Loty Europa Polska Kraków Oslo - Kraków

Loty Oslo-Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Oslo - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Oslo - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
06 sie
TRF
17:40
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
2h 00min
19:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
09 sie
KRK
15:45
Lotnisko Kraków Balice
2h 05min
17:50
TRF
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
19 PLN
Ryanair
Ryanair
06 sie
OSL
17:40
Lotnisko Oslo i inne lotniska
2h 00min
19:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
09 sie
KRK
15:45
Lotnisko Kraków Balice
2h 05min
17:50
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
19 PLN
Ryanair
Ryanair
07 sie
TRF
18:10
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
2h 00min
20:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
09 sie
KRK
15:45
Lotnisko Kraków Balice
2h 05min
17:50
TRF
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
19 PLN
Ryanair
Ryanair
06 sie
TRF
17:40
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
2h 00min
19:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
09 sie
KRK
15:45
Lotnisko Kraków Balice
2h 05min
17:50
TRF
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
19 PLN
Ryanair
Ryanair
06 sie
OSL
17:40
Lotnisko Oslo i inne lotniska
2h 00min
19:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
09 sie
KRK
15:45
Lotnisko Kraków Balice
2h 05min
17:50
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
19 PLN
Ryanair
Ryanair
07 sie
TRF
18:10
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
2h 00min
20:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
09 sie
KRK
15:45
Lotnisko Kraków Balice
2h 05min
17:50
TRF
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp
19 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Oslo-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Oslo - Kraków to styczeń. Najdroższa pora to lipiec.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
w południe
Loty Oslo - Kraków są około 102% droższe wieczorem niż w południe.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, LOT i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Oslo-Kraków.
NAJTAŃSZA TRASA
Oslo Sandefjord-Torp - Kraków Balice
Wybierz trasę Oslo Sandefjord-Torp - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Oslo - Kraków.
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
39 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Oslo - Kraków to 39 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Kraków-Oslo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Oslo-Kraków
Najkrótszy czas lotu
2 godz. 0 min
Najszybszy lot Oslo-Kraków zajmuje 2 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie
Codziennie
Bezpośrednie loty Oslo-Kraków każdego dnia.
Lotniska - Kraków
1 lotnisko
W pobliżu miasta Kraków znajduje się 1 lotnisko: Kraków Balice (KRK).

Alternatywne trasy Oslo-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów

Oslo - loty do:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do miasta Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Oslo - Kraków