Loty Europa Polska Lublin

Lublin – znajdź tanie loty

pt. 15.02.
pt. 22.02.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Lublin oferty lotów znalezione na momondo

Loty Lublin | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
LOT
LOT
WRO
06:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2h 20min
1 przesiadka
08:20
LUZ
Lotnisko Lublin
LOT
LUZ
06:00
Lotnisko Lublin
8h 40min
1 przesiadka
14:40
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
678 PLN
LOT
LOT
GDN
06:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 30min
1 przesiadka
08:30
LUZ
Lotnisko Lublin
LOT
LUZ
06:00
Lotnisko Lublin
8h 05min
1 przesiadka
14:05
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 187 PLN
Lufthansa
Lufthansa
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
5h 15min
1 przesiadka
11:15
LUZ
Lotnisko Lublin
Lufthansa
LUZ
06:00
Lotnisko Lublin
0h 50min
06:50
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 479 PLN
Lufthansa
Lufthansa
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
5h 15min
1 przesiadka
11:15
LUZ
Lotnisko Lublin
Lufthansa
LUZ
06:00
Lotnisko Lublin
0h 50min
06:50
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 479 PLN
LOT
LOT
GDN
06:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 30min
1 przesiadka
08:30
LUZ
Lotnisko Lublin
LOT
LUZ
06:00
Lotnisko Lublin
8h 05min
1 przesiadka
14:05
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 187 PLN
LOT
LOT
WRO
06:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
2h 20min
1 przesiadka
08:20
LUZ
Lotnisko Lublin
LOT
LUZ
06:00
Lotnisko Lublin
8h 40min
1 przesiadka
14:40
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
678 PLN

Które linie lotnicze latają do miasta Lublin?

Tani przewoźnicy mają najniższe ceny, ale pamiętaj, że ich oferty często nie obejmują bagażu rejestrowanego, posiłku lub napojów na pokładzie. Spójrz na szacowane opłaty dodatkowe w wynikach wyszukiwania, by mieć rozeznanie, ile będziesz musiał dopłacić za poszczególne usługi.


Lotniska w pobliżu Lublin

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Lublin wraz z ich odległością od centrum miasta
Lublin
10 km od centrum

Fakty o Lublin

Sprawdź walutę, lokalny czas oraz podstawowe wydatki, jakich możesz spodziewać się w mieście Lublin
Czas lokalny
Waluta
złoty polski
Piwo
Lokalne piwo (0,5 l)
3,03 PLN
Jedzenie
Niedroga restauracja
20 PLN
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
3,24 PLN

Zacznij planować swoją podróż do miasta Lublin


Popularne połączenia do Lublin

Najczęściej wyszukiwane loty do Lublin, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Zobacz więcej
Loty Europa Polska Lublin