Tani wynajem aut Bergamo, Włochy

Bergamo, Włochy – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Bergamo, Bergamo, Włochy
4 sie — 11 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Bergamo, Bergamo, Włochy
śr 4.8
Południe
śr 11.8
Południe
Wiek kierowcy:

Bergamo, Włochy – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Ecovia

110 zł/dzień

1 wrz – 15 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

94 zł/dzień

18 wrz – 25 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Equinox
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

130 zł/dzień

18 wrz – 25 wrz
Chevrolet Equinox

Bergamo, Włochy oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

45 zł - 122 zł

Wszystkie typy samochodów

81 zł - 450 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Bergamo, Włochy wynosi 73 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 45 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 68% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bergamo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bergamo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Bergamo, Włochy wynosi 153 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 98 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 34% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bergamo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bergamo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Bergamo, Włochy wynosi 463 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 57%, zaczynającymi się już od 204 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 51% droższe niższe od średnich cen w mieście Bergamo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bergamo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Bergamo, Włochy wynosi 94 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 47%, zaczynającymi się już od 51 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 59% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bergamo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bergamo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Bergamo, Włochy wynosi 429 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 264 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 47% droższe niższe od średnich cen w mieście Bergamo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bergamo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Bergamo, Włochy wynosi 137 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 34%, zaczynającymi się już od 91 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 41% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bergamo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bergamo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

82 zł/dzień

14 wrz – 19 wrz
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

82 zł/dzień

18 wrz – 25 wrz
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

86 zł/dzień

18 wrz – 25 wrz
Kia Rio Hatchback

Wypożyczalnie samochodów Bergamo

Bergamo, Włochy - wszystkie największe wypożyczalnie
1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

9,0

Jakość a cena

9,0
4 lokalizacji
Opis

Czystość

6,8

Komfort

6,2

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,2

Jakość a cena

5,4
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

4,0

Komfort

4,0

Ogólnie

4,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

5,0
6 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji

Bergamo, Włochy — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Mediolan-Malpensa

Wynajem samochodów Bergamo

W tym roku lipiec to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Bergamo 2 219 razy.

Bergamo – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Bergamo – Dokładne czyszczenie jest jedną z nowych opcji, zapewnianych przy wynajmie samochodu. Skorzystaj z naszego filtra wyszukiwania, aby zobaczyć wszystkie wypożyczalnie oferujące tę opcję. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Bergamo, Włochy - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Bergamo: średnia cena wypożyczenia samochodu na weekend w miesiącu sierpień to 63 zł, jednak niektórym użytkownikom udało się znaleźć wynajem w cenie 8 zł. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 14 zł, a ich średnia to 53 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Bergamo?

Bergamo – najtańszy wynajem aut oferuje INTERRENT , jeśli wynajmujesz samochód w wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 7 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 60 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Bergamo, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Autoclick Rent A Car, NOLEGGIARE czy Hertz, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Bergamo – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Większość wybierających się do miasta Bergamo stawia na wynajem samochodu klasy standard – sierpień, ze średnimi temperaturami w wysokości 19 °C i średnimi opadami w okolicach 94 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 274 zł dziennie w mieście Bergamo.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Bergamo?

Hertz to popularna wypożyczalnia w mieście Bergamo, Włochy, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Bergamo, Włochy oferuje 4 punkty wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 140 zł dziennie.

Bergamo, Włochy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Bergamo. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Bergamo, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Bergamo, Włochy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Jeśli interesuje Cię Bergamo, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu lipiec wynosi tam 22 °C, a opady 110 mm.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Bergamo – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Bergamo jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Lombardia?

Lombardia to region w którym średnie temperatury (lipiec) wahają się w granicach 22 °C, a opady 88,5 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Bergamo.


Zacznij planować swoją podróż do: Bergamo