Wynajem samochodów w Bułgarii

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Bułgarii? Znajdziesz je tutaj!

Burgas, Bułgaria
8 lip — 15 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Burgas, Bułgaria
pt 8.7
Południe
pt 15.7
Południe
Wiek kierowcy:

Bułgaria – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Bułgaria – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Toyota Fortuner
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

21 zł/dzień

26 wrz - 3 paź
Toyota Fortuner
Renault Duster
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów

16 zł/dzień

6 lip - 13 lip
Renault Duster
Daewoo Leganza
lub podobny (Średnia-wyższa)
Dla 5 pasażerów

35 zł/dzień

18 wrz - 30 wrz
Daewoo Leganza
Daihatsu Sirion
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

12 zł/dzień

6 lip - 13 lip
Daihatsu Sirion
Opel Combo
lub podobny (Van osobowy)
Dla 5 pasażerów

38 zł/dzień

16 wrz - 24 wrz
Opel Combo
Renault Mégane
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów

23 zł/dzień

6 lip - 13 lip
Renault Mégane
Daihatsu Sirion
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

13 zł/dzień

6 lip - 13 lip
Daihatsu Sirion
Porsche Panamera
lub podobny (Wybór strony)
Dla 5 pasażerów
Samochody 5-drzwiowe

28 zł/dzień

6 lip - 13 lip
Porsche Panamera
Toyota Fortuner
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

46 zł/dzień

6 lip - 10 lip
Toyota Fortuner

Bułgaria oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Bułgaria – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

23 zł - 147 zł

Wszystkie typy samochodów

23 zł - 305 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Bułgaria wynosi 86 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 74%, zaczynającymi się już od 23 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 38% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bułgaria. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bułgaria zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Bułgaria znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Bułgaria wynosi 115 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 20%, zaczynającymi się już od 93 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 18% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bułgaria. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bułgaria zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Bułgaria znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Bułgaria wynosi 156 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 57%, zaczynającymi się już od 68 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 12% droższe niższe od średnich cen w mieście Bułgaria. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bułgaria zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Bułgaria wynosi 98 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 57 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 29% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bułgaria. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bułgaria zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Bułgaria znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Bułgaria wynosi 148 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 154 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 7% droższe niższe od średnich cen w mieście Bułgaria. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bułgaria zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Van) w mieście Bułgaria znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Daihatsu Sirion
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

12 zł/dzień

6 lip - 13 lip
Daihatsu Sirion
Daihatsu Sirion
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

13 zł/dzień

6 lip - 13 lip
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów

11 zł/dzień

6 lip - 13 lip
Hyundai Accent

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Bułgaria – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Borovets Ski Resort51,1 km
Action Aquapark351,0 km
Sozopol Beach352,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Action Aquapark59,7 km
Sozopol Beach90,9 km
Borovets Ski Resort360,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Action Aquapark21,4 km
Sozopol Beach22,2 km
Borovets Ski Resort322,2 km

Bułgaria – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Bułgaria – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Bułgaria

Bułgaria - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Najtańsze oferty wynajmu samochodów (Bułgaria) dostępne są z reguły w Car One. Rezerwując auto w tej wypożyczalni, możesz znaleźć samochody na wynajem w cenie już od 53 zł za dzień, w zależności od miasta, które planujesz odwiedzić. Dla porównania średnia cena wynajmu auta (Bułgaria) to 151 zł za dzień.

Jeśli Bułgaria to Twój kierunek podróży, warto wiedzieć, że ADDCAR RENTAL to najpopularniejsza wypożyczalnia w kraju – w ostatnim miesiącu 18% użytkowników momondo wybrało tę wypożyczalnię. ADDCAR RENTAL ma na swoim koncie 1 opinię oraz ogólną ocenę 2,0 na 10, co oznacza, że cieszy się popularnością wśród podróżnych decydujących się na wynajem samochodu.

Bułgaria – Top Rent-A-Car posiada więcej punktów wynajmu niż jakakolwiek inna wypożyczalnia. Na terenie całego kraju możesz skorzystać z 157 punktów wynajmu samochodów na lotnisku lub w centrum miasta. Top Rent-A-Car to wypożyczalnia, która stara się mieć swoje punkty wynajmu we wszystkich wartych odwiedzenia miejscach kraju. Burgas na przykład ma Top Rent-A-Car punktów wynajmu wypożyczalni 6.

Bułgaria – Odwiedzając ten kraj, pamiętaj, że obowiązuje tu po prawej stronie. Nieprzestrzeganie zasad ruchu drogowego może podlegać grzywnie oraz powodować wypadki samochodowe.

Jakość krajowej sieci dróg została oceniona na 3,3 (gdzie 1 to najniższa ocena, a 7 to ocena najwyższa). Oznacza to, że kraj ten zajmuje 98. miejsce w rankingu 137 państw świata. Stan dróg może się znacznie różnić w poszczególnych regionach kraju, a ocena ta ma charakter orientacyjny i może być tylko punktem odniesienia.

Bułgaria – Dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi wynosi 0,50‰, zarówno dla turystów, jaki i mieszkańców kraju. Na podstawie tego pomiaru można stwierdzić stopień nietrzeźwości danej osoby. Prowadzenie samochodu ze stężeniem alkoholu we krwi przekraczającym 0,50‰ jest niezgodne z prawem i uznawane za prowadzenie pod wpływem alkoholu. Osoby poniżej 18 roku życia nie osiągnęły wieku prawnego uprawniającego do spożywania alkoholu w tym kraju. W tym przypadku prowadzenie samochodu po spożyciu alkoholu wiąże się z surowymi karami. Pamiętaj, że niezależnie od wieku, nigdy nie jest dobrym pomysłem.

Wybór samochodów na wynajem jest duży, ale jeśli kraj, który odwiedzasz, to Bułgaria, zwróć uwagę, że najpopularniejszy typ auta to Economy. Szacujemy, że 40% naszych użytkowników w ciągu ostatnich 30 dni wybrało właśnie typ samochodu Economy, którego wynajem to koszt średnio 50 zł za dzień. Możesz oczywiście wybrać inne auto w zależności of tego, ile chcesz wydać, co planujesz i jaka jest pogoda.

Bułgaria – Od zeszłego tygodnia ceny paliwa wynoszą 7,98 zł per liter. Warto wziąć to pod uwagę, planując swój budżet, jeśli zamierzasz wynająć samochód w tym kraju. Bułgaria – Jeśli zmienisz zdanie na temat wynajmu auta w tym kraju, od zeszłego tygodnia Algieria odnotowuje najniższe ceny paliwa na świecie, wynoszące 1,44 zł per liter. Dla porównania Hongkong ma średnio najwyższe ceny paliwa w wysokości 13,45 zł per liter, ale jest wciąż ciekawym miejscem dla tych, którzy planują wynajem samochodu.


Bułgaria – wypożyczalnie samochodów w popularnych regionach

Bułgaria – znajdź idealny samochód na Twoją podróż do któregokolwiek z tych atrakcyjnych regionów

Bułgaria – wypożyczalnie samochodów w popularnych miastach

Bułgaria – porównaj ceny wynajmu samochodów na najpopularniejszych lotniskach

Bułgaria – wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach

Bułgaria – wypożycz samochód na jednym z najpopularniejszych lotnisk

Zacznij planować swoją podróż do: Bułgaria


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo przeszukuje i porównuje tysiące stron z wynajmem samochodów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór zasad wynajmu i wypożyczalni. Znalezienie samochodu jest szybkie i bezpłatne, więc korzystanie z momondo do rezerwacji samochodów ma sens.

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.