Tani wynajem aut Dubrownik, Chorwacja

Dubrownik, Chorwacja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Dubrownik, Chorwacja
30 lip — 6 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Dubrownik, Chorwacja
pt 30.7
Południe
pt 6.8
Południe
Wiek kierowcy:

Dubrownik, Chorwacja – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
AbbyCar Car Rentals

78 zł/dzień

10 wrz – 19 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
XL Rent A Car

143 zł/dzień

3 wrz – 10 wrz
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
GREEN MOTION

82 zł/dzień

4 wrz – 11 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Equinox
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
GREEN MOTION

118 zł/dzień

4 wrz – 11 wrz
Chevrolet Equinox

Dubrownik, Chorwacja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

16 zł - 155 zł

Wszystkie typy samochodów

16 zł - 533 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Dubrownik, Chorwacja wynosi 59 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 74%, zaczynającymi się już od 16 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 60% tańszy niższe od średnich cen w mieście Dubrownik. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Dubrownik zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Dubrownik, Chorwacja wynosi 112 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 59%, zaczynającymi się już od 47 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 24% tańszy niższe od średnich cen w mieście Dubrownik. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Dubrownik zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Dubrownik, Chorwacja wynosi 243 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 126 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 40% droższe niższe od średnich cen w mieście Dubrownik. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Dubrownik zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Dubrownik, Chorwacja wynosi 64 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 76%, zaczynającymi się już od 16 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 56% tańszy niższe od średnich cen w mieście Dubrownik. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Dubrownik zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Dubrownik, Chorwacja wynosi 199 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 126 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 27% droższe niższe od średnich cen w mieście Dubrownik. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Dubrownik zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
AbbyCar Car Rentals

78 zł/dzień

10 wrz – 19 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Avia Rent A Car

81 zł/dzień

4 wrz – 11 wrz
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avia Rent A Car

83 zł/dzień

4 wrz – 11 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Dubrownik

Dubrownik, Chorwacja - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

8,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,3

Komfort

8,3

Ogólnie

7,0

Odbiór/Zwrot

5,6

Jakość a cena

8,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

5,3

Komfort

5,3

Ogólnie

5,3

Odbiór/Zwrot

5,3

Jakość a cena

4,6
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

6,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

4,6

Komfort

3,3

Ogólnie

3,3

Odbiór/Zwrot

3,9

Jakość a cena

4,6
4 lokalizacji
4 lokalizacji
3 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Mury miejskie Dubrownika15,7 km

Atrakcje w pobliżu:

Mury miejskie Dubrownika136,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Mury miejskie Dubrownika3,9 km

Dubrownik, Chorwacja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Dubrownik

Wynajem samochodów Dubrownik

Od miesiąca lipiec do dziś 678 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Dubrownik.

Dubrownik – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Dubrownik – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Alamo, Thrifty i Enterprise to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Dubrownik, Chorwacja - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (sierpień) w mieście Dubrownik, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 103 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 15 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Dubrownik. Najniższa znaleziona cena wynajmu samochodu na tydzień to 7 zł, a więcej opcji było dostępnych w okolicach średniej, czyli 43 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Dubrownik?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Rhodium. Wynajem auta w mieście Dubrownik kosztuje średnio 47 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich wypożyczalni w mieście wynosi 11 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Dubrownik działają topowe wypożyczalnie takie jak Alamo, Thrifty i Enterprise – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Dubrownik – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 21 °C oraz opadami w okolicach 101 mm, sierpień to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Dubrownik. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 191 zł dziennie w mieście Dubrownik.

Ile wypożyczalni ma GREEN MOTION na terenie miasta Dubrownik?

Dubrownik, Chorwacja oferuje 3 punkty wynajmu prowadzone przez GREEN MOTION . Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 96 zł.

Dubrownik, Chorwacja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Dubrownik powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Dubrownik, można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Dubrownik, Chorwacja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

lipiec to miesiąc, w którym temperatura w mieście Dubrownik wynosi średnio 24 °C a przewidywane opady 26 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Dubrownik – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Dubrownik jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Żupania dubrownicko-neretwiańska?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 24 °C i opady w granicach 26 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Dubrownik.


Samochody w innych miastach - Chorwacja

Chorwacja – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Zagrzeb, Zadar czy Split

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Dubrownik

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Dubrownik

Zacznij planować swoją podróż do: Dubrownik