Wynajem samochodów Wrocław, dolnośląskie

Wrocław, dolnośląskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wrocław, Polska
23 mar — 30 mar
Zwrot w miejscu odbioru
Wrocław, Polska
czw. 23.3
Południe
czw. 30.3
Południe
Wiek kierowcy:

Wrocław, dolnośląskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Wrocław, dolnośląskie – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

48 zł/dzień

23 mar - 26 mar
Kia Picanto
Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

49 zł/dzień

28 mar - 31 mar
Peugeot 208
Toyota Auris
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

51 zł/dzień

1 kwi - 12 kwi
Toyota Auris
Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

51 zł/dzień

29 mar - 1 kwi
Opel Corsa
Skoda Octavia
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

68 zł/dzień

24 kwi - 3 Maj
Skoda Octavia
Ford Focus
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

71 zł/dzień

24 kwi - 3 Maj
Ford Focus
Mercedes-Benz GLA
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

71 zł/dzień

25 kwi - 3 Maj
Mercedes-Benz GLA
Renault Mégane Estate
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów

72 zł/dzień

25 kwi - 3 Maj
Renault Mégane Estate
Audi Q2
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

89 zł/dzień

25 kwi - 3 Maj
Audi Q2

Wrocław, dolnośląskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Wrocław – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

71 zł - 278 zł

Wszystkie typy samochodów

257 zł - 416 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Wrocław, Polski wynosi 133 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 47%, zaczynającymi się już od 71 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 59% tańszy niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Wrocław znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Wrocław, Polski wynosi 223 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 139 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 31% tańszy niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Wrocław znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Wrocław, Polski wynosi 376 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 33%, zaczynającymi się już od 254 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 15% droższe niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Wrocław, Polski wynosi 226 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 34%, zaczynającymi się już od 151 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 30% tańszy niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Wrocław znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Wrocław, Polski wynosi 442 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 31%, zaczynającymi się już od 308 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 28% droższe niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Wrocław, Polski wynosi 529 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 324 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 40% droższe niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

48 zł/dzień

23 mar - 26 mar
Kia Picanto
Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

49 zł/dzień

28 mar - 31 mar
Peugeot 208
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

51 zł/dzień

29 mar - 1 kwi
Seat Ibiza

Wrocław – wypożyczalnie samochodów

Wrocław, dolnośląskie - wszystkie największe wypożyczalnie

Budget

2 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

SURPRICE CAR RENTAL

9 lokalizacji

Sunnycars

6 lokalizacji

Panek

5 lokalizacji

99Rent

3 lokalizacje

AbbyCar Car Rentals

3 lokalizacje

AUTOCASH

3 lokalizacje

Carsson

3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Wrocław

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Wrocław.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Flex To Go

Popularne typy samochodów

Economy, Compact, Mini

Najtańszy samochód na wynajem

52 zł

Najpopularniejszy model

Volkswagen Polo
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Wrocław znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Flex To Go. Pozostałe popularne firmy to CarWiz i CarFree
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Wrocław oferowały następujące typy samochodów: Economy, Compact, Mini.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Wrocław to 52 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 120 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Wrocław w ciągu ostatnich 7 dni był Volkswagen Polo. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Fiat 500.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Wrocław – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Olimpijski156,7 km
Hala Stulecia157,2 km
Zoo we Wrocławiu157,2 km
Plac Grunwaldzki158,5 km
Plac Grunwaldzki158,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Miejski5,9 km
Stadion MOSiR5,9 km
Hala Orbita7,8 km
Sky Tower9,2 km
Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice9,4 km

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Miejski142,3 km
Stadion MOSiR143,4 km
Hala Orbita143,5 km
Stadion Olimpijski145,7 km
Ostrów Tumski145,8 km

Wrocław – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Wrocław – najpopularniejsze hotele

Wrocław – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Wrocław - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Kwiecień) w mieście Wrocław, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 136 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 37 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Wrocław. Kwiecień: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Wrocław to 136 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 20 zł.

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Wrocław można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Car Net. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 20 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Wrocław to 130 zł/dzień.

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 13 °C oraz opadami w okolicach 60 mm, Kwiecień to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Wrocław. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 317 zł dziennie w mieście Wrocław.

Podróżujący do miasta Wrocław powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Wrocław, można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Jeśli celem Twojej podróży jest Wrocław, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Marzec wahają się w granicach 4 °C, z opadami rzędu 30 mm.

Marzec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu dolnośląskie waha się w granicach 4 °C, a opady wynoszą 28,5 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Wrocław.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Wrocław

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Wrocław

Wrocław – popularne rodzaje samochodów na wynajem

Wrocław – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Wrocław


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Korzystanie z filtrów wyszukiwania na momondo umożliwia znalezienie świetnych samochodów na wynajem. Zawęź swoje wyszukiwanie, korzystając z funkcji ceny i mapy, a także filtrując według zasad dotyczących paliwa lub przebiegu oraz wielu innych dostępnych filtrów.

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.