Tani wynajem aut Katowice, Polska

Katowice, Polska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Katowice, Polska
2 sie — 9 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Katowice, Polska
pon 2.8
Południe
pon 9.8
Południe
Wiek kierowcy:

Katowice, Polska – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
GREEN MOTION

87 zł/dzień

3 wrz – 12 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
GREEN MOTION

90 zł/dzień

1 wrz – 8 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Equinox
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avis

126 zł/dzień

23 sie – 22 wrz
Chevrolet Equinox
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Flex Rent a Car

128 zł/dzień

1 wrz – 8 wrz
Audi A3

Katowice, Polska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

41 zł - 129 zł

Wszystkie typy samochodów

155 zł - 345 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Katowice, Polska wynosi 88 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 41 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 65% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Katowice, Polska wynosi 169 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 105 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 33% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Katowice, Polska wynosi 360 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 175 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 30% droższe niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Katowice, Polska wynosi 185 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 71%, zaczynającymi się już od 54 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Katowice, Polska wynosi 247 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 149 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 2% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Katowice, Polska wynosi 503 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 285 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 50% droższe niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
GREEN MOTION

86 zł/dzień

2 wrz – 11 wrz
Citroen C2
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
GREEN MOTION

87 zł/dzień

3 wrz – 12 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
GREEN MOTION

90 zł/dzień

1 wrz – 8 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Katowice

Katowice, Polska - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

4,0

Komfort

2,0

Ogólnie

4,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

4,0
8 lokalizacji
6 lokalizacji
6 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Spodek58,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Spodek23,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Spodek0,8 km

Katowice, Polska — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Kraków Balice

Wynajem samochodów Katowice

Od miesiąca lipiec do dziś 7 319 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Katowice.

Katowice – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Katowice – Budget to wypożyczalnia, która przeprowadza dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Katowice, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Wypożyczenie samochodu na weekend (sierpień) w mieście Katowice kosztuje średnio 83 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 15 zł. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 11 zł, a ich średnia to 69 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Katowice?

Katowice – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje GREEN MOTION . Wypożyczalnia dysponuje 2 punktami wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione przez użytkowników momondo wynosiły 13 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 53 zł za dzień.

Katowice – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Większość wybierających się do miasta Katowice stawia na wynajem samochodu klasy standard – sierpień, ze średnimi temperaturami w wysokości 13 °C i średnimi opadami w okolicach 60 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 121 zł dziennie w mieście Katowice.

Ile wypożyczalni ma Budget na terenie miasta Katowice?

W mieście Katowice, Polska znajdziesz 1 wypożyczalnię Budget. Użytkownicy momondo znajdują tam oferty wynajmu auta za średnio 100 zł/dzień.

Katowice, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości podczas jazdy po mieście Katowice to 50 km/h. Ograniczenie te może obowiązywać także w okolicznych miastach i miejscowościach. Limit prędkości poza miastem wynosi 100 km/h, a po autostradach można poruszać się z prędkością 140 km/h. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na znaki drogowe – w niektórych obszarach ograniczenia prędkości mogą się różnić.

Katowice, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Jeśli interesuje Cię Katowice, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu lipiec wynosi tam 17 °C, a opady 80 mm.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Katowice – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Katowice jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu śląskie?

śląskie to region w którym średnie temperatury (lipiec) wahają się w granicach 17 °C, a opady 80 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Katowice.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Katowice

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Katowice

Zacznij planować swoją podróż do: Katowice