Wynajem samochodów Wrocław, dolnośląskie

Wrocław, dolnośląskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wrocław, Polska
18 sie — 25 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Wrocław, Polska
czw. 18.8
Południe
czw. 25.8
Południe
Wiek kierowcy:

Wrocław, dolnośląskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Wrocław, dolnośląskie – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Audi A5 Sportback
lub podobny (Klasa premium)
Dla 5 pasażerów

57 zł/dzień

26 wrz - 26 paź
Audi A5 Sportback
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

27 zł/dzień

26 wrz - 26 paź
Kia Sportage
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

37 zł/dzień

22 sie - 23 wrz
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

18 zł/dzień

7 lis - 14 lis
Renault Clio
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

32 zł/dzień

2 wrz - 16 wrz
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

26 zł/dzień

9 wrz - 11 wrz
Seat Leon
Mazda Mazda6 Tourer
lub podobny (Standardowe kombi)
Dla 5 pasażerów

34 zł/dzień

22 sie - 23 wrz
Mazda Mazda6 Tourer
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

27 zł/dzień

27 sie - 29 sie
Renault Clio
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

27 zł/dzień

7 lis - 14 lis
Skoda Superb

Wrocław, dolnośląskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Wrocław – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

45 zł - 255 zł

Wszystkie typy samochodów

173 zł - 480 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Wrocław, Polski wynosi 122 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 64%, zaczynającymi się już od 45 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 63% tańszy niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Wrocław znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Wrocław, Polski wynosi 203 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 57%, zaczynającymi się już od 89 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 38% tańszy niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Wrocław znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Wrocław, Polski wynosi 370 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 209 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 13% droższe niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Duże) w mieście Wrocław znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Wrocław, Polski wynosi 209 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 120 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 36% tańszy niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Wrocław znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Wrocław, Polski wynosi 508 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 239 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 37% droższe niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Wrocław, Polski wynosi 537 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 297 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 40% droższe niższe od średnich cen w mieście Wrocław. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Wrocław zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

18 zł/dzień

7 lis - 14 lis
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

16 zł/dzień

7 lis - 14 lis
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

17 zł/dzień

4 wrz - 10 wrz
Fiat 500

Wrocław – wypożyczalnie samochodów

Wrocław, dolnośląskie - wszystkie największe wypożyczalnie
9 lokalizacji
6 lokalizacji
5 lokalizacji
3 lokalizacje
3 lokalizacje
3 lokalizacje
3 lokalizacje
3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Wrocław

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Wrocław.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Kaizen Rent A Car Inc

Popularne typy samochodów

Economy, Compact, Full-size

Najtańszy samochód na wynajem

88 zł

Najpopularniejszy model

Volkswagen Golf
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Wrocław znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Kaizen Rent A Car Inc. Pozostałe popularne firmy to SURPRICE CAR RENTAL i Car Net
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Wrocław oferowały następujące typy samochodów: Economy, Compact, Full-size.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Wrocław to 88 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 164 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Wrocław w ciągu ostatnich 7 dni był Volkswagen Golf. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Volkswagen Polo.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Wrocław – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Olimpijski156,7 km
Hala Stulecia157,2 km
Zoo we Wrocławiu157,2 km
Plac Grunwaldzki158,5 km
Plac Grunwaldzki158,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Miejski5,9 km
Stadion MOSiR5,9 km
Hala Orbita7,8 km
Sky Tower9,2 km
Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice9,4 km

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Miejski142,3 km
Stadion MOSiR143,4 km
Hala Orbita143,5 km
Stadion Olimpijski145,7 km
Katedra Wrocławska145,8 km

Wrocław – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Wrocław – najpopularniejsze hotele

Wrocław – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Wrocław - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Wrzesień) w mieście Wrocław, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 184 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 84 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Wrocław. Wrzesień: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Wrocław to 293 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 83 zł.

Wrocław – najtańszy wynajem oferuje Carsrent, ze średnią ceną za dzień 84 zł i z odbiorem w wypożyczalni w mieście. Najtańsza oferta Carsrent znaleziona na momondo wynosi 59 zł.

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Wrocław nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Avis, Alamo czy Global Rent A Car) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 9 °C oraz opadami w okolicach 40 mm, Wrzesień to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Wrocław. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 161 zł dziennie w mieście Wrocław.

W mieście Wrocław, Polska najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Budget (2 wypożyczalnie). Osoby korzystające z momondo, które szukają samochodów na wynajem w Budget Wrocław, Polska, zwykle znajdują oferty za 263 zł/dzień.

Podróżujący do miasta Wrocław powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Wrocław, można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Jeśli celem Twojej podróży jest Wrocław, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Sierpień wahają się w granicach 17 °C, z opadami rzędu 70 mm.

Sierpień to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu dolnośląskie waha się w granicach 17 °C, a opady wynoszą 71 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Wrocław.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Wrocław

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Wrocław

Wrocław – popularne samochody na wynajem

Wrocław – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Wrocław


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Korzystanie z filtrów wyszukiwania na momondo umożliwia znalezienie świetnych samochodów na wynajem. Zawęź swoje wyszukiwanie, korzystając z funkcji ceny i mapy, a także filtrując według zasad dotyczących paliwa lub przebiegu oraz wielu innych dostępnych filtrów.

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.