Tani wynajem aut Łódź, Polska

Łódź, Polska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Łódź, Polska
29 wrz — 6 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Łódź, Polska
śr 29.9
Południe
śr 6.10
Południe
Wiek kierowcy:

Łódź, Polska – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
BMW X3
lub podobny (Standardowy SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Sixt

350 zł/dzień

22 paź – 25 paź
BMW X3
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Hertz

110 zł/dzień

22 paź – 25 paź
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Equinox
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Sixt

158 zł/dzień

22 paź – 25 paź
Chevrolet Equinox
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Hertz

99 zł/dzień

22 paź – 25 paź
Chevrolet Sonic Sedan
Audi A3
lub podobny (Średnia-wyższa)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Hertz

207 zł/dzień

22 paź – 25 paź
Audi A3
Chevrolet Equinox
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Sixt

351 zł/dzień

22 paź – 25 paź
Chevrolet Equinox
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
keddy by Europcar

196 zł/dzień

22 paź – 25 paź
Audi A3

Łódź, Polska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

96 zł - 141 zł

Wszystkie typy samochodów

150 zł - 489 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Łódź, Polska wynosi 104 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 8%, zaczynającymi się już od 96 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 62% tańszy niższe od średnich cen w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Łódź, Polska wynosi 199 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 128 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Łódź, Polska wynosi 409 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 224 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 34% droższe niższe od średnich cen w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Łódź, Polska wynosi 238 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 142 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 13% tańszy niższe od średnich cen w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Łódź, Polska wynosi 275 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 163 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 2% droższe niższe od średnich cen w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Łódź, Polska wynosi 320 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 451 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 15% droższe niższe od średnich cen w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Hertz

98 zł/dzień

22 paź – 25 paź
Citroen C2
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Hertz

98 zł/dzień

22 paź – 25 paź
Citroen C2
Renault Clio
lub podobny (Ekonomiczne kombi)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Hertz

105 zł/dzień

22 paź – 25 paź
Renault Clio

Wypożyczalnie samochodów Łódź

Łódź, Polska - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

9,0

Jakość a cena

9,0
5 lokalizacji
4 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Widzewa109,1 km
Atlas Arena115,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Atlas Arena144,4 km
Stadion Widzewa146,6 km

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Widzewa108,8 km
Atlas Arena113,8 km

Łódź, Polska — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Warszawa Lotnisko Chopina

Wynajem samochodów Łódź

W tym miesiącu 241 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Łódź.

Łódź – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czyszczenia pojazdów. Wypożyczalnia Hertz wprowadza dokładne czyszczenie, aby zapewnić kompleksową dezynfekcję aut. Jeśli Łódź to Twój kierunek podróży, sprawdź na naszej stronie, czy ta opcja jest dostępna podczas wynajmu samochodu w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Łódź, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Październik?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Październik) w mieście Łódź, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 135 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 55 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Łódź. Październik: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Łódź to 122 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 51 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Łódź?

Podczas wizyty w mieście Łódź najlepsze ceny oferuje Express Rent a Car. Średnie ceny wynajmu w tej wypożyczalni wynoszą 158 zł za dzień i są dostępne w 5 punktach wynajmu.

Łódź – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Październik?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 3 °C oraz opadami w okolicach 50 mm, Październik to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Łódź. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 210 zł dziennie w mieście Łódź.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Łódź?

W mieście Łódź, Polska najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Hertz (3 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Hertz Łódź, Polska, zwykle znajdują oferty za 86 zł/dzień.

Łódź, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Łódź powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Łódź, można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Łódź?

Samochody Ford Focus i Fiat 500 to najczęściej wypożyczane opcje w mieście Łódź (według naszych danych). Ceny za wypożyczenie Ford Focus w mieście Łódź zależą od wypożyczalni, jednak zazwyczaj wynoszą ok. 107 zł/dzień, choć można znaleźć oferty już za 58 zł/dzień. Ceny za wynajem Fiat 500 również mogą się różnić, jednak średnio wynoszą 106 zł/dzień, z okazjami już od 43 zł/dzień.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu BMW 5 Series w mieście Łódź?

Obecnie RENTIS oferuje wynajem BMW 5 Series w mieście Łódź średnio za 663 zł za dzień. Należy jednak pamiętać, że dostępność BMW 5 Series w mieście Łódź może się szybko zmieniać.

Łódź, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Wrzesień?

Jeśli interesuje Cię Łódź, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Wrzesień wynosi tam 13 °C, a opady 50 mm.

Wrzesień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Łódź – Wrzesień to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Łódź. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Łódź i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Ford Focus, Fiat 500 i Hyundai Accent.

Czy pogoda w mieście Łódź jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Lódzkie?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 13 °C i opady w granicach 50 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Łódź.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Łódź

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Łódź

Zacznij planować swoją podróż do: Łódź