Wynajem samochodów Rzym, Lacjum

Rzym, Lacjum – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Rzym, Włochy
18 sie — 25 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Rzym, Włochy
czw. 18.8
Południe
czw. 25.8
Południe
Wiek kierowcy:

Rzym, Lacjum – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Rzym, Lacjum – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

58 zł/dzień

23 sie - 26 sie
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

13 zł/dzień

6 lis - 12 lis
Renault Clio
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

28 zł/dzień

17 sie - 21 sie
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

24 zł/dzień

28 sie - 1 wrz
Seat Leon
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

14 zł/dzień

6 lis - 12 lis
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

15 zł/dzień

6 lis - 12 lis
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

16 zł/dzień

18 sie - 23 sie
Fiat 500

Rzym, Lacjum oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Rzym – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

49 zł - 331 zł

Wszystkie typy samochodów

151 zł - 1 404 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Rzym, Włoch wynosi 175 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 72%, zaczynającymi się już od 49 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 69% tańszy niższe od średnich cen w mieście Rzym. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Rzym zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Rzym znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Rzym, Włoch wynosi 287 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 146 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 49% tańszy niższe od średnich cen w mieście Rzym. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Rzym zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Rzym znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Rzym, Włoch wynosi 1 231 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 83%, zaczynającymi się już od 210 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 56% droższe niższe od średnich cen w mieście Rzym. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Rzym zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Rzym, Włoch wynosi 188 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 68%, zaczynającymi się już od 61 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 66% tańszy niższe od średnich cen w mieście Rzym. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Rzym zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Rzym znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Rzym, Włoch wynosi 705 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 62%, zaczynającymi się już od 271 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 22% droższe niższe od średnich cen w mieście Rzym. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Rzym zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Rzym, Włoch wynosi 1 692 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 86%, zaczynającymi się już od 250 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 68% droższe niższe od średnich cen w mieście Rzym. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Rzym zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Rzym, Włoch wynosi 401 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 77%, zaczynającymi się już od 95 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 28% tańszy niższe od średnich cen w mieście Rzym. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Rzym zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

13 zł/dzień

6 lis - 12 lis
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

15 zł/dzień

6 lis - 12 lis
Seat Leon

Rzym – wypożyczalnie samochodów

Rzym, Lacjum - wszystkie największe wypożyczalnie
32 lokalizacje
Opis

Czystość

7,3

Komfort lotu

7,3

Ogólnie

7,3

Odbiór/zwrot

7,3

Value

7,3
16 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

2,0
9 lokalizacji
Opis

Czystość

1,9

Komfort lotu

1,9

Ogólnie

1,9

Odbiór/zwrot

1,9

Value

1,9
51 lokalizacji
19 lokalizacji
19 lokalizacji
13 lokalizacji
12 lokalizacji

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Rzym

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Rzym.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

SURPRICE CAR RENTAL

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

127 zł

Najpopularniejszy model

Smart Fortwo
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Rzym znalezioną na momondo jest w tym miesiącu SURPRICE CAR RENTAL . Pozostałe popularne firmy to Rhodium i SICILY BY CAR
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Rzym oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Rzym to 127 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 254 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Rzym w ciągu ostatnich 7 dni był Smart Fortwo. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Fiat 500.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Rzym – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Ostia Antica5,7 km
Bazylika św. Piotra20,5 km
Plac Świętego Piotra20,8 km
Muzeum Watykańskie20,8 km
Porta Portese20,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Piramida Cestiusza12,8 km
Koloseum13,2 km
Aventino13,4 km
Porta Portese13,7 km
Piazza Bologna14,1 km

Atrakcje w pobliżu:

Porta Portese2,4 km
Piramida Cestiusza2,5 km
Aventino2,6 km
Campo dei Fiori3,3 km
Bazylika św. Piotra3,6 km

Rzym – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Rzym – najpopularniejsze hotele

Rzym – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Rzym - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wrzesień – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Rzym zaczynają się od ok. 59 zł do 263 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 41 zł do 242 zł.

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Rhodium. Wynajem auta w mieście Rzym kosztuje średnio 62 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 3 wypożyczalniach w mieście wynosi 20 zł za dzień.

Wypożyczalnie działające w mieście Rzym, w tym popularne wypożyczalnie takie jak Hertz, Avis czy NOLEGGIARE , zazwyczaj dają możliwość rezygnacji z wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Choć momondo nie ma wpływu na zasady anulowania rezerwacji ustalane przez wypożyczalnie, chętnie pomożemy Ci w znalezieniu najtańszego auta na wynajem na Twoją następną podróż.

Jeśli Wrzesień to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Rzym, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 93 mm a temperatura oscyluje w okolicach 17 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 427 zł dziennie w mieście Rzym.

W mieście Rzym, Włochy najwięcej wypożyczalni ma Hertz. W 32 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 626 zł za dzień.

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Rzym. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Rzym, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Podróżujący do miasta Rzym w takim miesiącu jak Sierpień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 24 °C i opadów rzędu 33 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Sierpień to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Lacjum waha się w granicach 23 °C, a opady wynoszą 49 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Rzym.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Rzym

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Rzym

Rzym – popularne samochody na wynajem

Rzym – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Włoch – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Włoch – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Rzym


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto zarezerwować wynajem samochodu za pomocą momondo, ponieważ to szybki, bezpłatny i łatwy w użyciu sposób, pozwalający też zaoszczędzić pieniądze. momondo wyręcza Cię w szukaniu najlepszych cen i zasad wynajmu samochodów. Wszystko, co musisz zrobić, to porównać i wybrać to, co najlepiej sprawdzi się w Twojej podróży.

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Oczywiście, momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie samochodów z usługą dokładnego czyszczenia.

Brak limitu kilometrów to jedna z opcji, którą można wybrać, szukając samochodu do wynajęcia na momondo.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.