Loty Europa Dania Kopenhaga Kraków - Kopenhaga

Loty Kraków-Kopenhaga

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Kopenhaga

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Kopenhaga, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
06 wrz
KRK
15:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
16:55
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
Ryanair
16 wrz
CPH
00:40
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 50min
02:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
174 PLN
Ryanair
Ryanair
07 cze
KRK
15:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
16:55
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
Ryanair
10 cze
CPH
00:40
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 50min
02:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
177 PLN
Ryanair
Ryanair
07 cze
KRK
15:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
16:55
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
Ryanair
10 cze
CPH
00:40
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 50min
02:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
201 PLN
SAS
SAS
04 wrz
KRK
15:15
Lotnisko Kraków Balice
1h 30min
16:45
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
SAS
10 wrz
CPH
22:30
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 30min
00:00
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
501 PLN
Norwegian Air International
Norwegian Air International
18 cze
KRK
18:30
Lotnisko Kraków Balice
1h 30min
20:00
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
Norwegian Air International
28 cze
CPH
17:20
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 50min
19:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
312 PLN
Norwegian
Norwegian
16 lip
KRK
18:30
Lotnisko Kraków Balice
1h 30min
20:00
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
Norwegian
26 lip
CPH
17:20
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 50min
19:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
355 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Kopenhaga?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
listopad
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Kopenhaga to listopad. Najdroższa pora to czerwiec.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
piątek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
w południe
Loty Kraków - Kopenhaga są około 212% droższe po południu niż w południe.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, Wizz Air i Norwegian Air International to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Kopenhaga.
NAJTAŃSZA TRASA
Kraków Balice - Kopenhaga-Kastrup
Wybierz trasę Kraków Balice - Kopenhaga-Kastrup, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Kopenhaga.
KRK
Kraków Balice
CPH
Kopenhaga-Kastrup
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Kopenhaga to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Kopenhaga-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 30 min
Najszybszy lot Kraków-Kopenhaga zajmuje 1 godz. 30 min.
Loty bezpośrednie
Pn, Wt, Śr, Cz, Pt i Nd
Bezpośrednie loty Kraków-Kopenhaga – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to SAS, Ryanair i Norwegian Air International..
Lotniska - Kopenhaga
1 lotnisko
W pobliżu miasta Kopenhaga znajduje się 1 lotnisko: Kopenhaga-Kastrup (CPH).

Kraków - loty do:

Kopenhaga - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa

Loty do innych miast: Dania

Kopenhaga to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do miasta Kopenhaga to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Dania Kopenhaga Kraków - Kopenhaga