Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Wrocław, dolnośląskie

Wrocław, dolnośląskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
ndz. 2.6
ndz. 9.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Wrocław, dolnośląskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Wrocław, dolnośląskie – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna47 zł/dzień
Klasa kompaktowa66 zł/dzień
Klasa standardowa86 zł/dzień
Klasa Mini44 zł/dzień
Kompaktowe kombi63 zł/dzień
Kompaktowy SUV67 zł/dzień
Średni SUV93 zł/dzień
Standardowe kombi126 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Wrocław

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Wrocław.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Wrocław jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Wrocław można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Flex To Go. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 24 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Wrocław to 62 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Wrocław?

Średnia cena na poziomie 78 zł za dzień (i ofertami już od 26 zł za dzień) sprawia, że Toyota Yaris w mieście Wrocław to najpopularniejszy wypożyczany model samochodu. Wypożyczenie Peugeot 5008 w mieście Wrocław za 221 zł za dzień (128 zł/dzień w najtańszych ofertach) to drugi najbardziej popularny wybór.

Wrocław, dolnośląskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Wrocław – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

62 zł - 104 zł

Wszystkie typy samochodów

123 zł - 458 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Wrocław, Polski wynosi 81 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 25%, zaczynającymi się już od 62 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 65% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Wrocław znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Wrocław, Polski wynosi 149 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 32%, zaczynającymi się już od 102 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 36% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Wrocław znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Wrocław, Polski wynosi 1 082 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 79%, zaczynającymi się już od 238 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 79% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Wrocław, Polski wynosi 157 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 24%, zaczynającymi się już od 120 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 33% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Wrocław znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Wrocław, Polski wynosi 402 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 265 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 43% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Wrocław, Polski wynosi 526 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 331 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 57% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

44 zł/dzień

31 maj - 28 cze
Kia Picanto
Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

47 zł/dzień

31 maj - 29 cze
Peugeot 208
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

62 zł/dzień

30 cze - 14 lip
Toyota Yaris

Wrocław – wypożyczalnie samochodów

Wrocław, dolnośląskie - wszystkie największe wypożyczalnie

Budget

2 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

keddy by Europcar

3 lokalizacje

Express Rent a Car

3 lokalizacje

Avis

2 lokalizacje
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/zwrot

8,0

Value

8,0

Panek

5 lokalizacji
Opis

Czystość

7,3

Komfort lotu

7,3

Ogólnie

6,0

Odbiór/zwrot

7,3

Value

6,0

Europcar

3 lokalizacje
Opis

Czystość

4,0

Komfort lotu

4,0

Ogólnie

4,0

Odbiór/zwrot

4,0

Value

4,0

GREEN MOTION

3 lokalizacje
Opis

Czystość

2,0

Komfort lotu

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

4,0

Value

2,0

SURPRICE CAR RENTAL

9 lokalizacji

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Wrocław

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Wrocław.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Flex To Go

Popularne typy samochodów

Economy, Compact, SUV

Najtańszy samochód na wynajem

43 zł

Najpopularniejszy model

Toyota Yaris
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Wrocław znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Flex To Go. Pozostałe popularne firmy to Sixt i Kaizen Rent A Car Inc
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Wrocław oferowały następujące typy samochodów: Economy, Compact, SUV.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Wrocław to 43 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 89 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Wrocław w ciągu ostatnich 7 dni był Toyota Yaris. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Peugeot 5008.

Wrocław – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Wrocław - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wrocław, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Czerwiec?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Czerwiec) w mieście Wrocław, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 132 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 38 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Wrocław. Czerwiec: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Wrocław to 119 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 32 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Wrocław nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Budget, Go Rental czy Avis) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Wrocław – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Czerwiec?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 17 °C oraz opadami w okolicach 80 mm, Czerwiec to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Wrocław. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 217 zł dziennie w mieście Wrocław.

Wrocław, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Wrocław powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Wrocław, można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Toyota C-HR w mieście Wrocław?

Wrocław, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Maj?

Jeśli celem Twojej podróży jest Wrocław, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Maj wahają się w granicach 13 °C, z opadami rzędu 60 mm.

Czy pogoda w mieście Wrocław jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu dolnośląskie?

Maj to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu dolnośląskie waha się w granicach 13 °C, a opady wynoszą 60 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Wrocław.

samochody w: Wrocław – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Wrocław – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Wrocław – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Wrocław – liczba dostępnych operatorów to 109 (dane na maja 2024).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Wrocław?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Wrocław). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wynająć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zapoznaj się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Wrocław: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Wrocław: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka ewentualnej grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zalecamy dodatkową weryfikację z wybraną firmą wynajmującą samochody, w której dokonano rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Wrocław – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Wrocław – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Korzystanie z filtrów wyszukiwania na momondo umożliwia znalezienie świetnych samochodów na wynajem. Zawęź swoje wyszukiwanie, korzystając z funkcji ceny i mapy, a także filtrując według zasad dotyczących paliwa lub przebiegu oraz wielu innych dostępnych filtrów.

Wrocław – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Wrocław – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Wrocław – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Wrocław – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Wrocław)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
ndz. 2.6
Południe
ndz. 9.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Wrocław – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu