Wynajem samochodów Cagliari, Sardynia

Cagliari, Sardynia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Cagliari, Sardynia, Włochy
27 mar — 3 kwi
Zwrot w miejscu odbioru
Cagliari, Sardynia, Włochy
pon. 27.3
Południe
pon. 3.4
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Cagliari, Sardynia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Cagliari, Sardynia – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Chevrolet Spark
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

23 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Chevrolet Spark
Toyota Auris
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

24 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Toyota Auris
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

28 zł/dzień

29 mar - 2 kwi
Kia Rio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

36 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Vauxhall Mokka
Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

40 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Kia Picanto
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

64 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Fiat 500
Citroen C4 Picasso
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

81 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Citroen C4 Picasso
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

83 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Toyota Corolla
Mercedes-Benz GLA
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

91 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Mercedes-Benz GLA

Cagliari, Sardynia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Cagliari – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

48 zł - 311 zł

Wszystkie typy samochodów

88 zł - 881 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Cagliari, Włoch wynosi 139 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 66%, zaczynającymi się już od 48 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 64% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Cagliari znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Cagliari, Włoch wynosi 282 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 81%, zaczynającymi się już od 56 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 26% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Cagliari znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Cagliari, Włoch wynosi 546 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 59%, zaczynającymi się już od 227 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 31% droższe niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Cagliari, Włoch wynosi 193 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 79%, zaczynającymi się już od 42 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 50% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Cagliari znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Cagliari, Włoch wynosi 639 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 254 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 41% droższe niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Cagliari, Włoch wynosi 461 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 31%, zaczynającymi się już od 319 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 18% droższe niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Cagliari, Włoch wynosi 538 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 86%, zaczynającymi się już od 77 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 30% droższe niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Chevrolet Spark
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

23 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Chevrolet Spark
Toyota Auris
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

24 zł/dzień

26 mar - 2 kwi
Toyota Auris
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

28 zł/dzień

29 mar - 2 kwi
Kia Rio

Cagliari – wypożyczalnie samochodów

Cagliari, Sardynia - wszystkie największe wypożyczalnie

Avis

2 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Dollar

1 lokalizacja
Opis

Czystość

8,5

Komfort lotu

7,7

Ogólnie

6,8

Odbiór/zwrot

6,8

Value

6,8

Leasys Rent

2 lokalizacje
Opis

Czystość

2,0

Komfort lotu

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

2,0

Sunnycars

7 lokalizacji

Autovia

2 lokalizacje

Centauro

2 lokalizacje

DRIVALIA

2 lokalizacje

Ecovia

2 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Cagliari

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Cagliari.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

SURPRICE CAR RENTAL

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

34 zł

Najpopularniejszy model

Fiat 500
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Cagliari znalezioną na momondo jest w tym miesiącu SURPRICE CAR RENTAL . Pozostałe popularne firmy to Moventur i Viaggiare Rent
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Cagliari oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Cagliari to 34 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 152 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Cagliari w ciągu ostatnich 7 dni był Fiat 500. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Ford Fiesta.

Cagliari – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Cagliari – najpopularniejsze hotele

Cagliari – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Cagliari - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Kwiecień) w mieście Cagliari, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 217 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 117 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Cagliari. 187 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Cagliari, jednak w miesiącu Kwiecień zdarzają się ceny wysokości 10 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Cagliari można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Target Italy. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 9 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Cagliari to 153 zł/dzień.

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Cagliari oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Biorąc pod uwagę średnie – dla miesiąca Kwiecień – temperatury wysokości 17 °C i opady wysokości 24 mm, kabriolet to najlepszy pomysł na wynajem samochodu w mieście Cagliari. Wypożyczenie kabrioletu to rewelacyjny sposób na zwiedzenie okolicy w słoneczne dni. Pamiętaj jednak, by sprawdzić prognozę pogody tuż przed przyjazdem i ewentualnie nieco zmienić swoje plany wynajmu samochodu. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 1 037 zł dziennie w mieście Cagliari.

Wypożyczalnia Sunnycars ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Cagliari. Ich liczba to 7.

Podróżujący do miasta Cagliari powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Cagliari, można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Jeśli celem Twojej podróży jest Cagliari, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Marzec wahają się w granicach 12 °C, z opadami rzędu 44 mm.

Sardynia to region w którym średnie temperatury (Marzec) wahają się w granicach 11 °C, a opady 44,3 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Cagliari.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Cagliari

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Cagliari

Cagliari – popularne rodzaje samochodów na wynajem

Cagliari – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Wynajem samochodów w różnych dzielnicach miasta Cagliari

Chcesz wynająć samochód w konkretnej dzielnicy miasta Cagliari? Zawęź swoje wyszukiwanie korzystając z poniższych opcji.

Sprawdź więcej wypożyczalni samochodów w mieście Włoch

Włoch – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Cagliari


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo przeszukuje i porównuje tysiące stron z wynajmem samochodów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór zasad wynajmu i wypożyczalni. Znalezienie samochodu jest szybkie i bezpłatne, więc korzystanie z momondo do rezerwacji samochodów ma sens.

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, usługa dokładnego czyszczenia to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.