Tanie loty Szymany - Dortmund

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Dortmund-Szymany

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szymany-Dortmund
Znaleziono najlepszą cenę904 złNajlepsza cena za lot Szymany – Dortmund znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 904 zł
Najkrótszy czas lotu1h 45minNajszybszy lot Szymany-Dortmund zajmuje 1h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Szymany-Dortmund. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Szymany Olsztyn-Mazury - Lotnisko Dortmund.
Dortmund — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Dortmund: Dortmund (DTM)

Jak znaleźć najtańsze loty Szymany - Dortmund?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Szymany – Dortmund są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Szymany - Dortmund to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Szymany – Dortmund są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Szymany – Dortmund są najtańsze?

po południu

Loty Szymany - Dortmund są około 77% droższe wieczorem niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Szymany – Dortmund?

Wizz Air

Wizz Air to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Szymany-Dortmund.

Która trasa podróży Szymany – Dortmund jest najtańsza?

Szymany Olsztyn-Mazury - Dortmund

Wybierz trasę Szymany Olsztyn-Mazury - Dortmund, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Szymany - Dortmund.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Szymany – Dortmund?

22 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Szymany - Dortmund to 22 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Szymany - Dortmund

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szymany - Dortmund, zmieniając zakładki
Wizz Air
21 gru
SZY04:55Szymany Olsztyn-Mazury
1h 45min
DTM06:40Dortmund
28 gru
DTM02:45Dortmund
1h 40min
SZY04:25Szymany Olsztyn-Mazury
Kilka linii lotniczych
21 gru
SZY04:55Szymany Olsztyn-Mazury
1h 45min
DTM06:40Dortmund
27 gru
DTM11:45Dortmund
4h 30min
1 przesiadka
SZY16:15Szymany Olsztyn-Mazury
Kilka linii lotniczych
21 gru
SZY04:55Szymany Olsztyn-Mazury
1h 45min
DTM06:40Dortmund
27 gru
DTM11:45Dortmund
4h 30min
1 przesiadka
SZY16:15Szymany Olsztyn-Mazury
Kilka linii lotniczych
21 gru
SZY04:55Szymany Olsztyn-Mazury
1h 45min
DTM06:40Dortmund
28 gru
DTM09:35Dortmund
18h 40min
2 przesiadki
SZY04:15Szymany Olsztyn-Mazury
Kilka linii lotniczych
21 gru
SZY04:55Szymany Olsztyn-Mazury
1h 45min
DTM06:40Dortmund
27 gru
DTM03:15Dortmund
13h 00min
3 przesiadki
SZY16:15Szymany Olsztyn-Mazury
Kilka linii lotniczych
21 gru
SZY04:55Szymany Olsztyn-Mazury
1h 45min
DTM06:40Dortmund
27 gru
DTM03:15Dortmund
13h 00min
3 przesiadki
SZY16:15Szymany Olsztyn-Mazury
1 003 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Szymany - Dortmund w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Szymany – Dortmund w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
1 sty
SZY04:55Szymany Olsztyn-Mazury
1h 45min
DTM06:40Dortmund
Wizz Air
1 sty
SZY04:55Szymany Olsztyn-Mazury
1h 45min
DTM06:40Dortmund
Wizz Air
2 lis
SZY05:55Szymany Olsztyn-Mazury
1h 45min
DTM07:40Dortmund

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Szymany – Dortmund

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Szymany – Dortmund z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 178 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,4

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Szymany Olsztyn-Mazury – Dortmund oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Szymany Olsztyn-Mazury – Dortmund, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Wizz Air. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Wizz Air, które oferują tego typu elastyczność.

  • Szymany Olsztyn-Mazury – Dortmund – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Szymany Olsztyn-Mazury i Dortmund dzieli dystans 937,3 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 1h 45min.


Alternatywne trasy Szymany-Dortmund

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Dortmund
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena51 zł
Loty Kraków - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena79 zł
Loty Gdańsk - Hamburg
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena79 zł
Loty Wrocław - Dortmund
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena91 zł
Loty Gdańsk - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena190 zł
Loty Kraków - Berlin
Najkrótszy czas lotu9h 00min
Najniższa cena201 zł
Loty Katowice - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena229 zł
Loty Poznań - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena237 zł
Loty Wrocław - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena265 zł
Loty Wrocław - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena320 zł
Loty Kraków - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena324 zł
Loty Kraków - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena383 zł

Podobne loty: Szymany – Dortmund

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Szymany – Dortmund