Wynajem samochodów Łódź, Lódzkie

Łódź, Lódzkie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Łódź, Polska
4 gru — 11 gru
Łódź, Polska
pon. 4.12
Południe
pon. 11.12
Południe
Wiek kierowcy:

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Łódź

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Łódź.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Łódź jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Łódź można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Sixt. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 47 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Łódź to 133 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Łódź ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Express Rent a Car ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Łódź. Ich liczba to 8.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Łódź?

Citroen C3 to najbardziej popularny model samochodu wypożyczany w mieście Łódź na momondo. Popularnością cieszy się również Toyota Yaris. Osoby korzystające z naszego serwisu zazwyczaj znajdują oferty wypożyczenia Citroen C3 w mieście Łódź za 79 zł za dzień, jednak czasami sięgają one nawet 61 zł za dzień. Wypożyczenie Toyota Yaris kosztuje zazwyczaj ok. 144 zł za dzień w mieście Łódź, jednak zdarzają się okazje nawet za 57 zł za dzień.

Łódź, Lódzkie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Łódź, Lódzkie – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna65 zł/dzień
Klasa kompaktowa66 zł/dzień
Klasa średnia86 zł/dzień
Klasa standardowa98 zł/dzień
Klasa Mini78 zł/dzień
Kompaktowe kombi71 zł/dzień
Kompaktowy SUV95 zł/dzień
Średni SUV107 zł/dzień
Kombi klasy średniej142 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Łódź, Lódzkie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Łódź – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

95 zł - 141 zł

Wszystkie typy samochodów

247 zł - 515 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Łódź, Polski wynosi 112 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 16%, zaczynającymi się już od 95 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 68% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Łódź znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Łódź, Polski wynosi 214 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 25%, zaczynającymi się już od 162 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 38% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Łódź znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Łódź, Polski wynosi 501 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 33%, zaczynającymi się już od 337 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 32% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Łódź, Polski wynosi 228 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 140 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 34% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Łódź znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Łódź, Polski wynosi 386 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 232 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 12% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy car) w mieście Łódź, Polski wynosi 622 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 357 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy car jest zazwyczaj 45% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

65 zł/dzień

1 sty - 31 sty
Renault Clio
Toyota Auris
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

66 zł/dzień

2 gru - 31 gru
Toyota Auris
Renault Mégane Estate
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów

71 zł/dzień

26 sty - 11 lut
Renault Mégane Estate

Łódź – wypożyczalnie samochodów

Łódź, Lódzkie - wszystkie największe wypożyczalnie

CarWiz

2 lokalizacje

Panek

6 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Budget

2 lokalizacje

Car Net

2 lokalizacje

Dollar

2 lokalizacje

Express Rent a Car

8 lokalizacji

RENTIS

4 lokalizacje

ADDCAR RENTAL

3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Łódź

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Łódź.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Car Net

Popularne typy samochodów

Economy, Compact, SUV

Najtańszy samochód na wynajem

64 zł

Najpopularniejszy model

Citroen C3
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Łódź znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Car Net. Pozostałe popularne firmy to keddy by Europcar i Panek
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Łódź oferowały następujące typy samochodów: Economy, Compact, SUV.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Łódź to 64 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 115 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Łódź w ciągu ostatnich 7 dni był Citroen C3. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Toyota Yaris.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Łódź – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Widzewa109,1 km
Teatr Wielki111,4 km
Atlas Arena115,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Atlas Arena144,4 km
Stadion Widzewa146,6 km
Teatr Wielki146,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Widzewa108,8 km
Teatr Wielki110,2 km
Atlas Arena113,8 km

Łódź – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Łódź – najpopularniejsze hotele

Łódź – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Łódź - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Łódź, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Grudzień?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Grudzień) w mieście Łódź, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 354 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 70 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Łódź. Grudzień: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Łódź to 122 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 67 zł.

Łódź, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Łódź powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Łódź, można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Renault Trafic w mieście Łódź?

Łódź, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Listopad?

Jeśli interesuje Cię Łódź, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Listopad wynosi tam 3 °C, a opady 50 mm.

Czy pogoda w mieście Łódź jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Lódzkie?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 3 °C i opady w granicach 50 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Łódź.

samochody w: Łódź – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Łódź – ceny odświeżają się codziennie.

samochody w: Łódź – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Łódź – dostępnych jest 62 operatorów (dane na listopada 2023.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Łódź?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Łódź). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Łódź: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Łódź: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka ewentualnej grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zalecamy dodatkową weryfikację z wybraną firmą wynajmującą samochody, w której dokonano rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Łódź – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto zarezerwować wynajem samochodu za pomocą momondo, ponieważ to szybki, bezpłatny i łatwy w użyciu sposób, pozwalający też zaoszczędzić pieniądze. momondo wyręcza Cię w szukaniu najlepszych cen i zasad wynajmu samochodów. Wszystko, co musisz zrobić, to porównać i wybrać to, co najlepiej sprawdzi się w Twojej podróży.

Łódź – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Łódź – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Łódź – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Łódź – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Łódź – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, wyszukując samochodów na momondo, znajdziesz również oferty bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Łódź)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.