Kopenhaga – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Najtańsze loty do miasta Kopenhaga

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Kopenhaga
Warszawa Lotnisko Chopina
Kopenhaga

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Kopenhaga

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Kopenhaga (CPH)

Ceny lotów Warszawa - Kopenhaga są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Kopenhaga-Kastrup. Średnia cena wynosi 572 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - KOPENHAGAMaj22% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Kopenhaga kosztują średnio 444 zł w miesiącu Maj
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - KOPENHAGAPaździernik23% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Kopenhaga to 706 zł w miesiącu Październik
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - KOPENHAGAWrzesień442% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Kopenhaga w miesiącu Wrzesień

Kopenhaga — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Bliskie sąsiedztwo oceanu ma duży wpływ na pogodę w Kopenhadze: aura w stolicy Danii dynamicznie zmienia się we wszystkich porach roku. W zimie temperatura spada do kilku lub kilkunastu stopni poniżej zera, a lata bywają bardzo gorące.

Na początku roku masz największe szanse na zakup tanich biletów do Kopenhagi. Jeśli zimowa pogoda nie pozwoli Ci na długie spacery, wykorzystasz ten czas do poznania kulturalnego i historycznego oblicza stolicy Danii. A jest co podziwiać – w końcu nadmorska metropolia może poszczycić się aż 60 muzeami!

Najlepszy czas na zwiedzanie Kopenhagi to wiosna, lato i wczesna jesień. Wiosną miasto zachwyci Cię setkami kwiatów, a słońce opromienia malownicze ulice i majestatyczne zabytki Kopenhagi. Letnie dni są bardzo długie i ciepłe, a miasto kusi bogatą ofertą wydarzeń kulturalnych. Kopenhaga w grudniu również ma swój urok. Jeśli zdecydujesz się na wyjazd końcem roku, koniecznie musisz zobaczyć bożonarodzeniowy jarmark, który wypełnia miasto świąteczną, ciepłą atmosferą.

 • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Kopenhaga?

  Użytkownicy rezerwujący loty Kraków – Kopenhaga znaleźli oferty o 80% tańsze od średnich cen lotów do miasta Kopenhaga. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.

 • W którym miesiącu polecę do miasta Kopenhaga najtaniej?

  Nasze dane pokazują, że Maj to najtańszy miesiąc na lot Polska - Kopenhaga. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 444 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Maj, Kwiecień to także dobry moment na lot Polska - Kopenhaga. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 460 zł.

 • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Kopenhaga?

  Najtańsze loty do miasta Kopenhaga podróżni rezerwują na 60 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 572 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż użytkownicy momondo znaleźli loty w cenie już od 63 zł.

 • W który dzień tygodnia loty do miasta Kopenhaga są najtańsze?

  Zwykle najtańszym dniem tygodnia na lot Polska - Kopenhaga jest piątek. Użytkownicy momondo, którzy decydują się na wylot w ten dzień tygodnia znajdują bilety nawet za 578 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się różnić w zależności od linii lotniczej, pory roku i dnia. Jeśli planując podróż, możesz sobie pozwolić na elastyczność, pamiętaj, że niedziela to dzień, kiedy loty zwykle są najdroższe (średnia cena biletów lotniczych to 718 zł). Ceny te mogą się jednak zmieniać, warto więc ustawić alert cenowy dla lotów do miasta Kopenhaga.

 • O jakiej porze dnia loty do miasta Kopenhaga są najtańsze?

  Wieczorem to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Kopenhaga. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 566 zł. W południe to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 997 zł.

 • Czy w pobliżu miasta Kopenhaga znajdują się inne lotniska?

  Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Kopenhaga jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Aarhus (140 km od centrum), Lotnisko Port lotniczy Odense (144 km od centrum) lub Lotnisko Rønne Bornholm (153 km od centrum).

 • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Kopenhaga?

  Za lot na Lotnisko Rønne Bornholm zapłacisz średnio 890 zł za osobę. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Kopenhaga — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Kopenhaga znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
13 mar
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH03:50Kopenhaga-Kastrup
16 mar
CPH04:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN05:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
18 mar
GDN02:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH03:50Kopenhaga-Kastrup
20 mar
CPH04:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN05:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
18 lut
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH02:50Kopenhaga-Kastrup
21 lut
CPH03:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN04:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
25 lut
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH02:50Kopenhaga-Kastrup
27 lut
CPH03:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN04:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
4 mar
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH02:50Kopenhaga-Kastrup
9 mar
CPH03:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN04:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
25 mar
GDN02:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH03:50Kopenhaga-Kastrup
28 mar
CPH03:55Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN05:00Gdańsk Rębiechowo

Kopenhaga – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Kopenhaga w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
2 lut
GDN01:50Gdańsk Rębiechowo
1h 00min
CPH02:50Kopenhaga-Kastrup
Ryanair
24 sty
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH02:50Kopenhaga-Kastrup
Ryanair
29 sty
WMI15:35Warszawa Modlin
12h 10min
1 przesiadka
CPH03:45Kopenhaga-Kastrup

Które linie latają do miasta Kopenhaga?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Kopenhaga
 • Które linie latają do miasta Kopenhaga?

