Tani wynajem aut Wrocław, Polska

Wrocław, Polska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wrocław, Polska
2 lis — 9 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Wrocław, Polska
wt 2.11
Południe
wt 9.11
Południe
Wiek kierowcy:

Wrocław, Polska – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Autounion Car Rental

70 zł/dzień

14 lis – 29 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Audi A3
lub podobny (Średnia-wyższa)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Autounion Car Rental

101 zł/dzień

15 lis – 30 lis
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Autounion Car Rental

64 zł/dzień

14 lis – 29 lis
Chevrolet Sonic Sedan
BMW X3
lub podobny (Standardowy SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

111 zł/dzień

4 gru – 18 gru
BMW X3
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Autounion Car Rental

86 zł/dzień

15 lis – 30 lis
Audi A3

Wrocław, Polska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

39 zł - 197 zł

Wszystkie typy samochodów

83 zł - 391 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Wrocław, Polska wynosi 98 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 39 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 61% tańszy niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Wrocław, Polska wynosi 163 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 51%, zaczynającymi się już od 81 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 35% tańszy niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Wrocław, Polska wynosi 332 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 64%, zaczynającymi się już od 123 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 26% droższe niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Wrocław, Polska wynosi 199 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 66%, zaczynającymi się już od 68 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 21% tańszy niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Wrocław, Polska wynosi 268 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 159 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 8% droższe niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Wrocław, Polska wynosi 461 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 59%, zaczynającymi się już od 191 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 46% droższe niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Autounion Car Rental

60 zł/dzień

14 lis – 29 lis
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Autounion Car Rental

61 zł/dzień

14 lis – 29 lis
Kia Rio Hatchback
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Autounion Car Rental

62 zł/dzień

15 lis – 30 lis
Citroen C2

Wypożyczalnie samochodów Wrocław

Wrocław, Polska - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

6,0

Ogólnie

7,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

7,0
9 lokalizacji
6 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Miejski5,9 km
Hala Orbita7,8 km
Sky Tower9,2 km
Ratusz we Wrocławiu10,0 km
Aquapark Wrocław10,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Olimpijski156,7 km
Hala Stulecia157,2 km
Zoo we Wrocławiu157,2 km
Plac Grunwaldzki158,5 km
Aquapark Wrocław159,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Miejski142,3 km
Hala Orbita143,5 km
Stadion Olimpijski145,7 km
Katedra Wrocławska145,8 km
Plac Grunwaldzki146,2 km

Wrocław, Polska — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Wrocław-Strachowice

Wynajem samochodów Wrocław

W tym roku Październik to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Wrocław 297 razy.

Wrocław – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wrocław – Avis, Alamo i Budget to wypożyczalnie, które przeprowadzają dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Wrocław, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Listopad?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Listopad) w mieście Wrocław, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 82 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 17 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Wrocław. Listopad: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Wrocław to 58 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 15 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Wrocław?

Wrocław – najtańszy wynajem oferuje GREEN MOTION , ze średnią ceną za dzień 64 zł i z odbiorem w 3 wypożyczalniach w mieście. Najtańsza oferta GREEN MOTION znaleziona przez użytkowników momondo wynosi 20 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Wrocław nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Avis, Alamo czy Global Rent A Car) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Wrocław – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Listopad?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 1 °C oraz opadami w okolicach 30 mm, Listopad to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Wrocław. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 140 zł dziennie w mieście Wrocław.

Ile wypożyczalni ma Budget na terenie miasta Wrocław?

W mieście Wrocław, Polska najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Budget (2 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Budget Wrocław, Polska, zwykle znajdują oferty za 111 zł/dzień.

Wrocław, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Wrocław powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Wrocław, można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Wrocław?

Ford Focus Wagon to najbardziej popularny model samochodu wypożyczany w mieście Wrocław przez użytkowników momondo. Popularnością cieszy się również Kia Sportage. Nasi użytkownicy zazwyczaj znajdują oferty wypożyczenia Ford Focus Wagon w mieście Wrocław za 127 zł za dzień, jednak czasami sięgają one nawet 18 zł za dzień. Wypożyczenie Kia Sportage kosztuje zazwyczaj ok. 111 zł za dzień w mieście Wrocław, jednak zdarzają się okazje nawet za 18 zł za dzień.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu BMW 5 Series w mieście Wrocław?

Car Net oferuje wynajem BMW 5 Series w mieście Wrocław średnio za 528 zł/dzień. Dostępność wynajmu modelu BMW 5 Series w mieście Wrocław może się zmieniać, dlatego warto unikać rezerwacji w ostatniej chwili.

Wrocław, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Jeśli celem Twojej podróży jest Wrocław, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Październik wahają się w granicach 9 °C, z opadami rzędu 40 mm.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Wrocław – Październik to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Wrocław. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Wrocław i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Ford Focus Wagon, Opel Astra Sports Tourer i Chevrolet Spark.

Czy pogoda w mieście Wrocław jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu dolnośląskie?

Październik to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu dolnośląskie waha się w granicach 9 °C, a opady wynoszą 39 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Wrocław.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Wrocław

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Wrocław

Zacznij planować swoją podróż do: Wrocław