Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów we Włoszech

Szukasz tanich ofert wynajmu aut we Włoszech? Znajdziesz je tutaj!

Wiek kierowcy: 26-65
ndz. 2.6
ndz. 9.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Włochy – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Włochy – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

20 zł/dzień

31 maj - 5 cze
Toyota Aygo
Ford Fiesta
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

22 zł/dzień

31 maj - 8 cze
Ford Fiesta
Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

22 zł/dzień

31 maj - 10 cze
Peugeot 208
Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

24 zł/dzień

31 maj - 10 cze
Kia Picanto
Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

25 zł/dzień

31 maj - 5 cze
Kia Picanto
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

26 zł/dzień

5 cze - 9 cze
Fiat 500
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

26 zł/dzień

31 maj - 10 cze
Toyota Corolla
Toyota Auris
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

26 zł/dzień

31 maj - 10 cze
Toyota Auris
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

26 zł/dzień

31 maj - 5 cze
Renault Clio

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Włochy

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Włochy.

Włochy – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Rental4Leisure z reguły oferuje najniższe ceny wynajmu samochodów (Włochy). Osoby, które rezerwują w tej wypożyczalni, mogą często znaleźć oferty wynajmu w cenie już od 32 zł za dzień. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz ceny wynajmu poniżej średniej krajowej, wynoszącej 144 zł za dzień. Ceny mogą się różnić w zależności od miasta i typu samochodu.

Włochy: Która wypożyczalnia samochodów jest najpopularniejsza?

Jeśli Włochy to Twój kierunek podróży, z naszych danych wynika, że najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów jest SURPRICE CAR RENTAL . W zeszłym miesiącu 55% osób korzystających z naszego serwisu zdecydowało się na wynajem auta z SURPRICE CAR RENTAL . 25 osób oceniło wypożyczalnię SURPRICE CAR RENTAL (Włochy) na 4,4 z 10.

Włochy - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

Włochy – najwięcej ofert wynajmu samochodów oferuje Sunnycars. Wypożyczalnia dysponuje obecnie 599 punktami wynajmu zarówno na lotniskach, jak i w centrum miasta w całym kraju. Jeszcze nie wiesz, które miasta odwiedzić, ale już wiesz, że chcesz wypożyczyć auto w Sunnycars? Katania to najpopularniejsze miasto kraju i znajdziesz tam 10 punktów wynajmu Sunnycars.

Włochy – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

Wybór samochodów na wynajem jest duży, ale jeśli kraj, który odwiedzasz, to Włochy, zwróć uwagę, że najpopularniejszy typ auta to Klasa ekonomiczna. Szacujemy, że 38% osób korzystających z naszego serwisu w ciągu ostatnich 30 dni wybrało właśnie typ samochodu Klasa ekonomiczna, którego wynajem to koszt średnio 138 zł za dzień. Możesz oczywiście wybrać inne auto w zależności of tego, ile chcesz wydać, co planujesz i jaka jest pogoda.

Włochy oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Włochy – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

29 zł - 187 zł

Wszystkie typy samochodów

79 zł - 279 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Włochy wynosi 100 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 71%, zaczynającymi się już od 29 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 38% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Włochy. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Włochy zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Włochy znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Włochy wynosi 204 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 91 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 23% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Włochy. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Włochy zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Włochy znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Włochy wynosi 344 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 67%, zaczynającymi się już od 114 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 54% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Włochy. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Włochy zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duży samochód) w mieście Włochy znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Włochy wynosi 153 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 51%, zaczynającymi się już od 76 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 4% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Włochy. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Włochy zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Włochy znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Włochy wynosi 461 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 216 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 66% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Włochy. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Włochy zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Włochy wynosi 440 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 59%, zaczynającymi się już od 182 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 64% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Włochy. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Włochy zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Włochy wynosi 192 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 77%, zaczynającymi się już od 45 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 18% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Włochy. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Włochy zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

20 zł/dzień

31 maj - 5 cze
Toyota Aygo
Ford Fiesta
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

22 zł/dzień

31 maj - 8 cze
Ford Fiesta
Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

22 zł/dzień

31 maj - 10 cze
Peugeot 208

Włochy – wypożyczalnie samochodów

Włochy - wszystkie największe wypożyczalnie

Sunnycars

599 lokalizacji

Free2Move

354 lokalizacje

DRIVALIA

318 lokalizacji

Hertz

307 lokalizacji

keddy by Europcar

307 lokalizacji

Leasys Rent

296 lokalizacji

MAGGIORE

278 lokalizacji

Avis

239 lokalizacji

Wynajem samochodów Włochy

Włochy - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Włochy - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Włochy – Wszystkich kierowców obowiązuje po prawej stronie. Za nieprzestrzeganie tych zasad możesz otrzymać mandat.

Włochy - jaka jest jakość krajowych dróg?

Patrząc na dane o jakości dróg w 2019 roku, Włochy to 49. kraj w rankingu. Jakość dróg wewnątrz kraju została oceniona na 4,4 na 7, gdzie 7 to najwyższa możliwa ocena. Pamiętaj, że pogoda i prace budowlane mogą mieć wpływ na warunki drogowe podczas Twojej wizyty.

Włochy – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Włochy – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi wynosi 0,50‰. Należy sprawdzić lokalne prawa, obowiązujące w danym regionie lub mieście, gdyż limit ten może się różnić. Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi może różnić się w zależności od wieku, doświadczenia kierowcy oraz w przypadku, gdy prowadzisz pojazd firmowy. W tym kraju prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu przez osoby, które nie osiągnęły wieku prawnego uprawniający do picia alkoholu (18 lat), podlega surowym karom.

Włochy – Ile kosztuje paliwo w tym kraju?

Włochy – Za paliwo możesz zapłacić średnio 8,04 zł per liter. Jest to średnia cena krajowa z zeszłego tygodnia. Ceny paliwa mogą się różnić w zależności od regionu. Włochy – Jeśli nie wynajmujesz auta w tym kraju, Egipt jest ciekawą opcją. Od zeszłego tygodnia ceny paliwa wynoszą tam 1,14 zł per liter. Hongkong to również wspaniały kierunek podróży na wynajem auta, ale pamiętaj, że ceny mogą być tam dość wysokie i wynieść 12,58 zł per liter.

samochody w: Włochy – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Włochy – ceny są odświeżane codziennie.

samochody w: Włochy – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Włochy – liczba dostępnych operatorów to 6 511 (dane na maja 2024).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Włochy?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Włochy). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Włochy: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Włochy: wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy podczas wynajmu samochodu w tym miejscu. Jeśli prawo jazdy jest napisane w innym języku niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zaleca się dodatkowe sprawdzenie tej kwestii w wypożyczalni, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Włochy – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Włochy – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Włochy – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Włochy – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Włochy – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Włochy – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Włochy)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
ndz. 2.6
Południe
ndz. 9.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Włochy – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu