Wynajem samochodów Szczecin, zachodniopomorskie

Szczecin, zachodniopomorskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Szczecin, Polska
14 lut — 21 lut
Zwrot w miejscu odbioru
Szczecin, Polska
wt. 14.2
Południe
wt. 21.2
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Szczecin, zachodniopomorskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Szczecin, zachodniopomorskie – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Cee'd
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

20 zł/dzień

12 lut - 19 lut
Kia Cee'd
Toyota Auris Touring Sports
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów

25 zł/dzień

12 lut - 19 lut
Toyota Auris Touring Sports
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

17 zł/dzień

13 lut - 31 mar
Kia Rio
Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

23 zł/dzień

13 lut - 31 mar
Renault Mégane
Mercedes-Benz GLA
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

28 zł/dzień

13 lut - 31 mar
Mercedes-Benz GLA
Nissan Qashqai
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

26 zł/dzień

13 lut - 31 mar
Nissan Qashqai
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

40 zł/dzień

13 lut - 31 mar
Toyota Corolla
Audi Q2
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

27 zł/dzień

14 lut - 14 mar
Audi Q2
Audi A3
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

36 zł/dzień

12 lut - 19 lut
Audi A3

Szczecin, zachodniopomorskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Szczecin – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

109 zł - 211 zł

Wszystkie typy samochodów

303 zł - 450 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Szczecin, Polski wynosi 147 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 27%, zaczynającymi się już od 109 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 61% tańszy niższe od średnich cen w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Szczecin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Szczecin, Polski wynosi 256 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 22%, zaczynającymi się już od 201 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 32% tańszy niższe od średnich cen w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Szczecin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Szczecin, Polski wynosi 486 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 321 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 23% droższe niższe od średnich cen w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Szczecin, Polski wynosi 298 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 33%, zaczynającymi się już od 200 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 21% tańszy niższe od średnich cen w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Szczecin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Szczecin, Polski wynosi 394 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 234 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 5% droższe niższe od średnich cen w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Szczecin, Polski wynosi 728 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 29%, zaczynającymi się już od 523 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 49% droższe niższe od średnich cen w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

17 zł/dzień

13 lut - 31 mar
Renault Clio
Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

20 zł/dzień

12 lut - 19 lut
Renault Mégane
Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

21 zł/dzień

13 lut - 20 lut
Kia Picanto

Szczecin – wypożyczalnie samochodów

Szczecin, zachodniopomorskie - wszystkie największe wypożyczalnie

Avis

1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Hertz

9,2
Wyjątkowy
1 opinia3 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

8,0

Value

8,0

RENTIS

6 lokalizacji

Panek

5 lokalizacji

Sunnycars

4 lokalizacje

Express Rent a Car

3 lokalizacje

Carsson

2 lokalizacje

CarWiz

2 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Szczecin

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Szczecin.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Right Cars

Popularne typy samochodów

Economy, Compact, SUV

Najtańszy samochód na wynajem

77 zł

Najpopularniejszy model

Toyota Yaris
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Szczecin znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Right Cars. Pozostałe popularne firmy to Kaizen Rent A Car Inc i Car Net
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Szczecin oferowały następujące typy samochodów: Economy, Compact, SUV.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Szczecin to 77 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 131 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Szczecin w ciągu ostatnich 7 dni był Toyota Yaris. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Kia Picanto.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Szczecin – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Brama Portowa29,2 km

Atrakcje w pobliżu:

Brama Portowa0,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Brama Portowa8,7 km

Szczecin – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Szczecin – najpopularniejsze hotele

Szczecin – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Szczecin - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wypożyczenie samochodu na weekend (Marzec) w mieście Szczecin może kosztować zaledwie 122 zł – średnie ceny wynajmu to 213 zł. Osoby szukające w mieście Szczecin auta na wynajem na tydzień (Marzec) znalazły średnie ceny wysokości 135 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 72 zł.

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Szczecin można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Car Net. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 14,41/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Szczecin to 28,04/dzień.

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Szczecin działają topowe wypożyczalnie takie jak Avis, Hertz i Dollar – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Większość wybierających się do miasta Szczecin stawia na wynajem samochodu klasy standard – Marzec, ze średnimi temperaturami w wysokości 7 °C i średnimi opadami w okolicach 30 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 284 zł dziennie w mieście Szczecin.

Wypożyczalnia RENTIS ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Szczecin. Ich liczba to 6.

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Szczecin wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 140 km/h.

Jeśli celem Twojej podróży jest Szczecin, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Luty wahają się w granicach 0 °C, z opadami rzędu 20 mm.

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Szczecin i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. zachodniopomorskie to średnie temperatury w granicach 0 °C i opady rzędu 25 mm.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Szczecin

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Szczecin

Szczecin – popularne rodzaje samochodów na wynajem

Szczecin – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Wynajem samochodów w różnych dzielnicach miasta Szczecin

Chcesz wynająć samochód w konkretnej dzielnicy miasta Szczecin? Zawęź swoje wyszukiwanie korzystając z poniższych opcji.

Zacznij planować swoją podróż do: Szczecin


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Tak, niezależnie od miejsca wyjazdu, momondo umożliwia użycie filtrów wyszukiwania i znalezienie ofert z bezpłatnym odwołaniem.

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Tak, wyszukując samochodów na momondo, znajdziesz również oferty bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.