Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Szczecin, zachodniopomorskie

Szczecin, zachodniopomorskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
śr. 19.6
śr. 26.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Szczecin, zachodniopomorskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Szczecin, zachodniopomorskie – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna72 zł/dzień
Klasa kompaktowa87 zł/dzień
Klasa średnia143 zł/dzień
Klasa standardowa121 zł/dzień
Klasa premium230 zł/dzień
Van osobowy216 zł/dzień
Auto luksusowe277 zł/dzień
Kompaktowe kombi101 zł/dzień
Średni SUV101 zł/dzień
Kompaktowy SUV118 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Szczecin

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Szczecin.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Szczecin jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Szczecin można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Express Rent a Car. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 29 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Szczecin to 112 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Szczecin ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Panek ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Szczecin. Ich liczba to 7.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Szczecin?

Zgodnie z naszymi danymi Peugeot 5008 to najczęściej wybierany samochód w mieście Szczecin. Na momondo zostały znalezione oferty wypożyczenia Peugeot 5008 już za 151 zł na dzień w mieście Szczecin, choć zazwyczaj wynajęcie kosztuje ok. 240 zł za dzień. Inny popularny typ samochodu do wynajęcia w mieście Szczecin to Nissan Qashqai, za który zapłacimy średnio 150 zł za dzień, jednak można również znaleźć oferty już za 77 zł za dzień.

Szczecin, zachodniopomorskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Szczecin – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

90 zł - 160 zł

Wszystkie typy samochodów

143 zł - 246 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Szczecin, Polski wynosi 113 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 22%, zaczynającymi się już od 90 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 39% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Szczecin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Szczecin, Polski wynosi 187 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 132 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 1% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Szczecin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Szczecin, Polski wynosi 337 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 19%, zaczynającymi się już od 276 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 45% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Szczecin, Polski wynosi 172 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 34%, zaczynającymi się już od 115 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 8% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Szczecin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Szczecin, Polski wynosi 401 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 22%, zaczynającymi się już od 315 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 54% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Szczecin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Szczecin, Polski wynosi 426 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 20%, zaczynającymi się już od 345 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 57% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Szczecin. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Szczecin zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (luksusowy samochód) w mieście Szczecin znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Opel Corsa
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

72 zł/dzień

21 cze - 11 lip
Opel Corsa
Volkswagen Golf
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

87 zł/dzień

8 lip - 15 lip
Volkswagen Golf
Ford Fiesta
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

93 zł/dzień

28 cze - 1 lip
Ford Fiesta

Szczecin – wypożyczalnie samochodów

Szczecin, zachodniopomorskie - wszystkie największe wypożyczalnie

Express Rent a Car

4 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

CarWiz

3 lokalizacje

Avis

1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

keddy by Europcar

3 lokalizacje

Europcar

2 lokalizacje

Budget

1 lokalizacja

Car Net

1 lokalizacja

Panek

2,0
Słaby
1 opinia7 lokalizacji
Opis

Czystość

2,0

Komfort lotu

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

2,0

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Szczecin

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Szczecin.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

RENTIS

Popularne typy samochodów

Economy, Standard, SUV

Najtańszy samochód na wynajem

60 zł

Najpopularniejszy model

Ford Fiesta
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Szczecin znalezioną na momondo jest w tym miesiącu RENTIS. Pozostałe popularne firmy to Express Rent a Car i Car Net
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Szczecin oferowały następujące typy samochodów: Economy, Standard, SUV.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Szczecin to 60 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 128 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Szczecin w ciągu ostatnich 7 dni był Ford Fiesta. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Toyota Auris.

Szczecin – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Szczecin - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Szczecin, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Lipiec?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Lipiec) w mieście Szczecin może kosztować zaledwie 71 zł – średnie ceny wynajmu to 166 zł. Osoby szukające w mieście Szczecin auta na wynajem na tydzień (Lipiec) znalazły średnie ceny wysokości 169 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 57 zł.

Szczecin, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Szczecin wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 140 km/h.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Renault Trafic w mieście Szczecin?

Szczecin, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Czerwiec?

Jeśli celem Twojej podróży jest Szczecin, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Czerwiec wahają się w granicach 16 °C, z opadami rzędu 50 mm.

Czy pogoda w mieście Szczecin jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu zachodniopomorskie?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Szczecin i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. zachodniopomorskie to średnie temperatury w granicach 15 °C i opady rzędu 55 mm.

samochody w: Szczecin – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Szczecin – ceny są aktualizowane codziennie.

samochody w: Szczecin – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Szczecin – liczba dostępnych operatorów to 48 (dane na czerwca 2024).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Szczecin?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Szczecin). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zasadniczo, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Szczecin: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Szczecin: przy wynajmie samochodu w wszyscy kierowcy muszą okazać ważne prawo jazdy. Międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu jest wymagane, jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu i może być konieczne, aby uniknąć ryzyka potencjalnej grzywny. W przypadku wynajmu za granicą konieczne może być również przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z wypożyczalnią, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Szczecin – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Szczecin – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Szczecin – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, niezależnie od miejsca wyjazdu, momondo umożliwia użycie filtrów wyszukiwania i znalezienie ofert z bezpłatnym odwołaniem.

Szczecin – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Szczecin – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Szczecin – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, wyszukując samochodów na momondo, znajdziesz również oferty bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Szczecin)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
śr. 19.6
Południe
śr. 26.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Szczecin – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu