Loty Europa Norwegia Stavanger Warszawa - Stavanger

Loty Warszawa-Stavanger

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Warszawa - Stavanger

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Stavanger, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
18:50
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
16h 25min
1 przesiadka
11:15
+1
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
Kilka linii lotniczych
SVG
11:50
Lotnisko Stavanger Sola
9h 20min
1 przesiadka
21:10
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
674 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
01:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
10h 15min
1 przesiadka
11:15
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
Kilka linii lotniczych
SVG
15:30
Lotnisko Stavanger Sola
5h 35min
1 przesiadka
21:05
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
977 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
WAW
00:40
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
9h 15min
1 przesiadka
09:55
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
Kilka linii lotniczych
SVG
15:30
Lotnisko Stavanger Sola
5h 35min
1 przesiadka
21:05
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
996 PLN
KLM
KLM
WAW
08:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
5h 30min
1 przesiadka
13:30
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
KLM
SVG
12:10
Lotnisko Stavanger Sola
6h 15min
1 przesiadka
18:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 402 PLN
KLM
KLM
WAW
08:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
5h 30min
1 przesiadka
13:30
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
KLM
SVG
12:10
Lotnisko Stavanger Sola
6h 15min
1 przesiadka
18:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 508 PLN
Lufthansa
Lufthansa
WAW
19:05
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
7h 00min
2 przesiad.
02:05
+1
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
Lufthansa
SVG
17:50
Lotnisko Stavanger Sola
6h 25min
2 przesiad.
00:15
+1
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
2 227 PLN

Informacje o trasie Stavanger-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Stavanger
Najkrótszy czas lotu
9 godz. 55 min
Najszybszy lot Warszawa-Stavanger zajmuje 9 godz. 55 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Warszawa-Stavanger. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska - Stavanger Sola.
Lotniska - Stavanger
1 lotnisko
W pobliżu miasta Stavanger znajduje się 1 lotnisko: Stavanger Sola (SVG).

Alternatywne trasy Warszawa-Stavanger

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów

Porównanie kosztów: Warszawa i Stavanger

Porównaj koszt codziennych zakupów (Warszawa i Stavanger)
Jedzenie
Niedroga restauracja
24,88 PLN
Warszawa
109 PLN
Stavanger
fast food
Danie w McDonald's
19,90 PLN
Warszawa
52 PLN
Stavanger
Napój
0,33 l
4,28 PLN
Warszawa
14 PLN
Stavanger
Kawa
Cappuccino
9,79 PLN
Warszawa
20 PLN
Stavanger
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
4,38 PLN
Warszawa
15 PLN
Stavanger

Warszawa - loty do:

Stavanger - loty z:

  • Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Stavanger to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Stavanger Warszawa - Stavanger