Tani wynajem aut Cagliari, Włochy

Cagliari, Włochy – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Cagliari, SA, Włochy
2 lis — 9 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Cagliari, SA, Włochy
wt 2.11
Południe
wt 9.11
Południe
Wiek kierowcy:

Cagliari, Włochy – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

56 zł/dzień

13 lis – 20 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Equinox
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

79 zł/dzień

13 lis – 20 lis
Chevrolet Equinox
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

68 zł/dzień

22 lis – 29 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Alamo

130 zł/dzień

23 lis – 30 lis
Audi A3

Cagliari, Włochy oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

30 zł - 155 zł

Wszystkie typy samochodów

67 zł - 425 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Cagliari, Włochy wynosi 75 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 30 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 59% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Cagliari, Włochy wynosi 147 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 65%, zaczynającymi się już od 52 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 19% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Cagliari, Włochy wynosi 254 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 138 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 29% droższe niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Cagliari, Włochy wynosi 87 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 41 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 52% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Cagliari, Włochy wynosi 326 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 144 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 45% droższe niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Cagliari, Włochy wynosi 317 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 79%, zaczynającymi się już od 67 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 43% droższe niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Viaggiare Rent

46 zł/dzień

13 lis – 20 lis
Citroen C2
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

48 zł/dzień

13 lis – 20 lis
Citroen C2
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Welcome Cars

52 zł/dzień

13 lis – 20 lis
Citroen C2

Wypożyczalnie samochodów Cagliari

Cagliari, Włochy - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

8,4

Komfort

7,6

Ogólnie

7,6

Odbiór/Zwrot

7,2

Jakość a cena

6,4
1 lokalizacja
Opis

Czystość

2,0

Komfort

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0
6 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji

Cagliari, Włochy — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Cagliari Elmas

Wynajem samochodów Cagliari

Do tej pory Październik to miesiąc, w którym momondo odnotowało 106 wyszukiwań wynajmu samochodów w mieście Cagliari.

Cagliari – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Cagliari – Avis i Dollar to wypożyczalnie, które przeprowadzają dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Cagliari, Włochy - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Listopad?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Listopad) w mieście Cagliari, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 46 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 16 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Cagliari. 41 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Cagliari, jednak w miesiącu Listopad zdarzają się ceny wysokości 7 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Cagliari oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Cagliari – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Listopad?

Jeśli Listopad to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Cagliari, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 55 mm a temperatura oscyluje w okolicach 11 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 188 zł dziennie w mieście Cagliari.

Ile wypożyczalni ma Avis na terenie miasta Cagliari?

Avis ma 2 punkty wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 178 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Cagliari, Włochy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Cagliari powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Cagliari, można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Cagliari?

Fiat 500 to najbardziej popularny model samochodu wypożyczany w mieście Cagliari przez użytkowników momondo. Popularnością cieszy się również Fiat Panda. Nasi użytkownicy zazwyczaj znajdują oferty wypożyczenia Fiat 500 w mieście Cagliari za 46 zł za dzień, jednak czasami sięgają one nawet 2 zł za dzień. Wypożyczenie Fiat Panda kosztuje zazwyczaj ok. 39 zł za dzień w mieście Cagliari, jednak zdarzają się okazje nawet za 4 zł za dzień.

Cagliari, Włochy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Jeśli celem Twojej podróży jest Cagliari, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Październik wahają się w granicach 18 °C, z opadami rzędu 56 mm.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Cagliari – Październik należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Cagliari jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Sardynia?

Sardynia to region w którym średnie temperatury (Październik) wahają się w granicach 17 °C, a opady 63,3 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Cagliari.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Cagliari

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Cagliari

Zacznij planować swoją podróż do: Cagliari