Wynajem samochodów we Włoszech

Szukasz tanich ofert wynajmu aut we Włoszech? Znajdziesz je tutaj!

Rzym, Włochy
19 sie — 26 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Rzym, Włochy
pt. 19.8
Południe
pt. 26.8
Południe
Wiek kierowcy:

Włochy – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Włochy – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

43 zł/dzień

19 sie - 26 sie
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

5 zł/dzień

29 sie - 1 wrz
Renault Clio
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

26 zł/dzień

20 sie - 2 wrz
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

24 zł/dzień

29 sie - 3 wrz
Seat Leon
Mazda Mazda6 Tourer
lub podobny (Standardowe kombi)
Dla 5 pasażerów

71 zł/dzień

26 sie - 29 sie
Mazda Mazda6 Tourer
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

12 zł/dzień

3 lis - 10 lis
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

7 zł/dzień

21 sie - 24 sie
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

6 zł/dzień

25 sie - 28 sie
Fiat 500

Włochy oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Włochy – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

25 zł - 302 zł

Wszystkie typy samochodów

111 zł - 646 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Włochy wynosi 140 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 83%, zaczynającymi się już od 25 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 60% tańszy niższe od średnich cen w mieście Włochy. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Włochy zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Włochy znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Włochy wynosi 259 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 68%, zaczynającymi się już od 83 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Włochy. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Włochy zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Włochy znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Włochy wynosi 535 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 64%, zaczynającymi się już od 198 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 35% droższe niższe od średnich cen w mieście Włochy. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Włochy zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Włochy wynosi 199 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 76%, zaczynającymi się już od 49 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 44% tańszy niższe od średnich cen w mieście Włochy. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Włochy zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Włochy znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Włochy wynosi 618 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 244 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 44% droższe niższe od średnich cen w mieście Włochy. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Włochy zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Włochy wynosi 380 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 25%, zaczynającymi się już od 288 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 8% droższe niższe od średnich cen w mieście Włochy. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Włochy zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Włochy wynosi 271 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 79%, zaczynającymi się już od 59 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 23% tańszy niższe od średnich cen w mieście Włochy. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Włochy zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

5 zł/dzień

29 sie - 1 wrz
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

7 zł/dzień

21 sie - 24 sie
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

6 zł/dzień

25 sie - 28 sie
Fiat 500

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Włochy – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Stacja kolejowa Santa Lucia6,9 km
Most Rialto7,1 km
Piazzale Roma7,3 km
Plac św. Marka7,6 km
Lido13,2 km

Atrakcje w pobliżu:

Piazza Bellini5,2 km
Piazza della Rinascita176,4 km
Koloseum186,9 km
Fontanna di Trevi188,2 km
Piazza Navona188,7 km

Atrakcje w pobliżu:

Ostia Antica5,7 km
Piazza Navona21,7 km
Fontanna di Trevi22,5 km
Koloseum22,6 km

Włochy – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Włochy – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Włochy

Włochy - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Car2Move z reguły oferuje najniższe ceny wynajmu samochodów (Włochy). Osoby, które rezerwują w tej wypożyczalni, mogą często znaleźć oferty wynajmu w cenie już od 43 zł za dzień. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz ceny wynajmu poniżej średniej krajowej, wynoszącej 304 zł za dzień. Ceny mogą się różnić w zależności od miasta i typu samochodu.

Włochy – najwięcej ofert wynajmu samochodów oferuje Sunnycars. Wypożyczalnia dysponuje obecnie 734 punktami wynajmu zarówno na lotniskach, jak i w centrum miasta w całym kraju. Jeszcze nie wiesz, które miasta odwiedzić, ale już wiesz, że chcesz wypożyczyć auto w Sunnycars? Katania to najpopularniejsze miasto kraju i znajdziesz tam 9 punktów wynajmu Sunnycars.

Włochy – Wszystkich kierowców obowiązuje po prawej stronie. Za nieprzestrzeganie tych zasad możesz otrzymać mandat.

Patrząc na dane o jakości dróg w 2019 roku, Włochy to 49. kraj w rankingu. Jakość dróg wewnątrz kraju została oceniona na 4,4 na 7, gdzie 7 to najwyższa możliwa ocena. Pamiętaj, że pogoda i prace budowlane mogą mieć wpływ na warunki drogowe podczas Twojej wizyty.

Włochy – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi wynosi 0,50‰. Należy sprawdzić lokalne prawa, obowiązujące w danym regionie lub mieście, gdyż limit ten może się różnić. Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi może różnić się w zależności od wieku, doświadczenia kierowcy oraz w przypadku, gdy prowadzisz pojazd firmowy. W tym kraju prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu przez osoby, które nie osiągnęły wieku prawnego uprawniający do picia alkoholu (18 lat), podlega surowym karom.

Wybór samochodów na wynajem jest duży, ale jeśli kraj, który odwiedzasz, to Włochy, zwróć uwagę, że najpopularniejszy typ auta to Economy. Szacujemy, że 42% osób korzystających z naszego serwisu w ciągu ostatnich 30 dni wybrało właśnie typ samochodu Economy, którego wynajem to koszt średnio 69 zł za dzień. Możesz oczywiście wybrać inne auto w zależności of tego, ile chcesz wydać, co planujesz i jaka jest pogoda.

Włochy – Za paliwo możesz zapłacić średnio 8,76 zł per liter. Jest to średnia cena krajowa z zeszłego tygodnia. Ceny paliwa mogą się różnić w zależności od regionu. Włochy – Jeśli nie wynajmujesz auta w tym kraju, Algieria jest ciekawą opcją. Od zeszłego tygodnia ceny paliwa wynoszą tam 1,46 zł per liter. Hongkong to również wspaniały kierunek podróży na wynajem auta, ale pamiętaj, że ceny mogą być tam dość wysokie i wynieść 13,52 zł per liter.


Zacznij planować swoją podróż do: Włochy


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.