Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Maspalomas, Wyspy Kanaryjskie

Maspalomas, Wyspy Kanaryjskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
wt. 4.6
wt. 11.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Maspalomas, Wyspy Kanaryjskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Maspalomas, Wyspy Kanaryjskie – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna25 zł/dzień
Klasa kompaktowa34 zł/dzień
Klasa średnia34 zł/dzień
Klasa Mini25 zł/dzień
Van osobowy246 zł/dzień
Kabriolet169 zł/dzień
SUV Premium86 zł/dzień
Kompaktowy SUV32 zł/dzień
Średni SUV40 zł/dzień
Samochód dostawczy141 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Maspalomas

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Maspalomas.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Maspalomas jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Maspalomas można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni ORLANDO . Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 20 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Maspalomas to 30 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Maspalomas ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Sunnycars ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Maspalomas. Ich liczba to 3.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Maspalomas?

Zgodnie z naszymi danymi Ford Fiesta to najczęściej wybierany samochód w mieście Maspalomas. Na momondo zostały znalezione oferty wypożyczenia Ford Fiesta już za 24 zł na dzień w mieście Maspalomas, choć zazwyczaj wynajęcie kosztuje ok. 38 zł za dzień. Inny popularny typ samochodu do wynajęcia w mieście Maspalomas to Fiat 500, za który zapłacimy średnio 34 zł za dzień, jednak można również znaleźć oferty już za 31 zł za dzień.

Maspalomas, Wyspy Kanaryjskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Maspalomas – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

60 zł - 184 zł

Wszystkie typy samochodów

96 zł - 246 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Maspalomas, Hiszpanii wynosi 104 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 43%, zaczynającymi się już od 60 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 30% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Maspalomas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Maspalomas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Maspalomas znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Maspalomas, Hiszpanii wynosi 170 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 86 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 13% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Maspalomas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Maspalomas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Maspalomas znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Maspalomas, Hiszpanii wynosi 395 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 220 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 63% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Maspalomas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Maspalomas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Maspalomas, Hiszpanii wynosi 148 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 76 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 1% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Maspalomas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Maspalomas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Maspalomas znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Maspalomas, Hiszpanii wynosi 220 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 108 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 33% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Maspalomas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Maspalomas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Maspalomas znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Maspalomas, Hiszpanii wynosi 396 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 27%, zaczynającymi się już od 290 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 63% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Maspalomas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Maspalomas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Maspalomas, Hiszpanii wynosi 260 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 143 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 43% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Maspalomas. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Maspalomas zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

25 zł/dzień

3 cze - 10 cze
Kia Picanto
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

25 zł/dzień

3 cze - 10 cze
Toyota Yaris
Toyota Auris
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

34 zł/dzień

3 cze - 10 cze
Toyota Auris

Maspalomas – wypożyczalnie samochodów

Maspalomas, Wyspy Kanaryjskie - wszystkie największe wypożyczalnie

Cicar

1 lokalizacja

Top Car Canary

2 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/zwrot

8,0

Value

10,0

Europcar

2 lokalizacje

Enterprise Rent-A-Car

1 lokalizacja

Avis

2 lokalizacje

Sixt

1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

2,0

Cooltra

3 lokalizacje

Sunnycars

3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Maspalomas

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Maspalomas.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Record Go

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

34 zł

Najpopularniejszy model

Fiat 500
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Maspalomas znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Record Go. Pozostałe popularne firmy to ORLANDO i Top Car Canary
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Maspalomas oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Maspalomas to 34 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 65 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Maspalomas w ciągu ostatnich 7 dni był Fiat 500. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Ford Fiesta.

Maspalomas – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Maspalomas - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Maspalomas, Hiszpania - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Czerwiec?

59 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (Czerwiec) w mieście Maspalomas. Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 59 zł. Osoby szukające w mieście Maspalomas auta na wynajem na tydzień (Czerwiec) znalazły średnie ceny wysokości 75 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 21 zł.

Maspalomas – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Czerwiec?

Biorąc pod uwagę średnie – dla miesiąca Czerwiec – temperatury wysokości 22 °C i opady wysokości 0 mm, kabriolet to najlepszy pomysł na wynajem samochodu w mieście Maspalomas. Wypożyczenie kabrioletu to rewelacyjny sposób na zwiedzenie okolicy w słoneczne dni. Pamiętaj jednak, by sprawdzić prognozę pogody tuż przed przyjazdem i ewentualnie nieco zmienić swoje plany wynajmu samochodu. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 292 zł dziennie w mieście Maspalomas.

Maspalomas, Hiszpania – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Maspalomas wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Maspalomas, Hiszpania - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Maj?

Podróżujący do miasta Maspalomas w takim miesiącu jak Maj mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 20 °C i opadów rzędu 2 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Czy pogoda w mieście Maspalomas jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Wyspy Kanaryjskie?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 19 °C i opady w granicach 2,6 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Maspalomas.

samochody w: Maspalomas – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Maspalomas – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

samochody w: Maspalomas – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Maspalomas – aktualnie (dane na maja 2024) dostępnych jest 28 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Maspalomas?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Maspalomas). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zasadniczo, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Maspalomas: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Maspalomas: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka ewentualnej grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zalecamy dodatkową weryfikację z wybraną firmą wynajmującą samochody, w której dokonano rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Maspalomas – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Maspalomas – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Maspalomas – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, momondo pozwala na przefiltrowanie wyników wyszukiwania wypożyczalni samochodów i wyświetlenie tylko tych, które oferują bezpłatne odwołanie.

Maspalomas – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Maspalomas – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Maspalomas – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

momondo oferuje filtry, dzięki którym możesz znaleźć oferty samochodów na wynajem bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Maspalomas)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
wt. 4.6
Południe
wt. 11.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Maspalomas – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Popularne wypożyczalnie samochodów w Maspalomas