Loty Europa Dania Billund Kraków - Billund

Tanie loty Kraków - Billund

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Billund

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Billund, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
05 sie
KRK
21:40
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
23:30
BLL
Lotnisko Billund
Wizz Air
09 sie
BLL
00:05
Lotnisko Billund
1h 50min
01:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
379 PLN
Lufthansa
Lufthansa
14 wrz
KRK
08:15
Lotnisko Kraków Balice
7h 20min
1 przesiadka
15:35
BLL
Lotnisko Billund
Lufthansa
18 wrz
BLL
08:20
Lotnisko Billund
5h 35min
1 przesiadka
13:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
553 PLN
Ryanair
Ryanair
19 wrz
KRK
00:20
Lotnisko Kraków Balice
23h 50min
1 przesiadka
00:10
+1
BLL
Lotnisko Billund
Ryanair
23 wrz
BLL
12:20
Lotnisko Billund
11h 05min
1 przesiadka
23:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
576 PLN
Wizz Air
Wizz Air
05 sie
KRK
21:40
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
23:30
BLL
Lotnisko Billund
Wizz Air
09 sie
BLL
00:05
Lotnisko Billund
1h 50min
01:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
379 PLN
Wizz Air
Wizz Air
26 lip
KRK
21:40
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
23:30
BLL
Lotnisko Billund
Wizz Air
29 lip
BLL
00:05
Lotnisko Billund
1h 50min
01:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
621 PLN
Lufthansa
Lufthansa
27 wrz
KRK
08:15
Lotnisko Kraków Balice
4h 05min
1 przesiadka
12:20
BLL
Lotnisko Billund
Lufthansa
29 wrz
BLL
08:20
Lotnisko Billund
3h 45min
1 przesiadka
12:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
617 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Billund?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
piątek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
wieczorem
Loty Kraków - Billund są około 186% droższe w południe niż wieczorem.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Wizz Air
Wizz Air, Norwegian Air International i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Billund.
NAJTAŃSZA TRASA
Kraków Balice - Billund
Wybierz trasę Kraków Balice - Billund, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Billund.
KRK
Kraków Balice
BLL
Billund
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
54 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Billund to 54 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Billund-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Billund
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 50 min Najszybszy lot Kraków-Billund zajmuje 1 godz. 50 min.
Loty bezpośrednie Pn i Pt Bezpośrednie loty Kraków-Billund – poniedziałek i piątek. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Billund 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Billund: Billund (BLL)

Alternatywne trasy Kraków-Billund

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
155 PLN
Katowice - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu
3h 15min
Najniższa cena
553 PLN

Kraków - loty do:

Billund - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa

Loty do innych miast: Dania

Dania to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do miasta Billund to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Dania Billund Kraków - Billund