Wynajem samochodów w Bułgarii

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Bułgarii? Znajdziesz je tutaj!

Burgas, Bułgaria
1 gru — 8 gru
Burgas, Bułgaria
pt. 1.12
Południe
pt. 8.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Bułgaria

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Bułgaria.

Bułgaria – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Najtańsze oferty wynajmu samochodów (Bułgaria) dostępne są z reguły w NU Car. Rezerwując auto w tej wypożyczalni, możesz znaleźć samochody na wynajem w cenie już od 14 zł za dzień, w zależności od miasta, które planujesz odwiedzić. Dla porównania średnia cena wynajmu auta (Bułgaria) to 80 zł za dzień.

Bułgaria: Która wypożyczalnia samochodów jest najpopularniejsza?

Jeśli Bułgaria to Twój kierunek podróży, warto wiedzieć, że ADDCAR RENTAL to najpopularniejsza wypożyczalnia w kraju – w ostatnim miesiącu 58% osób korzystających z momondo wybrało tę wypożyczalnię. ADDCAR RENTAL ma na swoim koncie 3 opinie oraz ogólną ocenę 4,9 na 10, co oznacza, że cieszy się popularnością wśród podróżnych decydujących się na wynajem samochodu.

Bułgaria - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

Bułgaria – Top Rent a Car - Bulgaria posiada więcej punktów wynajmu niż jakakolwiek inna wypożyczalnia. Na terenie całego kraju możesz skorzystać z 192 punktów wynajmu samochodów na lotnisku lub w centrum miasta. Top Rent a Car - Bulgaria to wypożyczalnia, która stara się mieć swoje punkty wynajmu we wszystkich wartych odwiedzenia miejscach kraju. Burgas na przykład ma Top Rent a Car - Bulgaria punktów wynajmu wypożyczalni 12.

Bułgaria – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

Wybór samochodów na wynajem jest duży, ale jeśli kraj, który odwiedzasz, to Bułgaria, zwróć uwagę, że najpopularniejszy typ auta to Klasa ekonomiczna. Szacujemy, że 46% osób korzystających z naszego serwisu w ciągu ostatnich 30 dni wybrało właśnie typ samochodu Klasa ekonomiczna, którego wynajem to koszt średnio 124 zł za dzień. Możesz oczywiście wybrać inne auto w zależności of tego, ile chcesz wydać, co planujesz i jaka jest pogoda.

Bułgaria – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Bułgaria – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

21 zł/dzień

29 lis - 6 gru
Seat Ibiza
Ford Focus
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

22 zł/dzień

29 lis - 6 gru
Ford Focus
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

24 zł/dzień

30 lis - 7 gru
Fiat 500
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

25 zł/dzień

29 lis - 6 gru
Toyota Aygo
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

25 zł/dzień

29 lis - 6 gru
Toyota Aygo
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

25 zł/dzień

29 lis - 6 gru
Toyota Yaris
Kia Cee'd
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

25 zł/dzień

30 lis - 7 gru
Kia Cee'd
Ford Fiesta
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

25 zł/dzień

30 lis - 7 gru
Ford Fiesta
Audi A3
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

27 zł/dzień

29 lis - 6 gru
Audi A3

Bułgaria oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Bułgaria – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

26 zł - 141 zł

Wszystkie typy samochodów

87 zł - 306 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Bułgaria wynosi 79 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 68%, zaczynającymi się już od 26 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 53% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Bułgaria. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bułgaria zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Bułgaria znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Bułgaria wynosi 136 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 96 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 20% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Bułgaria. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bułgaria zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Bułgaria znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Bułgaria wynosi 200 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 23%, zaczynającymi się już od 155 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 16% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Bułgaria. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bułgaria zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Bułgaria wynosi 155 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 85 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 9% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Bułgaria. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bułgaria zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Bułgaria znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Bułgaria wynosi 199 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 5%, zaczynającymi się już od 190 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 16% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Bułgaria. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bułgaria zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Bułgaria znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Seat Ibiza
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

21 zł/dzień

29 lis - 6 gru
Seat Ibiza
Ford Focus
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

