Wynajem samochodów Mediolan, Lombardia

Mediolan, Lombardia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Mediolan, Milano, Włochy
19 sie — 26 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Mediolan, Milano, Włochy
pt. 19.8
Południe
pt. 26.8
Południe
Wiek kierowcy:

Mediolan, Lombardia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Mediolan, Lombardia – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

61 zł/dzień

17 wrz - 26 wrz
Kia Sportage
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

20 zł/dzień

17 wrz - 4 paź
Renault Clio
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

62 zł/dzień

25 sie - 30 sie
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

42 zł/dzień

30 sie - 2 wrz
Seat Leon
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

37 zł/dzień

1 wrz - 6 wrz
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

25 zł/dzień

17 wrz - 4 paź
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

26 zł/dzień

24 sie - 31 sie
Fiat 500

Mediolan, Lombardia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Mediolan – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

38 zł - 368 zł

Wszystkie typy samochodów

169 zł - 704 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Mediolan, Włoch wynosi 154 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 76%, zaczynającymi się już od 38 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 66% tańszy niższe od średnich cen w mieście Mediolan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Mediolan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Mediolan znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Mediolan, Włoch wynosi 261 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 59%, zaczynającymi się już od 110 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 42% tańszy niższe od średnich cen w mieście Mediolan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Mediolan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Mediolan, Włoch wynosi 720 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 64%, zaczynającymi się już od 264 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 39% droższe niższe od średnich cen w mieście Mediolan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Mediolan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Mediolan, Włoch wynosi 213 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 70%, zaczynającymi się już od 66 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 53% tańszy niższe od średnich cen w mieście Mediolan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Mediolan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Mediolan znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Mediolan, Włoch wynosi 629 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 322 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 30% droższe niższe od średnich cen w mieście Mediolan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Mediolan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Mediolan, Włoch wynosi 1 093 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 75%, zaczynającymi się już od 281 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 60% droższe niższe od średnich cen w mieście Mediolan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Mediolan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Mediolan, Włoch wynosi 456 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 228 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 3% droższe niższe od średnich cen w mieście Mediolan. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Mediolan zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

20 zł/dzień

17 wrz - 4 paź
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

25 zł/dzień

17 wrz - 4 paź
Seat Leon

Mediolan – wypożyczalnie samochodów

Mediolan, Lombardia - wszystkie największe wypożyczalnie
7 lokalizacji
Opis

Czystość

5,9

Komfort lotu

5,9

Ogólnie

5,4

Odbiór/zwrot

5,7

Value

5,2
21 lokalizacji
Opis

Czystość

4,9

Komfort lotu

4,9

Ogólnie

4,9

Odbiór/zwrot

4,9

Value

4,9
7 lokalizacji
Opis

Czystość

4,6

Komfort lotu

4,6

Ogólnie

4,6

Odbiór/zwrot

4,6

Value

4,6
14 lokalizacji
Opis

Czystość

4,0

Komfort lotu

3,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

2,0
13 lokalizacji
Opis

Czystość

2,0

Komfort lotu

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

2,0
40 lokalizacji
13 lokalizacji
13 lokalizacji

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Mediolan

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Mediolan.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

SURPRICE CAR RENTAL

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

113 zł

Najpopularniejszy model

Volkswagen Passat Variant
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Mediolan znalezioną na momondo jest w tym miesiącu SURPRICE CAR RENTAL . Pozostałe popularne firmy to JoyRent i Firefly
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Mediolan oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Mediolan to 113 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 214 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Mediolan w ciągu ostatnich 7 dni był Volkswagen Passat Variant. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Opel Astra Sports Tourer.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Mediolan – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Stadio Giuseppe Meazza35,0 km
Milan Convention Centre37,1 km
Galeria Wiktora Emanuela II40,2 km
Piazza del Duomo40,3 km
Katedra w Mediolanie40,4 km

Atrakcje w pobliżu:

Porta Romana5,9 km
Piazza San Babila6,3 km
Katedra w Mediolanie6,7 km
Piazza del Duomo6,8 km
Galeria Wiktora Emanuela II6,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Piazza San Babila45,6 km
Porta Romana46,0 km
Katedra w Mediolanie46,2 km
Galeria Wiktora Emanuela II46,2 km
Piazza del Duomo46,3 km

Mediolan – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Mediolan – najpopularniejsze hotele

Mediolan – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Mediolan - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wypożyczenie samochodu na weekend (Wrzesień) w mieście Mediolan kosztuje średnio 209 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 47 zł. Osoby szukające w mieście Mediolan auta na wynajem na tydzień (Wrzesień) znalazły średnie ceny wysokości 252 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 44 zł.

Mediolan – najtańszy wynajem aut oferuje Firefly, jeśli wynajmujesz samochód w jednej z 3 wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 19 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 62 zł za dzień.

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Mediolan nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Avis, MAGGIORE czy Thrifty) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Większość wybierających się do miasta Mediolan w miesiącu Wrzesień stawia na wynajem samochodu klasy ekonomicznej. Efektywne spalanie oraz fakt, że świetnie sprawdzają się na mokrej nawierzchni, sprawiają, że auta klasy ekonomicznej są świetną opcją wynajmu przy średnich opadach wynoszących 107 mm oraz średniej temperaturze wysokości 12 °C. Wynajem samochodu z klasy Klasa ekonomiczna kosztuje średnio 69 zł dziennie w mieście Mediolan.

W mieście Mediolan, Włochy znajdziesz 14 wypożyczalni Avis. Osoby korzystające z momondo znajdują tam oferty wynajmu auta za średnio 469 zł/dzień.

Wynajmując auto w mieście Mediolan, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 90 km/h i 130 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Mediolan mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Podróżujący do miasta Mediolan w takim miesiącu jak Sierpień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 21 °C i opadów rzędu 98 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Lombardia to region w którym średnie temperatury (Sierpień) wahają się w granicach 21 °C, a opady 108 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Mediolan.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Mediolan

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Mediolan

Włoch – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Włoch – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Mediolan


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.