Tani wynajem aut Katowice, Polska

Katowice, Polska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Katowice, Polska
27 paź — 3 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Katowice, Polska
śr 27.10
Południe
śr 3.11
Południe
Wiek kierowcy:

Katowice, Polska – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Alamo

94 zł/dzień

5 lis – 7 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Alamo

89 zł/dzień

5 lis – 8 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Sixt

132 zł/dzień

5 lis – 7 lis
Audi A3
Chevrolet Equinox
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Alamo

118 zł/dzień

5 lis – 7 lis
Chevrolet Equinox

Katowice, Polska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

42 zł - 131 zł

Wszystkie typy samochodów

157 zł - 351 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Katowice, Polska wynosi 90 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 42 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 65% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Katowice, Polska wynosi 172 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 106 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 34% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Katowice, Polska wynosi 366 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 178 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 30% droższe niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Katowice, Polska wynosi 188 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 71%, zaczynającymi się już od 55 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Katowice, Polska wynosi 251 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 152 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 2% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Katowice, Polska wynosi 512 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 290 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 50% droższe niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Opel Agila
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Alamo

88 zł/dzień

5 lis – 7 lis
Opel Agila
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Alamo

89 zł/dzień

5 lis – 8 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Alamo

94 zł/dzień

5 lis – 7 lis
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Katowice

Katowice, Polska - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

4,0

Komfort

2,0

Ogólnie

4,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

4,0
8 lokalizacji
6 lokalizacji
6 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Spodek58,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Spodek23,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Spodek0,8 km

Katowice, Polska — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Kraków Balice

Wynajem samochodów Katowice

Od miesiąca Październik do dziś 835 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Katowice.

Katowice – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Katowice – Budget to wypożyczalnia, która przeprowadza dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Katowice, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Listopad?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Listopad) w mieście Katowice kosztuje średnio 84 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 15 zł. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 11 zł, a ich średnia to 70 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Katowice?

Katowice – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje GREEN MOTION . Wypożyczalnia dysponuje 2 punktami wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione przez użytkowników momondo wynosiły 13 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 54 zł za dzień.

Katowice – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Listopad?

Biorąc pod uwagę to, jaką pogodą Katowice cieszy się o tej porze roku, sugerujemy wynajem SUV-a. Miesiąc Listopad to czas, kiedy średnie opady wynoszą 50 mm a temperatura utrzymuje się w okolicach 0 °C. Choć pogoda zmienia się z roku na rok, wynajem SUV-a to jedna z najlepszych opcji, ponieważ właśnie te samochody dzięki napędowi na wszystkie koła świetnie radzą sobie na ośnieżonej i oblodzonej powierzchni. Wynajem samochodu z klasy SUV kosztuje średnio 134 zł dziennie w mieście Katowice.

Ile wypożyczalni ma Budget na terenie miasta Katowice?

W mieście Katowice, Polska znajdziesz 1 wypożyczalnię Budget. Użytkownicy momondo znajdują tam oferty wynajmu auta za średnio 101 zł/dzień.

Katowice, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości podczas jazdy po mieście Katowice to 50 km/h. Ograniczenie te może obowiązywać także w okolicznych miastach i miejscowościach. Limit prędkości poza miastem wynosi 100 km/h, a po autostradach można poruszać się z prędkością 140 km/h. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na znaki drogowe – w niektórych obszarach ograniczenia prędkości mogą się różnić.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Katowice?

Większość użytkowników momondo wypożycza samochód Volkswagen Polo w mieście Katowice, natomiast drugim najpopularniejszym modelem jest Fiat 500 (zgodnie z naszymi danymi). Średnia cena wypożyczenia Volkswagen Polo to 70 zł za dzień. Użytkownicy znaleźli jednak oferty wynajmu Volkswagen Polo w mieście Katowice już za 8 zł za dzień. Z kolei wynajem Fiat 500 w mieście Katowice kosztuje zazwyczaj 111 zł za dzień, jednak można znaleźć oferty już za 7 zł za dzień.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu BMW 5 Series w mieście Katowice?

Car Net to najbardziej popularna wypożyczalnia aut w mieście Katowice oferująca model BMW 5 Series. Wynajem BMW 5 Series w mieście Katowice z Car Net kosztuje średnio 862 zł/dzień.

Katowice, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Jeśli interesuje Cię Katowice, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Październik wynosi tam 8 °C, a opady 40 mm.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Katowice – Październik to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Katowice. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Katowice i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Volkswagen Polo, Fiat 500 i Volkswagen Golf.

Czy pogoda w mieście Katowice jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu śląskie?

śląskie to region w którym średnie temperatury (Październik) wahają się w granicach 8 °C, a opady 40 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Katowice.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Katowice

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Katowice

Zacznij planować swoją podróż do: Katowice