Tani wynajem aut Wrocław, Polska

Wrocław, Polska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wrocław, Polska
4 sie — 11 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Wrocław, Polska
śr 4.8
Południe
śr 11.8
Południe
Wiek kierowcy:

Wrocław, Polska – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Express Rent a Car

65 zł/dzień

3 wrz – 22 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
GREEN MOTION

65 zł/dzień

3 wrz – 10 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
BMW X3
lub podobny (Standardowy SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

91 zł/dzień

1 wrz – 8 wrz
BMW X3
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Global Rent A Car

93 zł/dzień

1 wrz – 8 wrz
Audi A3
Chevrolet Equinox
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
RENTIS

83 zł/dzień

1 wrz – 8 wrz
Chevrolet Equinox

Wrocław, Polska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

38 zł - 193 zł

Wszystkie typy samochodów

82 zł - 384 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Wrocław, Polska wynosi 96 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 38 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 61% tańszy niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Wrocław, Polska wynosi 160 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 51%, zaczynającymi się już od 80 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 35% tańszy niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Wrocław, Polska wynosi 326 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 64%, zaczynającymi się już od 120 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 25% droższe niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Wrocław, Polska wynosi 195 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 66%, zaczynającymi się już od 67 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 21% tańszy niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Wrocław, Polska wynosi 263 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 156 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 7% droższe niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Wrocław, Polska wynosi 452 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 59%, zaczynającymi się już od 187 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 46% droższe niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
GREEN MOTION

61 zł/dzień

3 wrz – 10 wrz
Citroen C2
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
GREEN MOTION

61 zł/dzień

3 wrz – 10 wrz
Citroen C2
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
GREEN MOTION

65 zł/dzień

3 wrz – 10 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Wrocław

Wrocław, Polska - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
9,4
Znakomity
2 opinii2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

9,5

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

9,0

Jakość a cena

9,5
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

6,0

Ogólnie

7,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

7,0
9 lokalizacji
5 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Miejski5,9 km
Hala Orbita7,8 km
Sky Tower9,2 km
Ratusz we Wrocławiu10,0 km
Aquapark Wrocław10,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Olimpijski156,7 km
Hala Stulecia157,2 km
Zoo we Wrocławiu157,2 km
Plac Grunwaldzki158,5 km
Aquapark Wrocław159,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Miejski142,3 km
Hala Orbita143,5 km
Stadion Olimpijski145,7 km
Katedra Wrocławska145,8 km
Plac Grunwaldzki146,2 km

Wrocław, Polska — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Wrocław-Strachowice

Wynajem samochodów Wrocław

W tym roku lipiec to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Wrocław 13 287 razy.

Wrocław – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wrocław – Avis, Alamo i Budget to wypożyczalnie, które przeprowadzają dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Wrocław, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (sierpień) w mieście Wrocław, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 81 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 16 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Wrocław. sierpień: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Wrocław to 57 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 14 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Wrocław?

Wrocław – najtańszy wynajem oferuje GREEN MOTION , ze średnią ceną za dzień 62 zł i z odbiorem w 3 wypożyczalniach w mieście. Najtańsza oferta GREEN MOTION znaleziona przez użytkowników momondo wynosi 19 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Wrocław nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Avis, Alamo czy Global Rent A Car) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Wrocław – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 13 °C oraz opadami w okolicach 40 mm, sierpień to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Wrocław. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 137 zł dziennie w mieście Wrocław.

Ile wypożyczalni ma Budget na terenie miasta Wrocław?

W mieście Wrocław, Polska najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Budget (2 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Budget Wrocław, Polska, zwykle znajdują oferty za 109 zł/dzień.

Wrocław, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Wrocław powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Wrocław, można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Wrocław, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Jeśli celem Twojej podróży jest Wrocław, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu lipiec wahają się w granicach 17 °C, z opadami rzędu 80 mm.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Wrocław – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Wrocław jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu dolnośląskie?

lipiec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu dolnośląskie waha się w granicach 18 °C, a opady wynoszą 81 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Wrocław.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Wrocław

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Wrocław

Zacznij planować swoją podróż do: Wrocław