Najnowsze oferty
Informacje
Flights to Dubrownik

Tanie loty do Dubrownik od 188 zł

Jest to najtańszy lot w jedną stronę znaleziony przez użytkownika momondo w ciągu ostatnich 72 godzin na zapytanie dotyczące lotu do Dubrownik wylatującego 15.10.. Ceny mogą ulec zmianie i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i w każdym terminie. Kliknij cenę, aby odświeżyć wyszukiwanie dla tej oferty.
1 dorosły
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 2.6
ndz. 9.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

„W tym roku momondo zostało uznane za najlepszą stronę do wyszukiwania ofert lotów w internecie”.
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując loty z momondo
Najlepsze marki i oferty
Najlepsze marki i oferty
Porównuj oferty z setek stron.
Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
Darmowe Wi-Fi? Przesiadka? Dostosuj wyniki w kilka sekund.
Niezawodnie i bezpłatnie
Niezawodnie i bezpłatnie
Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie darmowe – nie pobieramy żadnych ukrytych opłat.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Dubrownik — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Dubrownik znalezione na momondo.
Ryanair
18 cze
KRK22:50Kraków Balice
1h 45min
DBV00:35Dubrovnik
22 cze
DBV20:10Dubrovnik
1h 45min
KRK21:55Kraków Balice
Ryanair
23 wrz
POZ21:45Poznań Ławica
2h 05min
DBV23:50Dubrovnik
3 paź
DBV07:15Dubrovnik
2h 05min
POZ09:20Poznań Ławica
Ryanair
10 sie
KRK22:20Kraków Balice
1h 45min
DBV00:05Dubrovnik
13 sie
DBV20:40Dubrovnik
1h 45min
KRK22:25Kraków Balice
Ryanair
3 lip
WRO14:05Wrocław-Strachowice
1h 55min
DBV16:00Dubrovnik
17 lip
DBV11:45Dubrovnik
1h 55min
WRO13:40Wrocław-Strachowice
Ryanair
6 cze
POZ09:45Poznań Ławica
2h 05min
DBV11:50Dubrovnik
13 cze
DBV07:15Dubrovnik
2h 05min
POZ09:20Poznań Ławica
Ryanair
23 wrz
POZ21:45Poznań Ławica
2h 05min
DBV23:50Dubrovnik
30 wrz
DBV19:25Dubrovnik
1h 55min
POZ21:20Poznań Ławica

Dubrownik – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Dubrownik w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
15 paź
KRK22:50Kraków Balice
1h 45min
DBV00:35Dubrovnik
Ryanair
19 paź
KRK22:20Kraków Balice
1h 45min
DBV00:05Dubrovnik
Ryanair
11 cze
KRK22:50Kraków Balice
1h 45min
DBV00:35Dubrovnik

Dubrownik – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Dubrownik, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Dubrownik?

Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Dubrownik są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że wtorek to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Dubrownik. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 566 zł. Z drugiej strony, niedziela to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 1 062 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Dubrownik są najtańsze?

Nasze najnowsze dane pokazują, że rano to najtańsza pora dnia na lot do miasta Dubrownik. Ceny lotów Polska – Dubrownik o tej porze dnia zaczynają się już od 665 zł. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Dubrownik to w południe, kiedy bilety kosztują około 1 124 zł.

Jak długo trwa lot do miasta Dubrownik?

Czas przelotu na trasie Polska – Dubrownik jest różny, ale jeśli Twoje miejsce wylotu to Warszawa Chopina i lecisz na Dubrovnik (jedna z najpopularniejszych tras), wówczas czas trwania lotu wynosi średnio 1h 50min. Inna popularna trasa w przypadku połączenia Polska – Dubrownik obejmuje wylot z portu Kraków Balice na Dubrovnik, co zajmie około 1h 45min. Pamiętaj, że przesiadki lub opóźnienia mogą wydłużyć czas podróży.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Dubrownik?

Loty Polska – Dubrownik warto kupować na 40 dni przed planowanym wylotem. To wtedy na momondo można znaleźć najlepsze ceny lotów, które wynoszą średnio 967 zł.

Dubrownik – tanie oferty lotów i wskazówki

Informacje o cenach lotów do Dubrownik, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

188 zł

Najlepsza cena w obie strony

298 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 45min

Obsługiwany przez

5 linii lotniczych
Najlepsza cena za lot Polska – Dubrownik w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 188 zł (Kraków Balice – Dubrovnik).
Najlepsza cena za lot Polska – Dubrownik w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 298 zł (Kraków Balice – Dubrovnik).
Najkrótszy lot Polska – Dubrownik trwa 1h 45min (Kraków Balice – Dubrovnik).
Dubrownik – loty do tego miejsca wykonywane są przez 5 linii lotniczych i są to Austrian Airlines, Norwegian oraz Air Serbia.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Dubrownik

W którym miesiącu polecę do miasta Dubrownik najtaniej?

Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Październik, Lipiec to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Dubrownik. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 713 zł.

Co robić w mieście Dubrownik podczas deszczu?

Osoby planujące lot do miasta Dubrownik na Styczeń, Październik lub Listopad powinni przygotować się na deszczową pogodę. Mimo to Dubrownik oferuje wiele atrakcji, także na deszczowe dni. Dla zabicia czasu podczas deszczowej pogody wielu turystów wybiera się do okolicznych centrów handlowych takich jak Gruz Open Market.

Kiedy najlepiej wybrać się na wakacje na plaży w mieście Dubrownik?

Zazwyczaj Lipiec lub Sierpień to najlepszy czas na wakacje na plaży w mieście Dubrownik z powodu dobrej pogody. Plaža Lapad to najczęściej odwiedzana plaża w okolicy.

Czy w pobliżu miasta Dubrownik znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Dubrownik mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Bol (137 km od centrum miasta Dubrownik), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

loty do: Lotnisko Dubrovnik – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

loty do: Lotnisko Dubrovnik – ceny odświeżają się codziennie.

loty do: Lotnisko Dubrovnik – ile stron przeszukuje momondo?

loty do: Lotnisko Dubrovnik – liczba dostępnych operatorów to 9 (dane na maja 2024).

Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem do: Lotnisko Dubrovnik?

Choć minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, linie lotnicze oferujące usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki mogą mieć własne ograniczenia wiekowe związane m.in. z długością i godziną lotu oraz przesiadkami. Zaleca się skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano lot do miejsca docelowego (Lotnisko Dubrovnik).

Jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane, aby wlecieć do kraju: Lotnisko Dubrovnik?

Dokumenty podróżne i zdrowotne wymagane na podróż (Lotnisko Dubrovnik) mogą się różnić w zależności od planów podróży i osobistych okoliczności. Co do zasady należy mieć przy sobie kilka dokumentów, w tym dowód tożsamości lub prawo jazdy oraz paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu (Lotnisko Dubrovnik). Zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi lub inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów do miasta Dubrownik?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu do miasta Dubrownik. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Czy znajdę loty do miasta Dubrownik na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów do miasta Dubrownik z takimi zasadami.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty do miasta Dubrownik?

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów do miasta Dubrownik, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu (Dubrownik). Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Dubrownik. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Dubrownik)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
1 dorosły
Z?
Do?
ndz. 2.6
ndz. 9.6
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Znajdź lepsze oferty na swoją podróż do Dubrownik

Popularne loty do Dubrownik
Popularne kierunki według wyszukiwań na momondo z poprzedniego dnia.