22 zł/dzień

29 lis - 6 gru
Ford Focus
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

24 zł/dzień

30 lis - 7 gru
Fiat 500

Bułgaria – wypożyczalnie samochodów

Bułgaria - wszystkie największe wypożyczalnie

Top Rent a Car - Bulgaria

192 lokalizacje

Top Rent-A-Car

170 lokalizacji

Low Cost Cars

23 lokalizacje

CarRent Bulgaria

22 lokalizacje

Sixt

20 lokalizacji

Prestige Rent A Car

18 lokalizacji

Car 1

14 lokalizacji

AcaRent

13 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Bułgaria – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Borovets Ski Resort51,1 km
Bansko Ski Resort96,6 km
Plaża Główna w Burgas334,2 km
Action Aquapark351,0 km
Amusement park Sunny Beach351,7 km

Atrakcje w pobliżu:

Action Aquapark59,7 km
Sunny Beach60,1 km
Amusement park Sunny Beach60,5 km
Old Nessebar64,2 km
Plaża Główna w Burgas86,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Plaża Główna w Burgas9,1 km
Old Nessebar20,5 km
Amusement park Sunny Beach21,3 km
Action Aquapark21,4 km
Sunny Beach21,7 km

Bułgaria – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Bułgaria – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Bułgaria

Bułgaria - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Bułgaria - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Bułgaria – Odwiedzając ten kraj, pamiętaj, że obowiązuje tu po prawej stronie. Nieprzestrzeganie zasad ruchu drogowego może podlegać grzywnie oraz powodować wypadki samochodowe.

Bułgaria - jaka jest jakość krajowych dróg?

Jakość krajowej sieci dróg została oceniona na 3,3 (gdzie 1 to najniższa ocena, a 7 to ocena najwyższa). Oznacza to, że kraj ten zajmuje 98. miejsce w rankingu 137 państw świata. Stan dróg może się znacznie różnić w poszczególnych regionach kraju, a ocena ta ma charakter orientacyjny i może być tylko punktem odniesienia.

Bułgaria – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Bułgaria – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi wynosi 0,50‰, zarówno dla turystów, jaki i mieszkańców kraju. Na podstawie tego pomiaru można stwierdzić stopień nietrzeźwości danej osoby. Prowadzenie samochodu ze stężeniem alkoholu we krwi przekraczającym 0,50‰ jest niezgodne z prawem i uznawane za prowadzenie pod wpływem alkoholu. Osoby poniżej 18 roku życia nie osiągnęły wieku prawnego uprawniającego do spożywania alkoholu w tym kraju. W tym przypadku prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu wiąże się z surowymi karami. Pamiętaj, że niezależnie od wieku, nigdy nie jest dobrym pomysłem.

Bułgaria – Ile kosztuje paliwo w tym kraju?

Bułgaria – Od zeszłego tygodnia ceny paliwa wynoszą 6,13 zł per liter. Warto wziąć to pod uwagę, planując swój budżet, jeśli zamierzasz wynająć samochód w tym kraju. Bułgaria – Jeśli zmienisz zdanie na temat wynajmu auta w tym kraju, od zeszłego tygodnia Kuwejt odnotowuje najniższe ceny paliwa na świecie, wynoszące 1,37 zł per liter. Dla porównania Hongkong ma średnio najwyższe ceny paliwa w wysokości 12,41 zł per liter, ale jest wciąż ciekawym miejscem dla tych, którzy planują wynajem samochodu.

samochody w: Bułgaria – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Bułgaria – ceny są aktualizowane codziennie.

samochody w: Bułgaria – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Bułgaria – liczba dostępnych operatorów to 802 (dane na listopada 2023).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Bułgaria?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Bułgaria). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zasadniczo, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Bułgaria: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Bułgaria: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka ewentualnej grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zalecamy dodatkową weryfikację z wybraną firmą wynajmującą samochody, w której dokonano rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Bułgaria – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

momondo przeszukuje i porównuje tysiące stron z wynajmem samochodów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór zasad wynajmu i wypożyczalni. Znalezienie samochodu jest szybkie i bezpłatne, więc korzystanie z momondo do rezerwacji samochodów ma sens.

Bułgaria – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Bułgaria – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Bułgaria – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Bułgaria – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

Bułgaria – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Bułgaria)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.