Tani wynajem aut Rzym, Włochy

Rzym, Włochy – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Rzym, Włochy
5 sie — 12 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Rzym, Włochy
czw 5.8
Południe
czw 12.8
Południe
Wiek kierowcy:

Rzym, Włochy – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Target Italy

102 zł/dzień

17 wrz – 26 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SICILY BY CAR

171 zł/dzień

5 wrz – 14 wrz
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Ecovia

142 zł/dzień

16 wrz – 25 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Equinox
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

130 zł/dzień

17 wrz – 26 wrz
Chevrolet Equinox

Rzym, Włochy oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

40 zł - 227 zł

Wszystkie typy samochodów

118 zł - 1 228 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Rzym, Włochy wynosi 87 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 55%, zaczynającymi się już od 40 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 74% tańszy niższe od średnich cen w mieście Rzym. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Rzym zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Rzym, Włochy wynosi 174 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 112 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 48% tańszy niższe od średnich cen w mieście Rzym. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Rzym zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Rzym, Włochy wynosi 898 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 81%, zaczynającymi się już od 179 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 64% droższe niższe od średnich cen w mieście Rzym. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Rzym zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Rzym, Włochy wynosi 92 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 59%, zaczynającymi się już od 38 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 73% tańszy niższe od średnich cen w mieście Rzym. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Rzym zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Rzym, Włochy wynosi 426 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 231 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 23% droższe niższe od średnich cen w mieście Rzym. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Rzym zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Rzym, Włochy wynosi 87 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 7%, zaczynającymi się już od 81 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 74% tańszy niższe od średnich cen w mieście Rzym. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Rzym zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

80 zł/dzień

17 wrz – 26 wrz
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

82 zł/dzień

20 wrz – 25 wrz
Kia Rio Hatchback
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
OptimoRent

97 zł/dzień

5 wrz – 14 wrz
Citroen C2

Wypożyczalnie samochodów Rzym

Rzym, Włochy - wszystkie największe wypożyczalnie
6 lokalizacji
Opis

Czystość

7,6

Komfort

7,0

Ogólnie

6,8

Odbiór/Zwrot

6,7

Jakość a cena

6,7
32 lokalizacji
Opis

Czystość

6,3

Komfort

6,3

Ogólnie

6,3

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,5
16 lokalizacji
Opis

Czystość

6,4

Komfort

6,2

Ogólnie

5,4

Odbiór/Zwrot

5,5

Jakość a cena

5,4
4 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
12 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,5

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

8,5

Jakość a cena

9,0
8 lokalizacji
Opis

Czystość

9,3

Komfort

8,0

Ogólnie

8,6

Odbiór/Zwrot

8,6

Jakość a cena

8,0
9 lokalizacji
Opis

Czystość

7,2

Komfort

7,0

Ogólnie

6,1

Odbiór/Zwrot

6,1

Jakość a cena

5,8
50 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Ostia Antica5,7 km
Plac Świętego Piotra20,8 km
Muzeum Watykańskie20,8 km
Piramida Cestiusza21,0 km
Piazza Navona21,7 km

Atrakcje w pobliżu:

Piramida Cestiusza12,8 km
Koloseum13,2 km
Fontanna di Trevi14,6 km
Panteon w Rzymie14,8 km
Piazza Navona15,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Piramida Cestiusza2,5 km
Plac Świętego Piotra3,6 km
Piazza Navona3,7 km
Panteon w Rzymie3,9 km
Koloseum4,0 km

Rzym, Włochy — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Rzym-Fiumicino

Wynajem samochodów Rzym

W tym roku lipiec to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Rzym 1 917 razy.

Rzym – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czyszczenia pojazdów. Hertz, Avis i Alamo jako jedne z wielu wypożyczalni wprowadzają dokładne czyszczenie, aby zapewnić kompleksową dezynfekcję aut. Jeśli Rzym to Twój kierunek podróży, sprawdź na naszej stronie, czy ta opcja jest dostępna podczas wynajmu samochodu w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Rzym, Włochy - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

sierpień – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Rzym zaczynają się od ok. 12 zł do 66 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 8 zł do 33 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Rzym?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle INTERRENT . Wynajem auta w mieście Rzym kosztuje średnio 47 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich wypożyczalni w mieście wynosi 5 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Wypożyczalnie działające w mieście Rzym, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Hertz, Avis czy Alamo, zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Rzym – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Biorąc pod uwagę średnie – dla miesiąca sierpień – temperatury wysokości 21 °C i opady wysokości 68 mm, kabriolet to najlepszy pomysł na wynajem samochodu w mieście Rzym. Wypożyczenie kabrioletu to rewelacyjny sposób na zwiedzenie okolicy w słoneczne dni. Pamiętaj jednak, by sprawdzić prognozę pogody tuż przed przyjazdem i ewentualnie nieco zmienić swoje plany wynajmu samochodu. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 294 zł dziennie w mieście Rzym.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Rzym?

W mieście Rzym, Włochy najwięcej wypożyczalni ma Hertz. W 32 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 84 zł za dzień.

Rzym, Włochy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Rzym. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Rzym, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Rzym, Włochy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Podróżujący do miasta Rzym w takim miesiącu jak lipiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 23 °C i opadów rzędu 15 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Rzym – lipiec to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Rzym jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Lacjum?

lipiec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Lacjum waha się w granicach 23 °C, a opady wynoszą 15 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Rzym.


Zacznij planować swoją podróż do: Rzym