Wynajem samochodów Cagliari, Sardynia

Cagliari, Sardynia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Cagliari, Sardynia, Włochy
19 sie — 26 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Cagliari, Sardynia, Włochy
pt. 19.8
Południe
pt. 26.8
Południe
Wiek kierowcy:

Cagliari, Sardynia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Cagliari, Sardynia – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

62 zł/dzień

21 paź - 28 paź
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

21 zł/dzień

17 paź - 24 paź
Renault Clio
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

50 zł/dzień

30 sie - 2 wrz
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

34 zł/dzień

31 sie - 3 wrz
Seat Leon
Mazda Mazda6 Tourer
lub podobny (Standardowe kombi)
Dla 5 pasażerów

94 zł/dzień

6 wrz - 20 wrz
Mazda Mazda6 Tourer
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

24 zł/dzień

4 lis - 11 lis
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

25 zł/dzień

20 paź - 29 paź
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

19 zł/dzień

17 paź - 24 paź
Fiat 500

Cagliari, Sardynia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Cagliari – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

33 zł - 394 zł

Wszystkie typy samochodów

79 zł - 925 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Cagliari, Włoch wynosi 161 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 80%, zaczynającymi się już od 33 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 59% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Cagliari znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Cagliari, Włoch wynosi 279 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 78%, zaczynającymi się już od 63 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 29% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Cagliari znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Cagliari, Włoch wynosi 546 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 64%, zaczynającymi się już od 202 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 29% droższe niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Cagliari, Włoch wynosi 202 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 78%, zaczynającymi się już od 46 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 48% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Cagliari znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Cagliari, Włoch wynosi 620 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 65%, zaczynającymi się już od 217 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 38% droższe niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Cagliari, Włoch wynosi 435 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 24%, zaczynającymi się już od 331 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 11% droższe niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Cagliari, Włoch wynosi 626 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 88%, zaczynającymi się już od 77 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 38% droższe niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

21 zł/dzień

17 paź - 24 paź
Renault Clio
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

19 zł/dzień

17 paź - 24 paź
Fiat 500

Cagliari – wypożyczalnie samochodów

Cagliari, Sardynia - wszystkie największe wypożyczalnie
1 lokalizacja
Opis

Czystość

7,3

Komfort lotu

6,6

Ogólnie

6,6

Odbiór/zwrot

6,0

Value

6,0
7 lokalizacji
2 lokalizacje
2 lokalizacje
2 lokalizacje
2 lokalizacje
2 lokalizacje
2 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Cagliari

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Cagliari.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

B-Rent

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

115 zł

Najpopularniejszy model

Class Compact SUV
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Cagliari znalezioną na momondo jest w tym miesiącu B-Rent. Pozostałe popularne firmy to SURPRICE CAR RENTAL i Viaggiare Rent
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Cagliari oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Cagliari to 115 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 244 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Cagliari w ciągu ostatnich 7 dni był Class Compact SUV. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Hyundai i10.

Cagliari – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Cagliari – najpopularniejsze hotele

Cagliari – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Cagliari - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Wrzesień) w mieście Cagliari, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 368 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 173 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Cagliari. 285 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Cagliari, jednak w miesiącu Wrzesień zdarzają się ceny wysokości 33 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Cagliari oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Biorąc pod uwagę średnie – dla miesiąca Wrzesień – temperatury wysokości 18 °C i opady wysokości 56 mm, kabriolet to najlepszy pomysł na wynajem samochodu w mieście Cagliari. Wypożyczenie kabrioletu to rewelacyjny sposób na zwiedzenie okolicy w słoneczne dni. Pamiętaj jednak, by sprawdzić prognozę pogody tuż przed przyjazdem i ewentualnie nieco zmienić swoje plany wynajmu samochodu. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 1 335 zł dziennie w mieście Cagliari.

GREEN MOTION ma 1 punkt wynajmu. Osoby korzystające z momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 207 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Podróżujący do miasta Cagliari powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Cagliari, można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Jeśli celem Twojej podróży jest Cagliari, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Sierpień wahają się w granicach 24 °C, z opadami rzędu 9 mm.

Sardynia to region w którym średnie temperatury (Sierpień) wahają się w granicach 24 °C, a opady 13 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Cagliari.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Cagliari

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Cagliari

Cagliari – popularne samochody na wynajem

Cagliari – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Włoch – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Włoch – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Cagliari


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo przeszukuje i porównuje tysiące stron z wynajmem samochodów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór zasad wynajmu i wypożyczalni. Znalezienie samochodu jest szybkie i bezpłatne, więc korzystanie z momondo do rezerwacji samochodów ma sens.

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, usługa dokładnego czyszczenia to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.