Tani wynajem aut Lyon, Francja

Lyon, Francja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Lyon, Lyon Metropolis, Francja
27 wrz — 4 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Lyon, Lyon Metropolis, Francja
pon 27.9
Południe
pon 4.10
Południe
Wiek kierowcy:

Lyon, Francja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

67 zł - 352 zł

Wszystkie typy samochodów

102 zł - 311 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Lyon, Francja wynosi 147 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 55%, zaczynającymi się już od 67 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 23% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lyon. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lyon zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Lyon, Francja wynosi 165 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 20%, zaczynającymi się już od 134 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 14% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lyon. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lyon zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Lyon, Francja wynosi 172 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 14%, zaczynającymi się już od 149 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 10% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lyon. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lyon zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Lyon

Lyon, Francja - wszystkie największe wypożyczalnie
5 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
5 lokalizacji
Opis

Czystość

9,6

Komfort

9,6

Ogólnie

8,7

Odbiór/Zwrot

8,8

Jakość a cena

7,5
6 lokalizacji
Opis

Czystość

8,4

Komfort

8,1

Ogólnie

7,7

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

7,2
4 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

7,6

Ogólnie

7,6

Odbiór/Zwrot

7,2

Jakość a cena

7,6
6 lokalizacji
Opis

Czystość

7,6

Komfort

7,6

Ogólnie

7,1

Odbiór/Zwrot

7,1

Jakość a cena

6,3
3 lokalizacji
Opis

Czystość

7,1

Komfort

6,8

Ogólnie

6,8

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,2
9 lokalizacji
4 lokalizacji

Lyon, Francja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Lyon Lyon-Saint-Exupéry

Wynajem samochodów Lyon

Do tej pory Wrzesień to miesiąc, w którym momondo odnotowało 5 wyszukiwań wynajmu samochodów w mieście Lyon.

Lyon – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czyszczenia pojazdów. Europcar, Enterprise i Budget jako jedne z wielu wypożyczalni wprowadzają dokładne czyszczenie, aby zapewnić kompleksową dezynfekcję aut. Jeśli Lyon to Twój kierunek podróży, sprawdź na naszej stronie, czy ta opcja jest dostępna podczas wynajmu samochodu w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Lyon?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle keddy by Europcar. Wynajem auta w mieście Lyon kosztuje średnio 80 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 5 wypożyczalniach w mieście wynosi 24 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Lyon oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Lyon – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Październik?

Jeśli Październik to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Lyon, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 60 mm a temperatura oscyluje w okolicach 6 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 293 zł dziennie w mieście Lyon.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Lyon?

W mieście Lyon, Francja najwięcej wypożyczalni ma Hertz. W 6 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 157 zł za dzień.

Lyon, Francja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Lyon. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 80 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Lyon, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Lyon, Francja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Wrzesień?

Jeśli celem Twojej podróży jest Lyon, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Wrzesień wahają się w granicach 17 °C, z opadami rzędu 70 mm.

Wrzesień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Lyon – Wrzesień należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Lyon jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Owernia-Rodan-Alpy?

Owernia-Rodan-Alpy to region w którym średnie temperatury (Wrzesień) wahają się w granicach 16 °C, a opady 64,5 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Lyon.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Lyon

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Lyon

Zacznij planować swoją podróż do: Lyon