Loty Europa Chorwacja Zadar Poznań - Zadar

Tanie loty Poznań - Zadar

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Zadar-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Zadar
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 40 min Najszybszy lot Poznań-Zadar zajmuje 1 godz. 40 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Zadar. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Poznań Ławica - Zadar.
Lotniska - Zadar 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Zadar: Zadar (ZAD)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań-Zadar?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
luty
Najtańsza pora roku na lot Poznań - Zadar to luty. Najdroższa pora to styczeń.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Zadar?
w południe
Loty Poznań - Zadar są około 70% droższe po południu niż w południe.
Która linia lotnicza lata do miasta Zadar najtaniej?
Ryanair
Ryanair, easyJet i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Zadar.
Które połączenie jest najtańsze?
Poznań Ławica - Zadar
Wybierz trasę Poznań Ławica - Zadar, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Zadar.
POZ
Poznań Ławica
ZAD
Zadar
Kiedy najtaniej polecę do miasta Zadar?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - Zadar to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Poznań - Zadar

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Zadar, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
14 cze
00:05
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
1h 40min
ZAD
01:45
Lotnisko Zadar
Ryanair
21 cze
22:00
ZAD
Lotnisko Zadar
1h 40min
POZ
23:40
Lotnisko Poznań Ławica
410 zł
Ryanair
Ryanair
05 lip
00:05
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
1h 40min
ZAD
01:45
Lotnisko Zadar
Ryanair
19 lip
22:00
ZAD
Lotnisko Zadar
1h 40min
POZ
23:40
Lotnisko Poznań Ławica
480 zł
Ryanair
Ryanair
12 lip
00:05
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
1h 40min
ZAD
01:45
Lotnisko Zadar
Ryanair
20 lip
01:10
ZAD
Lotnisko Zadar
23h 10min
1 przesiadka
POZ
00:20
+1
Lotnisko Poznań Ławica
623 zł
Ryanair
Ryanair
14 cze
00:05
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
1h 40min
ZAD
01:45
Lotnisko Zadar
Ryanair
21 cze
22:00
ZAD
Lotnisko Zadar
1h 40min
POZ
23:40
Lotnisko Poznań Ławica
410 zł
Ryanair
Ryanair
05 lip
00:05
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
1h 40min
ZAD
01:45
Lotnisko Zadar
Ryanair
19 lip
22:00
ZAD
Lotnisko Zadar
1h 40min
POZ
23:40
Lotnisko Poznań Ławica
480 zł
Austrian Airlines
Austrian Airlines
15 cze
08:15
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
8h 05min
2 przesiad.
ZAD
16:20
Lotnisko Zadar
Austrian Airlines
24 cze
21:50
ZAD
Lotnisko Zadar
3h 50min
1 przesiadka
POZ
01:40
+1
Lotnisko Poznań Ławica
879 zł

Alternatywne trasy Poznań-Zadar

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Split
Najkrótszy czas lotu
4h 00min
Najniższa cena
697 zł
Gdańsk - Rijeka
Najkrótszy czas lotu
5h 15min
Najniższa cena
763 zł
Gdańsk - Pula
Najkrótszy czas lotu
6h 50min
Najniższa cena
941 zł

Poznań - loty do:

Zadar - loty z:

*Ceny lotów do: Zadar to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Chorwacja Zadar Poznań - Zadar