Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Marbella, Andaluzja

Marbella, Andaluzja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
pon. 27.5
pon. 3.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Marbella, Andaluzja – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Marbella, Andaluzja – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna95 zł/dzień
Klasa kompaktowa109 zł/dzień
Klasa średnia115 zł/dzień
Klasa standardowa155 zł/dzień
Klasa Mini114 zł/dzień
Klasa premium297 zł/dzień
Kompaktowe kombi135 zł/dzień
Średni SUV136 zł/dzień
Kompaktowy SUV162 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Marbella

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Marbella.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Marbella jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Marbella można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Wiber. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 49 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Marbella to 73 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Marbella?

Zgodnie z naszymi danymi BMW X1 to najczęściej wybierany samochód w mieście Marbella. Na momondo zostały znalezione oferty wypożyczenia BMW X1 już za 116 zł na dzień w mieście Marbella, choć zazwyczaj wynajęcie kosztuje ok. 116 zł za dzień. Inny popularny typ samochodu do wynajęcia w mieście Marbella to Fiat 500C, za który zapłacimy średnio 176 zł za dzień, jednak można również znaleźć oferty już za 79 zł za dzień.

Marbella, Andaluzja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Marbella – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

54 zł - 143 zł

Wszystkie typy samochodów

96 zł - 224 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Marbella, Hiszpanii wynosi 104 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 54 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 34% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Marbella. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marbella zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Marbella znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Marbella, Hiszpanii wynosi 163 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 66%, zaczynającymi się już od 56 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 5% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Marbella. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marbella zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Marbella znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Marbella, Hiszpanii wynosi 295 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 149 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 48% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Marbella. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marbella zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duży samochód) w mieście Marbella znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Marbella, Hiszpanii wynosi 125 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 55 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 20% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Marbella. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marbella zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Marbella znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Marbella, Hiszpanii wynosi 264 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 47%, zaczynającymi się już od 141 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 41% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Marbella. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marbella zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Marbella, Hiszpanii wynosi 284 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 11%, zaczynającymi się już od 253 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 46% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Marbella. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marbella zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Marbella, Hiszpanii wynosi 157 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 84%, zaczynającymi się już od 26 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 1% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Marbella. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Marbella zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

95 zł/dzień

3 cze - 10 cze
Kia Rio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

109 zł/dzień

3 cze - 10 cze
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

114 zł/dzień

3 cze - 10 cze
Fiat 500

Marbella – wypożyczalnie samochodów

Marbella, Andaluzja - wszystkie największe wypożyczalnie

Hertz

2 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Thrifty

2 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Solo Rent a Car

2 lokalizacje
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/zwrot

8,0

Value

8,0

Budget

1 lokalizacja
Opis

Czystość

7,3

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

7,3

Odbiór/zwrot

7,3

Value

7,3

Avis

1 lokalizacja

Dollar

2 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

2,0

Goldcar Rental SP

1 lokalizacja

Enterprise Rent-A-Car

2 lokalizacje
Opis

Czystość

5,4

Komfort lotu

4,9

Ogólnie

4,9

Odbiór/zwrot

5,4

Value

5,4

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Marbella

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Marbella.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Delpaso

Popularne typy samochodów

Full-size, SUV, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

70 zł

Najpopularniejszy model

Class Convertible
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Marbella znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Delpaso. Pozostałe popularne firmy to NIZACARS i Goldcar Rental SP
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Marbella oferowały następujące typy samochodów: Full-size, SUV, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Marbella to 70 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 117 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Marbella w ciągu ostatnich 7 dni był Class Convertible. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także BMW X1.

Marbella – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Marbella - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Marbella działają topowe wypożyczalnie takie jak Hertz, Thrifty i Solo Rent a Car – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Marbella – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Czerwiec?

Czerwiec to miesiąc, w którym temperatury oscylują wokół 24 °C, czyli idealnej temperatury na wynajem kabrioletu. Średnia wysokość opadów w mieście Marbella wynosi wtedy 2 mm – kabriolet to świetny pomysł na przemieszczanie się po mieście w taką pogodę. Pamiętaj, by na wszelki wypadek sprawdzić dokładną prognozę pogody tuż przed przyjazdem. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 95 zł dziennie w mieście Marbella.

Marbella, Hiszpania – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Marbella. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Marbella, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Mercedes-Benz E-Class w mieście Marbella?

Marbella, Hiszpania - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Maj?

Maj to miesiąc, w którym temperatura w mieście Marbella wynosi średnio 18 °C a przewidywane opady 23 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Czy pogoda w mieście Marbella jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Andaluzja?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 18 °C i opady w granicach 28,9 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Marbella.

samochody w: Marbella – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Marbella – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

samochody w: Marbella – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Marbella – aktualnie (dane na maja 2024) dostępnych jest 29 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Marbella?

Wymagania dotyczące wieku kierowców różnią się w zależności od kraju (dotyczy to również: Marbella). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zazwyczaj, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkową opłatą za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Marbella: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Marbella: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Marbella – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

Marbella – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Marbella – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Marbella – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Marbella – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

Marbella – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, wyszukując samochodów na momondo, znajdziesz również oferty bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Marbella)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
pon. 27.5
Południe
pon. 3.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Marbella – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Popularne wypożyczalnie samochodów w Marbelli