Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
10 gru
KTW13:15Katowice-Pyrzowice
20h 05min
1 przesiadka
KRK09:20Kraków Balice
11 gru
KRK16:45Kraków Balice
13h 45min
2 przesiadki
KTW06:30Katowice-Pyrzowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 350 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

Zgodnie z czasem, miła obsługa.

1 / 10
Szukaj lotów LOT

Loty Ryanair: Katowice – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Katowice – Kraków
Ryanair
21 sty
KTW16:40Katowice-Pyrzowice
11h 50min
1 przesiadka
KRK04:30Kraków Balice
24 sty
KRK07:15Kraków Balice
9h 25min
1 przesiadka
KTW16:40Katowice-Pyrzowice
Ryanair
16 sty
KTW02:35Katowice-Pyrzowice
14h 50min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
21 sty
KRK06:25Kraków Balice
21h 00min
2 przesiadki
KTW03:25Katowice-Pyrzowice
Ryanair
16 sty
KTW02:00Katowice-Pyrzowice
15h 25min
2 przesiadki
KRK17:25Kraków Balice
21 sty
KRK06:25Kraków Balice
21h 00min
2 przesiadki
KTW03:25Katowice-Pyrzowice

Loty LOT: Katowice – Kraków

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Katowice – Kraków
LOT
10 lut
KTW00:40Katowice-Pyrzowice
8h 40min
1 przesiadka
KRK09:20Kraków Balice
24 lut
KRK16:25Kraków Balice
2h 40min
1 przesiadka
KTW19:05Katowice-Pyrzowice
LOT
10 lut
KTW00:40Katowice-Pyrzowice
8h 40min
1 przesiadka
KRK09:20Kraków Balice
24 lut
KRK16:25Kraków Balice
2h 40min
1 przesiadka
KTW19:05Katowice-Pyrzowice
LOT
27 gru
KTW10:00Katowice-Pyrzowice
17h 10min
1 przesiadka
KRK03:10Kraków Balice
1 sty
KRK16:25Kraków Balice
17h 15min
1 przesiadka
KTW09:40Katowice-Pyrzowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Kraków Balice, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: LOT.

  • Czy lot to najszybsza opcja podróży na trasie Katowice – Kraków?

    Biorąc pod uwagę wyłącznie czas samej podróży, wyszukiwania innych osób na naszej stronie wskazują na to, że pociągi na trasie Katowice – Kraków to najszybsza opcja, ponieważ podróż trwa zaledwie 0h 53min. Jeżeli czas podróży nie jest dla Ciebie najważniejszy, dobrymi alternatywami będą loty na trasie Katowice – Kraków oraz autobusy z miasta Katowice do miasta Kraków.

  • Czy lot to najtańsza opcja podróży na trasie Katowice – Kraków?

    Autobus na trasie Katowice – Kraków w cenie od 32 zł pozwala zaoszczędzić 90% w porównaniu do lotu na trasie Katowice – Kraków oraz podróży pociągiem z miasta Katowice do miasta Kraków.

  • Katowice-Pyrzowice – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Katowice-Pyrzowice są od siebie oddalone o 68,3 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 5h 40min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Katowice-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena180 zł
Loty Warszawa - Wrocław
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena302 zł
Loty Wrocław - Warszawa
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena270 zł
Loty Kraków - Warszawa
Najkrótszy czas lotu0h 50min
Najniższa cena230 zł
Loty Warszawa - Kraków
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena257 zł
Loty Szczecin - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena212 zł
Loty Warszawa - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena216 zł
Loty Gdańsk - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena212 zł
Loty Lublin - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena81 zł
Loty Katowice - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena279 zł
Loty Warszawa - Szczecin
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena279 zł
Loty Wrocław - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena108 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Katowice – Kraków. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Loty na trasie Katowice – Kraków z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Katowice – Kraków, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Katowice – Kraków, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Kraków) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.