Tani wynajem aut Cagliari, Włochy

Cagliari, Włochy – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Cagliari, SA, Włochy
4 sie — 11 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Cagliari, SA, Włochy
śr 4.8
Południe
śr 11.8
Południe
Wiek kierowcy:

Cagliari, Włochy – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

169 zł/dzień

14 wrz – 16 wrz
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

160 zł/dzień

20 wrz – 27 wrz
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Equinox
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

128 zł/dzień

18 wrz – 26 wrz
Chevrolet Equinox
Audi A4
lub podobny (Średnia-wyższa)
Dla 5 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

227 zł/dzień

18 wrz – 26 wrz
Audi A4
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

120 zł/dzień

14 wrz – 16 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Cagliari, Włochy oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

29 zł - 152 zł

Wszystkie typy samochodów

66 zł - 417 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Cagliari, Włochy wynosi 74 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 29 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 59% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Cagliari, Włochy wynosi 145 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 65%, zaczynającymi się już od 51 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 19% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Cagliari, Włochy wynosi 249 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 135 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 29% droższe niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Cagliari, Włochy wynosi 86 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 40 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 52% tańszy niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Cagliari, Włochy wynosi 319 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 141 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 45% droższe niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Cagliari, Włochy wynosi 311 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 80%, zaczynającymi się już od 65 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 43% droższe niższe od średnich cen w mieście Cagliari. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Cagliari zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

79 zł/dzień

18 wrz – 26 wrz
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

86 zł/dzień

14 wrz – 16 wrz
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
SURPRICE CAR RENTAL

90 zł/dzień

14 wrz – 16 wrz
Kia Rio Hatchback

Wypożyczalnie samochodów Cagliari

Cagliari, Włochy - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

8,4

Komfort

7,6

Ogólnie

7,6

Odbiór/Zwrot

7,2

Jakość a cena

6,4
1 lokalizacja
Opis

Czystość

2,0

Komfort

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0
6 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji

Cagliari, Włochy — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Cagliari Elmas

Wynajem samochodów Cagliari

Do tej pory lipiec to miesiąc, w którym momondo odnotowało 1 932 wyszukiwania wynajmu samochodów w mieście Cagliari.

Cagliari – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Cagliari – Avis i Dollar to wypożyczalnie, które przeprowadzają dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Cagliari, Włochy - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (sierpień) w mieście Cagliari, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 45 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 16 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Cagliari. 41 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Cagliari, jednak w miesiącu sierpień zdarzają się ceny wysokości 6 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Cagliari oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Cagliari – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Biorąc pod uwagę średnie – dla miesiąca sierpień – temperatury wysokości 22 °C i opady wysokości 31 mm, kabriolet to najlepszy pomysł na wynajem samochodu w mieście Cagliari. Wypożyczenie kabrioletu to rewelacyjny sposób na zwiedzenie okolicy w słoneczne dni. Pamiętaj jednak, by sprawdzić prognozę pogody tuż przed przyjazdem i ewentualnie nieco zmienić swoje plany wynajmu samochodu. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 445 zł dziennie w mieście Cagliari.

Ile wypożyczalni ma Avis na terenie miasta Cagliari?

Avis ma 2 punkty wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 175 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Cagliari, Włochy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Cagliari powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Cagliari, można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Cagliari, Włochy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Jeśli celem Twojej podróży jest Cagliari, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu lipiec wahają się w granicach 24 °C, z opadami rzędu 3 mm.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Cagliari – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Cagliari jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Sardynia?

Sardynia to region w którym średnie temperatury (lipiec) wahają się w granicach 23 °C, a opady 4,7 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Cagliari.


Samochody w innych miastach - Włochy

Włochy – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Mediolan, Rzym czy Katania

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Cagliari

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Cagliari

Zacznij planować swoją podróż do: Cagliari