Tani wynajem aut Bergamo, Włochy

Bergamo, Włochy – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Bergamo, Bergamo, Włochy
14 gru — 21 gru
Zwrot w miejscu odbioru
Bergamo, Bergamo, Włochy
wt 14.12
Południe
wt 21.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Bergamo, Włochy – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Audi A3
lub podobny (Średnia-wyższa)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
OK RENT A CAR

113 zł/dzień

21 sty – 28 sty
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
INTERRENT

88 zł/dzień

9 sty – 16 sty
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Equinox
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
OK RENT A CAR

99 zł/dzień

28 sty – 4 lut
Chevrolet Equinox
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
OK RENT A CAR

72 zł/dzień

6 sty – 11 sty
Chevrolet Sonic Sedan

Bergamo, Włochy oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

47 zł - 127 zł

Wszystkie typy samochodów

85 zł - 470 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Bergamo, Włochy wynosi 77 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 47 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 68% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bergamo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bergamo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Bergamo, Włochy wynosi 160 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 103 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 34% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bergamo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bergamo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Bergamo, Włochy wynosi 485 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 57%, zaczynającymi się już od 213 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 51% droższe niższe od średnich cen w mieście Bergamo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bergamo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Bergamo, Włochy wynosi 99 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 47%, zaczynającymi się już od 53 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 59% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bergamo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bergamo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Bergamo, Włochy wynosi 449 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 276 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 47% droższe niższe od średnich cen w mieście Bergamo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bergamo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Bergamo, Włochy wynosi 143 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 95 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 40% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bergamo. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bergamo zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
OK RENT A CAR

68 zł/dzień

6 sty – 11 sty
Citroen C2
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
OK RENT A CAR

68 zł/dzień

6 sty – 11 sty
Citroen C2
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
OK RENT A CAR

72 zł/dzień

6 sty – 11 sty
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Bergamo

Bergamo, Włochy - wszystkie największe wypożyczalnie
1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

9,0

Jakość a cena

9,0
4 lokalizacji
Opis

Czystość

6,8

Komfort

6,2

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,2

Jakość a cena

5,4
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

4,0

Komfort

4,0

Ogólnie

4,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

5,0
6 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji

Bergamo, Włochy — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Mediolan-Malpensa

Wynajem samochodów Bergamo

W tym roku Grudzień to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Bergamo 235 razy.

Bergamo – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Bergamo – Dokładne czyszczenie jest jedną z nowych opcji, zapewnianych przy wynajmie samochodu. Skorzystaj z naszego filtra wyszukiwania, aby zobaczyć wszystkie wypożyczalnie oferujące tę opcję. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Bergamo, Włochy - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Styczeń?

Bergamo: średnia cena wypożyczenia samochodu na weekend w miesiącu Styczeń to 66 zł, jednak niektórym użytkownikom udało się znaleźć wynajem w cenie 8 zł. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 15 zł, a ich średnia to 56 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Bergamo?

Bergamo – najtańszy wynajem aut oferuje INTERRENT , jeśli wynajmujesz samochód w wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 7 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 63 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Bergamo, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Autoclick Rent A Car, NOLEGGIARE czy Hertz, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Bergamo – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Styczeń?

Większość wybierających się do miasta Bergamo stawia na wynajem samochodu klasy standard – Styczeń, ze średnimi temperaturami w wysokości 4 °C i średnimi opadami w okolicach 64 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 286 zł dziennie w mieście Bergamo.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Bergamo?

Hertz to popularna wypożyczalnia w mieście Bergamo, Włochy, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Bergamo, Włochy oferuje 4 punkty wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 147 zł dziennie.

Bergamo, Włochy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Bergamo. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Bergamo, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Bergamo?

Samochody Fiat 500 i Fiat Panda to najczęściej wypożyczane opcje w mieście Bergamo (według naszych danych). Ceny za wypożyczenie Fiat 500 w mieście Bergamo zależą od wypożyczalni, jednak zazwyczaj wynoszą ok. 72 zł/dzień, choć można znaleźć oferty już za 2 zł/dzień. Ceny za wynajem Fiat Panda również mogą się różnić, jednak średnio wynoszą 63 zł/dzień, z okazjami już od 10 zł/dzień.

Bergamo, Włochy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Grudzień?

Jeśli interesuje Cię Bergamo, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Grudzień wynosi tam 3 °C, a opady 56 mm.

Grudzień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Bergamo – Grudzień to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Bergamo. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Bergamo i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Fiat 500, Fiat Panda i Ford Focus.

Czy pogoda w mieście Bergamo jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Lombardia?

Lombardia to region w którym średnie temperatury (Grudzień) wahają się w granicach 2 °C, a opady 55,5 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Bergamo.


Zacznij planować swoją podróż do: Bergamo