Tani wynajem aut Zielona Góra, Polska

Zielona Góra, Polska – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Zielona Góra, Polska
4 sie — 11 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Zielona Góra, Polska
śr 4.8
Południe
śr 11.8
Południe
Wiek kierowcy:

Zielona Góra, Polska – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Equinox
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
RENTIS

235 zł/dzień

3 wrz – 12 wrz
Chevrolet Equinox
Audi A3
lub podobny (Średnia-wyższa)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
RENTIS

205 zł/dzień

3 wrz – 12 wrz
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
RENTIS

142 zł/dzień

14 sie – 6 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
BMW X3
lub podobny (Standardowy SUV)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
RENTIS

235 zł/dzień

3 wrz – 12 wrz
BMW X3
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
RENTIS

171 zł/dzień

14 sie – 6 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Zielona Góra, Polska oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

98 zł - 272 zł

Wszystkie typy samochodów

112 zł - 402 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Zielona Góra, Polska wynosi 133 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 27%, zaczynającymi się już od 98 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 48% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zielona Góra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zielona Góra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Zielona Góra, Polska wynosi 172 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 186 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 33% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zielona Góra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zielona Góra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Zielona Góra, Polska wynosi 305 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 2%, zaczynającymi się już od 301 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 17% droższe niższe od średnich cen w mieście Zielona Góra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zielona Góra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Zielona Góra, Polska wynosi 164 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 196 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 37% tańszy niższe od średnich cen w mieście Zielona Góra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zielona Góra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Zielona Góra, Polska wynosi 279 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 35%, zaczynającymi się już od 183 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 9% droższe niższe od średnich cen w mieście Zielona Góra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zielona Góra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Zielona Góra, Polska wynosi 401 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 487 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 37% droższe niższe od średnich cen w mieście Zielona Góra. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Zielona Góra zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Luksusowy) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
RENTIS

119 zł/dzień

14 sie – 6 wrz
Citroen C2
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
RENTIS

119 zł/dzień

14 sie – 6 wrz
Citroen C2
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
RENTIS

142 zł/dzień

14 sie – 6 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Zielona Góra

Zielona Góra, Polska - wszystkie największe wypożyczalnie
4 lokalizacji
3 lokalizacji
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja

Zielona Góra, Polska — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Wrocław-Strachowice

Wynajem samochodów Zielona Góra

W tym miesiącu 1 017 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Zielona Góra.

Zielona Góra, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

133 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (sierpień) w mieście Zielona Góra. Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 61 zł. 150 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Zielona Góra, jednak w miesiącu sierpień zdarzają się ceny wysokości 50 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Zielona Góra?

Zielona Góra – najtańszy wynajem aut oferuje Avis, jeśli wynajmujesz samochód w wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 53 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 144 zł za dzień.

Zielona Góra – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Większość wybierających się do miasta Zielona Góra stawia na wynajem samochodu klasy standard – sierpień, ze średnimi temperaturami w wysokości 13 °C i średnimi opadami w okolicach 40 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 194 zł dziennie w mieście Zielona Góra.

Zielona Góra, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Zielona Góra wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 140 km/h.

Zielona Góra, Polska - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Podróżujący do miasta Zielona Góra w takim miesiącu jak lipiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 17 °C i opadów rzędu 70 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Zielona Góra – lipiec to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Zielona Góra jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu lubuskie?

lipiec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu lubuskie waha się w granicach 17 °C, a opady wynoszą 80,3 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Zielona Góra.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Zielona Góra

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Zielona Góra

Zacznij planować swoją podróż do: Zielona Góra