Tani wynajem aut Łódź, Polska

Łódź, Polska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Łódź, Polska
24 cze — 1 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Łódź, Polska
czw 24.6
Południe
czw 1.7
Południe
Wiek kierowcy:

Łódź, Polska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Małe Cars

91 zł - 134 zł

All Car Types

143 zł - 464 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Łódź, Polska wynosi 99 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 62% tańszy niższe od średnich cen w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Łódź, Polska wynosi 189 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 122 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Łódź, Polska wynosi 389 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 212 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 34% droższe niższe od średnich cen w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Łódź, Polska wynosi 226 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 13% tańszy niższe od średnich cen w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Łódź, Polska wynosi 262 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 2% droższe niższe od średnich cen w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Łódź, Polska wynosi 303 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 16% droższe niższe od średnich cen w mieście Łódź. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Łódź zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Mieści 1 sztukę bagażu
Samochody 4-5-drzwiowe
126 zł/dzień
Łódź
Gen. Stanisława Maczka
Chevrolet Sonic Sedan
126 zł/dzień
Zobacz ofertę
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Mieści 1 sztukę bagażu
Samochody 4-5-drzwiowe
132 zł/dzień
Łódź
Gen. Stanisława Maczka
Chevrolet Sonic Sedan
132 zł/dzień
Zobacz ofertę
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
134 zł/dzień
Łódź
Gen. Stanisława Maczka
Citroen C2
134 zł/dzień
Zobacz ofertę

Wypożyczalnie samochodów Łódź

Łódź, Polska - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

9,0

Jakość a cena

9,0
5 lokalizacji
4 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Widzewa109,1 km
Atlas Arena115,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Atlas Arena144,4 km
Stadion Widzewa146,6 km

Atrakcje w pobliżu:

Stadion Widzewa108,8 km
Atlas Arena113,8 km

Łódź, Polska — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Warszawa Lotnisko Chopina

Wynajem samochodów Łódź

W tym miesiącu 2 620 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Łódź.

Łódź – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czyszczenia pojazdów. Wypożyczalnia Hertz wprowadza dokładne czyszczenie, aby zapewnić kompleksową dezynfekcję aut. Jeśli Łódź to Twój kierunek podróży, sprawdź na naszej stronie, czy ta opcja jest dostępna podczas wynajmu samochodu w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Łódź, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu lipiec?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (lipiec) w mieście Łódź, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 129 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 52 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Łódź. lipiec: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Łódź to 116 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 49 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Łódź?

Podczas wizyty w mieście Łódź najlepsze ceny oferuje Express Rent a Car. Średnie ceny wynajmu w tej wypożyczalni wynoszą 150 zł za dzień i są dostępne w 5 punktach wynajmu.

Łódź – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu lipiec?

Ze średnimi temperaturami wynoszącymi 17°C oraz opadami w okolicach 80 mm, lipiec to miesiąc, w którym warto rozważyć wynajem samochodu klasy standard, podróżując do miasta Łódź. Auta klasy standard dobrze radzą sobie z przypadającymi na ten czas dużymi wahaniami temperatur i opadami, dlatego ich wynajem cieszy się dużą popularnością wśród osób wybierających ten kierunek podróży. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 199 zł dziennie w mieście Łódź.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Łódź?

W mieście Łódź, Polska najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Hertz (3 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Hertz Łódź, Polska, zwykle znajdują oferty za 81 zł/dzień.

Łódź, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Łódź powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Łódź, można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 140 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Łódź, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu czerwiec?

Jeśli interesuje Cię Łódź, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu czerwiec wynosi tam 16°C, a opady 80 mm.

czerwiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Łódź – czerwiec to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Łódź. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Łódź i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Ford Focus, Opel Corsa i Fiat 500.

Czy pogoda w mieście Łódź jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Lódzkie?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 16°C i opady w granicach 80 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Łódź.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Łódź

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Łódź

Zacznij planować swoją podróż do: Łódź