Tani wynajem aut Nantes, Francja

Nantes, Francja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Nantes, Loara Atlantycka, Francja
28 cze — 5 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Nantes, Loara Atlantycka, Francja
pon 28.6
Południe
pon 5.7
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Nantes

Nantes, Francja - wszystkie największe wypożyczalnie
4 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

9,0

Jakość a cena

9,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,3

Komfort

8,0

Ogólnie

7,3

Odbiór/Zwrot

7,3

Jakość a cena

8,6
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
6 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji

Nantes, Francja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Nantes Atlantique

Wynajem samochodów Nantes

W tym miesiącu 16 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Nantes.

Nantes – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Nantes – Europcar, Alamo i Dollar to wypożyczalnie, które przeprowadzają dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Nantes. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Nantes – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu lipiec?

Biorąc pod uwagę średnie – dla miesiąca lipiec – temperatury wysokości 19°C i opady wysokości 50 mm, kabriolet to najlepszy pomysł na wynajem samochodu w mieście Nantes. Wypożyczenie kabrioletu to rewelacyjny sposób na zwiedzenie okolicy w słoneczne dni. Pamiętaj jednak, by sprawdzić prognozę pogody tuż przed przyjazdem i ewentualnie nieco zmienić swoje plany wynajmu samochodu. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 182 zł dziennie w mieście Nantes.

Nantes, Francja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Nantes wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 80 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 130 km/h.

Nantes, Francja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu czerwiec?

Podróżujący do miasta Nantes w takim miesiącu jak czerwiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 17°C i opadów rzędu 50 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

czerwiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Nantes – czerwiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Nantes jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Kraj Loary?

Kraj Loary to region w którym średnie temperatury (czerwiec) wahają się w granicach 17°C, a opady 50 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Nantes.


Zacznij planować swoją podróż do: Nantes