Tani wynajem aut Caleta de Fuste, Hiszpania

Caleta de Fuste, Hiszpania – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Caleta de Fuste, Fuerteventura, Hiszpania
30 wrz — 7 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Caleta de Fuste, Fuerteventura, Hiszpania
czw 30.9
Południe
czw 7.10
Południe
Wiek kierowcy:

Caleta de Fuste, Hiszpania oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

51 zł - 246 zł

Wszystkie typy samochodów

55 zł - 291 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Caleta de Fuste, Hiszpania wynosi 100 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 51 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 35% tańszy niższe od średnich cen w mieście Caleta de Fuste. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Caleta de Fuste zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Caleta de Fuste, Hiszpania wynosi 115 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 29%, zaczynającymi się już od 82 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 25% tańszy niższe od średnich cen w mieście Caleta de Fuste. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Caleta de Fuste zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Caleta de Fuste, Hiszpania wynosi 161 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 34%, zaczynającymi się już od 108 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 7% droższe niższe od średnich cen w mieście Caleta de Fuste. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Caleta de Fuste zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Caleta de Fuste, Hiszpania wynosi 72 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 82 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 52% tańszy niższe od średnich cen w mieście Caleta de Fuste. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Caleta de Fuste zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Caleta de Fuste, Hiszpania wynosi 147 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 69 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 3% tańszy niższe od średnich cen w mieście Caleta de Fuste. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Caleta de Fuste zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Caleta de Fuste, Hiszpania wynosi 118 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 121 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 23% tańszy niższe od średnich cen w mieście Caleta de Fuste. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Caleta de Fuste zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Caleta de Fuste

Caleta de Fuste, Hiszpania - wszystkie największe wypożyczalnie
6 lokalizacji
2 lokalizacji
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja

Caleta de Fuste, Hiszpania — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Puerto del Rosario Fuerteventura

Wynajem samochodów Caleta de Fuste

W tym roku Wrzesień to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Caleta de Fuste 11 razy.

Caleta de Fuste, Hiszpania - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Październik?

Caleta de Fuste: średnia cena wypożyczenia samochodu na weekend w miesiącu Październik to 53 zł, jednak niektórym użytkownikom udało się znaleźć wynajem w cenie 16 zł. Październik: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Caleta de Fuste to 53 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 25 zł.

Caleta de Fuste – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Październik?

Wypożyczenie kabrioletu to najlepszy sposób na zwiedzanie miast takich jak Caleta de Fuste (szczególnie w pogodę, jaką gwarantuje Październik!). Prawdopodobieństwo deszczu lub niskich temperatur jest wtedy o wiele niższe, bo Październik w tym mieście cechują średnie temperatury w wysokości 21 °C, a średnie opady wynoszą 8 mm. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 66 zł dziennie w mieście Caleta de Fuste.

Caleta de Fuste, Hiszpania – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Caleta de Fuste wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Caleta de Fuste, Hiszpania - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Wrzesień?

Jeśli celem Twojej podróży jest Caleta de Fuste, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Wrzesień wahają się w granicach 24 °C, z opadami rzędu 10 mm.

Wrzesień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Caleta de Fuste – Wrzesień to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Caleta de Fuste jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Wyspy Kanaryjskie?

Wrzesień to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Wyspy Kanaryjskie waha się w granicach 23 °C, a opady wynoszą 6,6 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Caleta de Fuste.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Caleta de Fuste

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Caleta de Fuste

Fuerteventura – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Fuerteventura – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Adeje, Arrecife czy Costa Calma

Zacznij planować swoją podróż do: Caleta de Fuste