Tani wynajem aut Szczecin, Polska

Szczecin, Polska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Szczecin, Polska
4 sie — 11 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Szczecin, Polska
śr 4.8
Południe
śr 11.8
Południe
Wiek kierowcy:

Szczecin, Polska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

83 zł - 158 zł

Wszystkie typy samochodów

165 zł - 571 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Szczecin, Polska wynosi 110 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 83 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 64% tańszy niższe od średnich cen w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Szczecin, Polska wynosi 226 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 28%, zaczynającymi się już od 165 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 26% tańszy niższe od średnich cen w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Szczecin, Polska wynosi 378 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 51%, zaczynającymi się już od 186 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Szczecin, Polska wynosi 265 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 47%, zaczynającymi się już od 141 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 13% tańszy niższe od średnich cen w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Szczecin, Polska wynosi 319 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 207 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 5% droższe niższe od średnich cen w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Szczecin, Polska wynosi 545 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 9%, zaczynającymi się już od 499 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 45% droższe niższe od średnich cen w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
RENTIS

109 zł/dzień

17 sie – 1 wrz
Citroen C2
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
RENTIS

119 zł/dzień

18 sie – 2 wrz
Citroen C2
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
RENTIS

124 zł/dzień

17 sie – 1 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Szczecin

Szczecin, Polska - wszystkie największe wypożyczalnie
9,2
Znakomity
1 opinia3 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

8,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

10,0
6 lokalizacji
4 lokalizacji
3 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Brama Portowa29,2 km

Atrakcje w pobliżu:

Brama Portowa0,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Brama Portowa1,2 km

Szczecin, Polska — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Szczecin Goleniów

Wynajem samochodów Szczecin

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Szczecin 3 334 razy.

Szczecin – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Szczecin – Dokładne czyszczenie jest jedną z nowych opcji, zapewnianych przy wynajmie samochodu. Skorzystaj z naszego filtra wyszukiwania, aby zobaczyć wszystkie wypożyczalnie oferujące tę opcję. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Szczecin, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Wypożyczenie samochodu na weekend (sierpień) w mieście Szczecin może kosztować zaledwie 56 zł – średnie ceny wynajmu to 159 zł. Użytkownicy szukający w mieście Szczecin auta na wynajem na tydzień (sierpień) znaleźli średnie ceny wysokości 90 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 51 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Szczecin?

Hertz oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Szczecin, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 85 zł za dzień, ale nasi użytkownicy znaleźli w tym mieście najtańsze oferty już za 51 zł za dzień.

Szczecin – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Większość wybierających się do miasta Szczecin stawia na wynajem samochodu klasy standard – sierpień, ze średnimi temperaturami w wysokości 13 °C i średnimi opadami w okolicach 40 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 241 zł dziennie w mieście Szczecin.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Szczecin?

W mieście Szczecin, Polska najwięcej wypożyczalni ma Hertz. W 3 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 85 zł za dzień.

Szczecin, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Szczecin wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 140 km/h.

Szczecin, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Jeśli celem Twojej podróży jest Szczecin, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu lipiec wahają się w granicach 17 °C, z opadami rzędu 70 mm.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Szczecin – lipiec to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Szczecin jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu zachodniopomorskie?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Szczecin i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. zachodniopomorskie to średnie temperatury w granicach 16 °C i opady rzędu 75 mm.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Szczecin

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Szczecin

Zacznij planować swoją podróż do: Szczecin