Tanie loty Poznań - Chorwacja od 79 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Chorwacja-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Chorwacja
Znaleziono najlepszą cenę312 złNajlepsza cena za lot Poznań – Chorwacja znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 312 zł
Najkrótszy czas lotu1h 40minNajszybszy lot Poznań-Chorwacja zajmuje 1h 40min.
Loty bezpośrednieponBezpośrednie loty Poznań-Chorwacja – poniedziałek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Chorwacja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Chorwacja?

Ryanair

Austrian Airlines, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Chorwacja.

Która trasa podróży Poznań – Chorwacja jest najtańsza?

Poznań Ławica - Pula

Wybierz trasę Poznań Ławica - Pula, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Chorwacja.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Chorwacja

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Chorwacja, zmieniając zakładki
Ryanair
20 lis
POZ13:55Poznań Ławica
16h 55min
1 przesiadka
ZAG06:50Zagrzeb Franjo Tuđman
28 lis
ZAG01:45Zagrzeb Franjo Tuđman
14h 25min
1 przesiadka
POZ16:10Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
20 lis
POZ07:50Poznań Ławica
32h 30min
3 przesiadki
ZAG16:20Zagrzeb Franjo Tuđman
28 lis
ZAG01:45Zagrzeb Franjo Tuđman
14h 25min
1 przesiadka
POZ16:10Poznań Ławica
KLM
17 lis
POZ09:20Poznań Ławica
8h 35min
1 przesiadka
ZAG17:55Zagrzeb Franjo Tuđman
29 lis
ZAG01:00Zagrzeb Franjo Tuđman
7h 50min
1 przesiadka
POZ08:50Poznań Ławica
LOT
20 lis
POZ00:35Poznań Ławica
5h 50min
1 przesiadka
ZAG06:25Zagrzeb Franjo Tuđman
30 lis
ZAG13:00Zagrzeb Franjo Tuđman
6h 15min
1 przesiadka
POZ19:15Poznań Ławica
Ryanair
20 lis
POZ13:55Poznań Ławica
29h 00min
2 przesiadki
ZAG18:55Zagrzeb Franjo Tuđman
28 lis
ZAG01:45Zagrzeb Franjo Tuđman
14h 25min
1 przesiadka
POZ16:10Poznań Ławica
Lufthansa
20 lis
POZ09:35Poznań Ławica
7h 25min
1 przesiadka
ZAG17:00Zagrzeb Franjo Tuđman
30 lis
ZAG10:05Zagrzeb Franjo Tuđman
7h 20min
2 przesiadki
POZ17:25Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Chorwacja w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Chorwacja w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM, Lufthansa i Ryanair.
Kilka linii lotniczych
29 paź
POZ08:35Poznań Ławica
20h 00min
1 przesiadka
ZAD04:35Zadar
Ryanair
20 lis
POZ13:55Poznań Ławica
16h 55min
1 przesiadka
ZAG06:50Zagrzeb Franjo Tuđman
KLM
17 lis
POZ09:20Poznań Ławica
8h 35min
1 przesiadka
ZAG17:55Zagrzeb Franjo Tuđman

Znajdź oferty lotu last-minute Poznań – Chorwacja

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Poznań – Chorwacja
Kilka linii lotniczych
29 paź
POZ15:20Poznań Ławica
17h 15min
1 przesiadka
ZAG08:35Zagrzeb Franjo Tuđman
1 lis
ZAG02:30Zagrzeb Franjo Tuđman
29h 30min
3 przesiadki
POZ08:00Poznań Ławica
Ryanair
29 paź
POZ15:20Poznań Ławica
17h 15min
1 przesiadka
ZAG08:35Zagrzeb Franjo Tuđman
1 lis
ZAG12:10Zagrzeb Franjo Tuđman
5h 05min
1 przesiadka
POZ17:15Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
29 paź
POZ08:35Poznań Ławica
20h 00min
1 przesiadka
ZAD04:35Zadar
5 lis
ZAD11:20Zadar
32h 10min
2 przesiadki
POZ19:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
29 paź
POZ13:50Poznań Ławica
1h 40min
PUY15:30Pula
1 lis
PUY12:20Pula
28h 55min
2 przesiadki
POZ17:15Poznań Ławica
Ryanair
29 paź
POZ15:20Poznań Ławica
17h 15min
1 przesiadka
ZAG08:35Zagrzeb Franjo Tuđman
1 lis
ZAG02:30Zagrzeb Franjo Tuđman
29h 00min
2 przesiadki
POZ07:30Poznań Ławica
Lufthansa
29 paź
POZ02:15Poznań Ławica
9h 55min
1 przesiadka
DBV12:10Dubrownik
31 paź
DBV14:00Dubrownik
4h 25min
1 przesiadka
POZ18:25Poznań Ławica
1 414 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Chorwacja

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Chorwacja z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 146 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
LOT
CenaOd 439 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
Lufthansa
CenaOd 545 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Austrian Airlines
CenaOd 715 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Chorwacja oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Chorwacja, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, Lufthansa, i LOT.


Alternatywne trasy Poznań-Chorwacja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Gdańsk - Zadar
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena71 zł
Loty Poznań - Pula
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena71 zł
Loty Wrocław - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena79 zł
Loty Poznań - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena115 zł
Loty Kraków - Zagrzeb
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena229 zł
Loty Kraków - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena229 zł
Loty Gdańsk - Zagrzeb
Najkrótszy czas lotu11h 15min
Najniższa cena233 zł
Loty Kraków - Split
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena596 zł
Loty Poznań - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena620 zł
Loty Katowice - Split
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena671 zł
Loty Kraków - Pula
Najkrótszy czas lotu8h 15min
Najniższa cena683 zł
Loty Katowice - Zadar
Najkrótszy czas lotu10h 45min
Najniższa cena723 zł

Podobne loty: Poznań – Chorwacja

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Poznań – Chorwacja

Loty do innych miast: Chorwacja

Chorwacja to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju