Wynajem samochodów Mediolan, Lombardia

Mediolan, Lombardia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Mediolan, Milano, Włochy
4 gru — 11 gru
Mediolan, Milano, Włochy
pon. 4.12
Południe
pon. 11.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Mediolan

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Mediolan.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Mediolan jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Mediolan można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Goldcar Rental SP. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 12 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Mediolan to 144 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Mediolan ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia Sunnycars ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Mediolan. Ich liczba to 35.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Mediolan?

Fiat Panda to najbardziej popularny model samochodu wypożyczany w mieście Mediolan na momondo. Popularnością cieszy się również Fiat 500. Osoby korzystające z naszego serwisu zazwyczaj znajdują oferty wypożyczenia Fiat Panda w mieście Mediolan za 125 zł za dzień, jednak czasami sięgają one nawet 19 zł za dzień. Wypożyczenie Fiat 500 kosztuje zazwyczaj ok. 124 zł za dzień w mieście Mediolan, jednak zdarzają się okazje nawet za 21 zł za dzień.

Mediolan, Lombardia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Mediolan, Lombardia – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna20 zł/dzień
Klasa kompaktowa20 zł/dzień
Klasa średnia30 zł/dzień
SUV64 zł/dzień
Klasa Mini20 zł/dzień
Kompaktowy SUV20 zł/dzień
Kompaktowe kombi21 zł/dzień
Wybór strony21 zł/dzień
Średni SUV40 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Mediolan, Lombardia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Mediolan – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

58 zł - 305 zł

Wszystkie typy samochodów

249 zł - 575 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Mediolan, Włoch wynosi 128 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 55%, zaczynającymi się już od 58 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 67% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Mediolan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Mediolan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Mediolan znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Mediolan, Włoch wynosi 243 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 32%, zaczynającymi się już od 167 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 37% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Mediolan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Mediolan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Mediolan znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Mediolan, Włoch wynosi 575 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 335 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 35% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Mediolan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Mediolan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Mediolan, Włoch wynosi 182 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 86 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 53% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Mediolan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Mediolan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Mediolan znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Mediolan, Włoch wynosi 513 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 306 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 26% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Mediolan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Mediolan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy car) w mieście Mediolan, Włoch wynosi 777 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 358 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy car jest zazwyczaj 52% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Mediolan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Mediolan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Mediolan, Włoch wynosi 347 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 86%, zaczynającymi się już od 51 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 9% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Mediolan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Mediolan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Peugeot 208
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

20 zł/dzień

10 gru - 15 gru
Peugeot 208
Opel Astra
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

20 zł/dzień

2 gru - 9 gru
Opel Astra
Ford Focus
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

22 zł/dzień

10 gru - 15 gru
Ford Focus

Mediolan – wypożyczalnie samochodów

Mediolan, Lombardia - wszystkie największe wypożyczalnie

B-Rent

10 lokalizacji
Opis

Czystość

7,5

Komfort lotu

7,0

Ogólnie

7,5

Odbiór/zwrot

7,5

Value

7,5

Dollar

12 lokalizacji
Opis

Czystość

7,9

Komfort lotu

7,4

Ogólnie

7,0

Odbiór/zwrot

7,1

Value

7,0

Hertz

21 lokalizacji
Opis

Czystość

7,1

Komfort lotu

7,0

Ogólnie

6,5

Odbiór/zwrot

6,4

Value

6,5

Thrifty

11 lokalizacji
Opis

Czystość

7,3

Komfort lotu

6,8

Ogólnie

5,2

Odbiór/zwrot

5,7

Value

5,4

DRIVALIA

9 lokalizacji
Opis

Czystość

7,2

Komfort lotu

5,2

Ogólnie

5,2

Odbiór/zwrot

5,6

Value

6,4

Budget

12 lokalizacji
Opis

Czystość

6,2

Komfort lotu

5,3

Ogólnie

4,5

Odbiór/zwrot

4,7

Value

4,4

Avis

12 lokalizacji
Opis

Czystość

4,5

Komfort lotu

4,4

Ogólnie

3,9

Odbiór/zwrot

3,7

Value

3,8

Sunnycars

35 lokalizacji

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Mediolan

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Mediolan.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

JoyRent

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

51 zł

Najpopularniejszy model

Fiat Panda
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Mediolan znalezioną na momondo jest w tym miesiącu JoyRent. Pozostałe popularne firmy to Firefly i Rhodium
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Mediolan oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Mediolan to 51 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 98 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Mediolan w ciągu ostatnich 7 dni był Fiat Panda. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Fiat 500.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Mediolan – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Stadio Giuseppe Meazza35,0 km
Milan Convention Centre37,1 km
Fiera Milano37,2 km
Teatro Dal Verme39,6 km
Galeria Wiktora Emanuela II40,2 km

Atrakcje w pobliżu:

Porta Romana5,9 km
Piazza San Babila6,3 km
Katedra w Mediolanie6,7 km
Piazza del Duomo6,8 km
Galeria Wiktora Emanuela II6,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Piazza San Babila45,6 km
Porta Romana46,0 km
Katedra w Mediolanie46,2 km
Galeria Wiktora Emanuela II46,2 km
Piazza del Duomo46,3 km

Mediolan – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Mediolan – najpopularniejsze hotele

Mediolan – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Mediolan - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Mediolan, Włochy - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Grudzień?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Grudzień) w mieście Mediolan kosztuje średnio 65 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 15 zł. Osoby szukające w mieście Mediolan auta na wynajem na tydzień (Grudzień) znalazły średnie ceny wysokości 139 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 14 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Mediolan nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. MAGGIORE , keddy by Europcar czy Ok Mobility) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Mediolan, Włochy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Mediolan, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 90 km/h i 130 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Mediolan mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Volkswagen T-ROC w mieście Mediolan?

Mediolan, Włochy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Listopad?

Podróżujący do miasta Mediolan w takim miesiącu jak Listopad mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 6 °C i opadów rzędu 106 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Czy pogoda w mieście Mediolan jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Lombardia?

Lombardia to region w którym średnie temperatury (Listopad) wahają się w granicach 7 °C, a opady 105,3 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Mediolan.

samochody w: Mediolan – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Mediolan – ceny odświeżają się codziennie.

samochody w: Mediolan – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Mediolan – liczba dostępnych operatorów to 369 (dane na listopada 2023).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Mediolan?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Mediolan). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zasadniczo, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Mediolan: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Mediolan: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka ewentualnej grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zalecamy dodatkową weryfikację z wybraną firmą wynajmującą samochody, w której dokonano rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Mediolan – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Mediolan – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Mediolan – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Mediolan – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Mediolan – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Mediolan – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Mediolan)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.