Informacje
FAQ (Często zadawane pytania)
Najnowsze oferty
Flights to Kopenhaga

Znajdź tanie loty do Kopenhaga od 84 zł

1 dorosły
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 6.3
śr. 13.3

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

„W tym roku momondo zostało uznane za najlepszą stronę do wyszukiwania ofert lotów w internecie”.
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku

Informacje o lotach do Kopenhaga

Informacje o cenach lotów do Kopenhaga, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

84 zł

Najlepsza cena w obie strony

128 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 10min

Obsługiwany przez

3 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Kopenhaga w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 84 zł (Warszawa Chopina – Kopenhaga-Kastrup).
Najlepsza cena za lot Polska – Kopenhaga w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 128 zł (Gdańsk Rębiechowo – Kopenhaga-Kastrup).
Najkrótszy lot Polska – Kopenhaga trwa 1h 10min (Gdańsk Rębiechowo – Kopenhaga-Kastrup).
Kopenhaga – loty do tego miejsca wykonywane są przez 3 linie lotnicze i są to Norwegian, Ryanair oraz Wizz Air.

Kopenhaga – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Kopenhaga, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Kopenhaga najtaniej?

Nasze dane pokazują, że Listopad to najtańszy miesiąc na lot Polska - Kopenhaga. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 231 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Listopad, Marzec to także dobry moment na lot Polska - Kopenhaga. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 391 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Kopenhaga?

Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Kopenhaga są najtańsze?

Zwykle najtańszym dniem tygodnia na lot Polska - Kopenhaga jest wtorek. Osoby korzystające z momondo, które decydują się na wylot w ten dzień tygodnia znajdują bilety nawet za 192 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się różnić w zależności od linii lotniczej, pory roku i dnia. Jeśli planując podróż, możesz sobie pozwolić na elastyczność, pamiętaj, że niedziela to dzień, kiedy loty zwykle są najdroższe (średnia cena biletów lotniczych to 631 zł). Ceny te mogą się jednak zmieniać, warto więc ustawić alert cenowy dla lotów do miasta Kopenhaga.

O jakiej porze dnia loty do miasta Kopenhaga są najtańsze?

Wieczorem to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Kopenhaga. Na momondo inne osoby znalazły bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 371 zł. Po południu to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 888 zł.

Jak długo trwa lot do miasta Kopenhaga?

Polska - jeśli lecisz z popularnego lotniska, takiego jak Warszawa Chopina lub Kraków Balice, i udajesz się na najpopularniejsze lotnisko w regionie Kopenhaga (Kopenhaga-Kastrup), możesz oczekiwać, że czas lotu będzie wynosił odpowiednio 1h 35min i 1h 30min.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Kopenhaga?

Najtańsze loty do miasta Kopenhaga podróżni rezerwują na 50 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 492 zł.

Najtańsze loty do miasta Kopenhaga

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Kopenhaga
Lotnisko Warszawa Chopina
Kopenhaga

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Kopenhaga

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Kopenhaga (CPH)

Ceny lotów Warszawa - Kopenhaga są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Kopenhaga-Kastrup. Średnia cena wynosi 492 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - KOPENHAGAListopad53% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Kopenhaga kosztują średnio 231 zł w miesiącu Listopad
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - KOPENHAGASierpień38% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Kopenhaga to 678 zł w miesiącu Sierpień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - KOPENHAGAMaj272% więcej wyszukiwańW miesiącu Maj najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Kopenhaga.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Kopenhaga

Bliskie sąsiedztwo oceanu ma duży wpływ na pogodę w Kopenhadze: aura w stolicy Danii dynamicznie zmienia się we wszystkich porach roku. W zimie temperatura spada do kilku lub kilkunastu stopni poniżej zera, a lata bywają bardzo gorące.

Na początku roku masz największe szanse na zakup tanich biletów do Kopenhagi. Jeśli zimowa pogoda nie pozwoli Ci na długie spacery, wykorzystasz ten czas do poznania kulturalnego i historycznego oblicza stolicy Danii. A jest co podziwiać – w końcu nadmorska metropolia może poszczycić się aż 60 muzeami!

Najlepszy czas na zwiedzanie Kopenhagi to wiosna, lato i wczesna jesień. Wiosną miasto zachwyci Cię setkami kwiatów, a słońce opromienia malownicze ulice i majestatyczne zabytki Kopenhagi. Letnie dni są bardzo długie i ciepłe, a miasto kusi bogatą ofertą wydarzeń kulturalnych. Kopenhaga w grudniu również ma swój urok. Jeśli zdecydujesz się na wyjazd końcem roku, koniecznie musisz zobaczyć bożonarodzeniowy jarmark, który wypełnia miasto świąteczną, ciepłą atmosferą.

Czy w pobliżu miasta Kopenhaga znajdują się inne lotniska?

Istnieje możliwość wybrania innego lotniska docelowego w pobliżu miasta Kopenhaga, na które lot będzie prawdopodobnie tańszy. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Aarhus (140 km od centrum miasta Kopenhaga), Lotnisko Port lotniczy Odense (144 km od centrum miasta Kopenhaga) lub Lotnisko Rønne Bornholm (153 km od centrum miasta Kopenhaga).

loty do: Lotnisko Kopenhaga-Kastrup – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

loty do: Lotnisko Kopenhaga-Kastrup – ceny odświeżają się codziennie.

loty do: Lotnisko Kopenhaga-Kastrup – ile stron przeszukuje momondo?

loty do: Lotnisko Kopenhaga-Kastrup – liczba dostępnych operatorów to 10 (dane na marca 2024).

Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem do: Lotnisko Kopenhaga-Kastrup?

Choć minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, linie lotnicze oferujące usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki mogą mieć własne ograniczenia wiekowe związane m.in. z długością i godziną lotu oraz przesiadkami. Zaleca się skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano lot do miejsca docelowego (Lotnisko Kopenhaga-Kastrup).

Jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane, aby wlecieć do kraju: Lotnisko Kopenhaga-Kastrup?

Dokumenty podróżne i zdrowotne potrzebne na podróż (Lotnisko Kopenhaga-Kastrup) mogą się różnić w zależności od planu podróży i sytuacji osobistej. Zazwyczaj warto mieć przy sobie kilka dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub prawo jazdy oraz paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu (Lotnisko Kopenhaga-Kastrup). Zawsze jednak warto sprawdzić szczegóły w liniach lotniczych lub skontaktować się z inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.


Kopenhaga — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Kopenhaga znalezione na momondo.
Wizz Air
10 kwi
GDN11:15Gdańsk Rębiechowo
1h 15min
CPH12:30Kopenhaga-Kastrup
13 kwi
CPH17:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN18:20Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
14 mar
GDN11:25Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH12:35Kopenhaga-Kastrup
18 mar
CPH16:55Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN18:00Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
5 kwi
GDN11:15Gdańsk Rębiechowo
1h 15min
CPH12:30Kopenhaga-Kastrup
6 kwi
CPH17:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN18:20Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
13 kwi
GDN15:30Gdańsk Rębiechowo
1h 15min
CPH16:45Kopenhaga-Kastrup
16 kwi
CPH13:00Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN14:05Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
5 kwi
GDN11:15Gdańsk Rębiechowo
1h 15min
CPH12:30Kopenhaga-Kastrup
6 kwi
CPH17:15Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN18:20Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
27 mar
GDN15:00Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
CPH16:10Kopenhaga-Kastrup
2 kwi
CPH13:00Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
GDN14:05Gdańsk Rębiechowo

Kopenhaga – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Kopenhaga w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Norwegian i Wizz Air.
Wizz Air
1 lip
WAW19:20Warszawa Chopina
1h 35min
CPH20:55Kopenhaga-Kastrup
Wizz Air
5 maj
KTW20:30Katowice-Pyrzowice
1h 30min
CPH22:00Kopenhaga-Kastrup
Norwegian
3 kwi
WRO19:25Wrocław-Strachowice
1h 20min
CPH20:45Kopenhaga-Kastrup

Kopenhaga – jak się poruszać?

Metro w Kopenhadze jest uznawane za najlepsze na świecie! 2 linie metra działają codziennie przez całą dobę, z dwiema półgodzinnymi przerwami o 1 i 4 w nocy. W ciągu dnia pociągi odjeżdżają co kilka minut. Kolejka S-Tog zapewnia połączenie między centrum i peryferiami miasta. Pociągi kursują co 10 minut w dni robocze oraz co 20 minut wieczorami i w weekendy.

Podstawowe linie autobusowe w Kopenhadze, oznaczone literą A, działają przez całą dobę. Odjazdy autobusów następują co 10 minut, a w godzinach szczytu nieco częściej. Przyspieszone linie S kursują między 06:00-01:00. Autobusy te mają dłuższe trasy, lecz nie zatrzymują się na wszystkich przystankach. Nocne linie N wyjeżdżają na trasy między 01:00-05:00.

Sieć komunikacji w Kopenhadze dzieli się na strefy, a podział ten jest podstawą do naliczania cen biletów. We wszystkich środkach transportu obowiązują jednakowe bilety. Jednorazowe bilety w Kopenhadze obowiązują przez godzinę od skasowania, dostępne są także bilety dobowe i 7-dniowe.

Korzystną opcją będzie dla Ciebie czasowa karta Copenhagen Card, uprawniająca do nielimitowanych przejazdów wszystkimi środkami komunikacji, darmowych wstępów do muzeów oraz licznych zniżek w restauracjach i punktach usługowych. Kolejnym dogodnym rozwiązaniem jest 1- lub 2-dniowy bilet City Pass, umożliwiający nieograniczone przejazdy komunikacją miejską w strefach 1-4.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów do miasta Kopenhaga?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu do miasta Kopenhaga.

Czy znajdę loty do miasta Kopenhaga na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów do miasta Kopenhaga, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty do miasta Kopenhaga?

Po wyszukaniu ofert lotów do miasta Kopenhaga momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu (Kopenhaga). Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów do miasta Kopenhaga.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Kopenhaga)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując loty z momondo
Najlepsze marki i oferty
Najlepsze marki i oferty
Porównuj oferty z setek stron.
Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
Darmowe Wi-Fi? Przesiadka? Dostosuj wyniki w kilka sekund.
Niezawodnie i bezpłatnie
Niezawodnie i bezpłatnie
Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie darmowe – nie pobieramy żadnych ukrytych opłat.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Znajdź lepsze oferty na swój pobyt w Kopenhaga


Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
Lot do Kopenhaga
1 dorosły
śr. 6.3
śr. 13.3
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.