Wypożyczalnie samochodów Lourdes

Lourdes tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Lourdes, Francja
5 gru — 12 gru
Zwrot w miejscu odbioru
Lourdes, Francja
sob 5.12
Południe
sob 12.12
Południe

Lourdes — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Tuluza Blagnac

Wynajem samochodów Lourdes

W tym roku listopad to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Lourdes 107 razy.

Lourdes – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Lourdes – Avis i Europcar to wypożyczalnie, które przeprowadzają dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Lourdes - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu grudzień?

Lourdes: średnia cena wypożyczenia samochodu na weekend w miesiącu grudzień to 117 zł, jednak niektórym użytkownikom udało się znaleźć wynajem w cenie 86 zł. Użytkownicy szukający w mieście Lourdes auta na wynajem na tydzień (grudzień) znaleźli średnie ceny wysokości 156 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 117 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Lourdes. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Ile wypożyczalni ma Avis na terenie miasta Lourdes?

W mieście Lourdes znajdziesz 1 wypożyczalnię Avis. Użytkownicy momondo znajdują tam oferty wynajmu auta za średnio 137 zł/dzień.

Lourdes – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Lourdes. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 80 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Lourdes, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.


Zacznij planować swoją podróż do: Lourdes

  • Zacznij planować swoją podróż

    Sprawdź najlepsze hotele w najpopularniejszych dzielnicach miasta Lourdes

    Znajdź hotele w: Lourdes