Wynajem samochodów Katowice, śląskie

Katowice, śląskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Katowice, Polska
18 sie — 25 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Katowice, Polska
czw. 18.8
Południe
czw. 25.8
Południe
Wiek kierowcy:

Katowice, śląskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Katowice, śląskie – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

27 zł/dzień

16 sie - 14 wrz
Kia Sportage
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

40 zł/dzień

18 sie - 19 wrz
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

17 zł/dzień

10 wrz - 22 wrz
Renault Clio
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

29 zł/dzień

10 wrz - 22 wrz
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

25 zł/dzień

22 wrz - 26 wrz
Seat Leon
Mazda Mazda6 Tourer
lub podobny (Standardowe kombi)
Dla 5 pasażerów

37 zł/dzień

10 wrz - 22 wrz
Mazda Mazda6 Tourer
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

34 zł/dzień

10 wrz - 22 wrz
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

38 zł/dzień

21 sie - 26 sie
Renault Clio
Mazda Mazda6 Tourer
lub podobny (Standardowe kombi)
Dla 5 pasażerów

47 zł/dzień

10 wrz - 22 wrz
Mazda Mazda6 Tourer

Katowice, śląskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Katowice – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

55 zł - 182 zł

Wszystkie typy samochodów

212 zł - 402 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Katowice, Polski wynosi 102 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 47%, zaczynającymi się już od 55 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 67% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Katowice znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Katowice, Polski wynosi 176 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 99 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 42% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Katowice znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Katowice, Polski wynosi 402 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 260 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 25% droższe niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Katowice, Polski wynosi 243 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 108 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 20% tańszy niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Katowice znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Katowice, Polski wynosi 331 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 47%, zaczynającymi się już od 176 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 9% droższe niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Katowice, Polski wynosi 589 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 328 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 49% droższe niższe od średnich cen w mieście Katowice. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Katowice zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

17 zł/dzień

10 wrz - 22 wrz
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

20 zł/dzień

10 wrz - 22 wrz
Seat Leon

Katowice – wypożyczalnie samochodów

Katowice, śląskie - wszystkie największe wypożyczalnie
8 lokalizacji
6 lokalizacji
6 lokalizacji
4 lokalizacje
3 lokalizacje
3 lokalizacje
3 lokalizacje
3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Katowice

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Katowice.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

GREEN MOTION

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

34 zł

Najpopularniejszy model

Suzuki Vitara/Escudo
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Katowice znalezioną na momondo jest w tym miesiącu GREEN MOTION . Pozostałe popularne firmy to SURPRICE CAR RENTAL i CarWiz
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Katowice oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Katowice to 34 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 84 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Katowice w ciągu ostatnich 7 dni był Suzuki Vitara/Escudo. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Class Minivan.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Katowice – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Spodek58,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Spodek23,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Spodek0,8 km

Katowice – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Katowice – najpopularniejsze hotele

Katowice – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Katowice - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wypożyczenie samochodu na weekend (Wrzesień) w mieście Katowice kosztuje średnio 122 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 90 zł. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 86 zł, a ich średnia to 153 zł.

Katowice – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje GREEN MOTION . Wypożyczalnia dysponuje 2 punktami wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione na momondo wynosiły 15 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 63 zł za dzień.

Większość wybierających się do miasta Katowice stawia na wynajem samochodu klasy standard – Wrzesień, ze średnimi temperaturami w wysokości 8 °C i średnimi opadami w okolicach 40 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 244 zł dziennie w mieście Katowice.

Limit prędkości podczas jazdy po mieście Katowice to 50 km/h. Ograniczenie te może obowiązywać także w okolicznych miastach i miejscowościach. Limit prędkości poza miastem wynosi 100 km/h, a po autostradach można poruszać się z prędkością 140 km/h. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na znaki drogowe – w niektórych obszarach ograniczenia prędkości mogą się różnić.

Jeśli interesuje Cię Katowice, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Sierpień wynosi tam 17 °C, a opady 80 mm.

śląskie to region w którym średnie temperatury (Sierpień) wahają się w granicach 17 °C, a opady 80 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Katowice.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Katowice

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Katowice

Katowice – popularne samochody na wynajem

Katowice – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Katowice


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo przeszukuje i porównuje tysiące stron z wynajmem samochodów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór zasad wynajmu i wypożyczalni. Znalezienie samochodu jest szybkie i bezpłatne, więc korzystanie z momondo do rezerwacji samochodów ma sens.

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

momondo oferuje filtry, dzięki którym możesz znaleźć oferty samochodów na wynajem bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.