Wypożyczalnie samochodów Lourdes

Lourdes tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Lourdes, Pireneje Wysokie, Francja
9 mar — 16 mar
Zwrot w miejscu odbioru
Lourdes, Pireneje Wysokie, Francja
wt 9.3
Południe
wt 16.3
Południe

Lourdes — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Tuluza Blagnac

Wynajem samochodów Lourdes

W tym roku marzec to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Lourdes 107 razy.

Lourdes – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Lourdes – Avis i Europcar to wypożyczalnie, które przeprowadzają dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Lourdes - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu kwiecień?

Lourdes: średnia cena wypożyczenia samochodu na weekend w miesiącu kwiecień to 117 zł, jednak niektórym użytkownikom udało się znaleźć wynajem w cenie 86 zł. Użytkownicy szukający w mieście Lourdes auta na wynajem na tydzień (kwiecień) znaleźli średnie ceny wysokości 156 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 117 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Lourdes. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Lourdes – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu kwiecień?

Większość wybierających się do miasta Lourdes w miesiącu kwiecień stawia na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Efektywne spalanie oraz fakt, że świetnie sprawdzają się na mokrej nawierzchni, sprawiają, że auta klasy ekonomicznej są świetną opcją wynajmu przy średnich opadach wynoszących 96 mm oraz średniej temperaturze wysokości 14°C. Wynajem samochodu z klasy Ekonomiczna kosztuje średnio 176 zł dziennie w mieście Lourdes.

Ile wypożyczalni ma Avis na terenie miasta Lourdes?

W mieście Lourdes znajdziesz 1 wypożyczalnię Avis. Użytkownicy momondo znajdują tam oferty wynajmu auta za średnio 137 zł/dzień.

Lourdes – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Lourdes. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 80 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Lourdes, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Lourdes, Francja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu marzec?

Podróżujący do miasta Lourdes w takim miesiącu jak marzec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 9°C i opadów rzędu 74 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

marzec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Lourdes – marzec to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Lourdes. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Lourdes i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Opel Corsa, Fiat 500 i Ford Focus.

Czy pogoda w mieście Lourdes jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Oksytania?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Lourdes i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Oksytania to średnie temperatury w granicach 10°C i opady rzędu 52,3 mm.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Lourdes

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Lourdes

Zacznij planować swoją podróż do: Lourdes

  • Zacznij planować swoją podróż

    Sprawdź najlepsze hotele w najpopularniejszych dzielnicach miasta Lourdes

    Znajdź hotele w: Lourdes