  Ryanair jest linią lotniczą cieszącą się największą popularnością wśród użytkowników momondo wybierających się w podróż na trasie Polska – Kopenhaga. LOT, SAS i Norwegian Air International to kolejne popularne linie obsługujące loty Polska – Kopenhaga. Większość dużych linii lotniczych oferuje regularne loty na tej trasie, jest to jednak zależne od lotniska wylotu.


Kopenhaga: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Kopenhaga

Lotnisko Kopenhaga-Kastrup jest świetnie skomunikowane z centrum miasta. Najszybszym sposobem dojazdu z lotniska do centrum Kopenhagi jest metro. Końcowy przystanek linii M2 o nazwie Lufthavnen znajduje się w terminalu 3.

Pociągi metra odjeżdżają co 4-6 minut, natomiast w nocy – co 15-20 minut. W podziemiach terminalu 3 znajduje się także stacja kolejowa. Pociągi z lotniska do centrum Kopenhagi kursują co 10 minut, a w nocy odbywa się od 1 do 3 kursów w ciągu godziny. Podróż pociągiem lub metrem zajmie Ci zaledwie 13-15 minut. W obu środkach transportu obowiązuje jednakowy bilet w cenie 36 DKK (20 PLN).

Bilety kupisz w kasie na terenie terminalu 3 lub w automatach na przystankach. Podróż autobusem z lotniska do centrum Kopenhagi jest nieco dłuższa – trwa około 30 minut. Przystanki znajdują się przy wyjściach z terminali 2 i 3. Najwygodniejszym, lecz najdroższym środkiem transportu z lotniska jest taksówka: za kurs do centrum miasta zapłacisz 85-105 DKK (150-180 PLN).


Kopenhaga — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena175 zł
Loty Kraków - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena119 zł
Loty Gdańsk - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena63 zł
Loty Szczecin - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu11h 30min
Najniższa cena309 zł
Loty Katowice - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena238 zł
Loty Wrocław - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena258 zł
Loty Poznań - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena254 zł
Loty Lublin - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu18h 20min
Najniższa cena659 zł
Loty Berlin - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena302 zł

Kopenhaga – jak się poruszać?

Metro w Kopenhadze jest uznawane za najlepsze na świecie! 2 linie metra działają codziennie przez całą dobę, z dwiema półgodzinnymi przerwami o 1 i 4 w nocy. W ciągu dnia pociągi odjeżdżają co kilka minut. Kolejka S-Tog zapewnia połączenie między centrum i peryferiami miasta. Pociągi kursują co 10 minut w dni robocze oraz co 20 minut wieczorami i w weekendy.

Podstawowe linie autobusowe w Kopenhadze, oznaczone literą A, działają przez całą dobę. Odjazdy autobusów następują co 10 minut, a w godzinach szczytu nieco częściej. Przyspieszone linie S kursują między 06:00-01:00. Autobusy te mają dłuższe trasy, lecz nie zatrzymują się na wszystkich przystankach. Nocne linie N wyjeżdżają na trasy między 01:00-05:00.

Sieć komunikacji w Kopenhadze dzieli się na strefy, a podział ten jest podstawą do naliczania cen biletów. We wszystkich środkach transportu obowiązują jednakowe bilety. Jednorazowe bilety w Kopenhadze obowiązują przez godzinę od skasowania, dostępne są także bilety dobowe i 7-dniowe.

Korzystną opcją będzie dla Ciebie czasowa karta Copenhagen Card, uprawniająca do nielimitowanych przejazdów wszystkimi środkami komunikacji, darmowych wstępów do muzeów oraz licznych zniżek w restauracjach i punktach usługowych. Kolejnym dogodnym rozwiązaniem jest 1- lub 2-dniowy bilet City Pass, umożliwiający nieograniczone przejazdy komunikacją miejską w strefach 1-4.


Zacznij planować swoją podróż do: Kopenhaga


Loty do innych miast: Dania

Kopenhaga to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju