Loty Europa Polska Lublin Szczecin - Lublin

Loty Szczecin-Lublin

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Szczecin - Lublin

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szczecin - Lublin, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
LOT
LOT
19 sie
SZZ
23:05
Lotnisko Szczecin Goleniów
17h 25min
1 przesiadka
16:30
+1
LUZ
Lotnisko Lublin
LOT
26 sie
LUZ
17:10
Lotnisko Lublin
9h 00min
1 przesiadka
02:10
+1
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
428 PLN
LOT
LOT
31 sie
SZZ
10:55
Lotnisko Szczecin Goleniów
5h 35min
1 przesiadka
16:30
LUZ
Lotnisko Lublin
LOT
05 wrz
LUZ
17:10
Lotnisko Lublin
9h 00min
1 przesiadka
02:10
+1
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
435 PLN
LOT
LOT
01 sie
SZZ
10:55
Lotnisko Szczecin Goleniów
5h 35min
1 przesiadka
16:30
LUZ
Lotnisko Lublin
LOT
04 sie
LUZ
17:20
Lotnisko Lublin
17h 05min
1 przesiadka
10:25
+1
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
549 PLN
LOT
LOT
31 sie
SZZ
10:55
Lotnisko Szczecin Goleniów
5h 35min
1 przesiadka
16:30
LUZ
Lotnisko Lublin
LOT
05 wrz
LUZ
17:10
Lotnisko Lublin
9h 00min
1 przesiadka
02:10
+1
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
435 PLN
LOT
LOT
01 sie
SZZ
10:55
Lotnisko Szczecin Goleniów
5h 35min
1 przesiadka
16:30
LUZ
Lotnisko Lublin
LOT
04 sie
LUZ
17:20
Lotnisko Lublin
17h 05min
1 przesiadka
10:25
+1
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
549 PLN
LOT
LOT
19 sie
SZZ
23:05
Lotnisko Szczecin Goleniów
17h 25min
1 przesiadka
16:30
+1
LUZ
Lotnisko Lublin
LOT
26 sie
LUZ
17:10
Lotnisko Lublin
9h 00min
1 przesiadka
02:10
+1
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
428 PLN

Informacje o trasie Lublin-Szczecin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szczecin-Lublin
Najkrótszy czas lotu 5 godz. 35 min Najszybszy lot Szczecin-Lublin zajmuje 5 godz. 35 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Szczecin-Lublin. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Szczecin Goleniów - Lublin.
Lotniska - Lublin 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Lublin: Lublin (LUZ)

Alternatywne trasy Szczecin-Lublin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Zielona Góra - Warszawa
Najkrótszy czas lotu
1h 05min
Najniższa cena
159 PLN
Gdańsk - Warszawa
Najkrótszy czas lotu
1h 00min
Najniższa cena
261 PLN
Szczecin - Warszawa
Najkrótszy czas lotu
1h 05min
Najniższa cena
310 PLN
Gdańsk - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu
2h 40min
Najniższa cena
575 PLN
Szczecin - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu
2h 40min
Najniższa cena
636 PLN
Zobacz więcej

Szczecin - loty do:

Lublin - loty z:

*Ceny lotów do miasta Lublin to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Lublin Szczecin - Lublin