Informacje
Najnowsze oferty
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Can Picafort, Baleary

Can Picafort, Baleary – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
śr. 22.5
śr. 29.5

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Can Picafort, Baleary – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Can Picafort, Baleary – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna130 zł/dzień
Klasa kompaktowa135 zł/dzień
Klasa średnia207 zł/dzień
Klasa Mini124 zł/dzień
Kabriolet222 zł/dzień
Kompaktowy SUV149 zł/dzień
Średni SUV213 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Can Picafort, Baleary oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Can Picafort – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

17 zł - 197 zł

Wszystkie typy samochodów

17 zł - 219 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Can Picafort, Hiszpanii wynosi 114 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 86%, zaczynającymi się już od 17 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 21% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Can Picafort. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Can Picafort zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Can Picafort znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Can Picafort, Hiszpanii wynosi 167 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 76%, zaczynającymi się już od 41 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 15% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Can Picafort. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Can Picafort zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Can Picafort znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Can Picafort, Hiszpanii wynosi 243 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 1%, zaczynającymi się już od 242 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 42% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Can Picafort. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Can Picafort zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Can Picafort, Hiszpanii wynosi 123 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 87%, zaczynającymi się już od 17 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 14% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Can Picafort. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Can Picafort zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Can Picafort znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Can Picafort, Hiszpanii wynosi 241 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 88%, zaczynającymi się już od 31 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 41% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Can Picafort. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Can Picafort zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Can Picafort, Hiszpanii wynosi 153 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 23%, zaczynającymi się już od 119 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 7% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Can Picafort. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Can Picafort zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Ford Ka
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

124 zł/dzień

5 cze - 12 cze
Ford Ka
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

130 zł/dzień

21 maj - 24 maj
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

135 zł/dzień

5 cze - 12 cze
Seat Leon

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Can Picafort

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Can Picafort.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Can Picafort jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Can Picafort można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni CLICK RENT . Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 30 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Can Picafort to 124 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Can Picafort?

Samochody Nissan Juke i Fiat 500 to najczęściej wypożyczane opcje w mieście Can Picafort (według naszych danych). Ceny za wypożyczenie Nissan Juke w mieście Can Picafort zależą od wypożyczalni, jednak zazwyczaj wynoszą ok. 96 zł/dzień, choć można znaleźć oferty już za 72 zł/dzień. Ceny za wynajem Fiat 500 również mogą się różnić, jednak średnio wynoszą 101 zł/dzień, z okazjami już od 79 zł/dzień.

Can Picafort – wypożyczalnie samochodów

Can Picafort, Baleary - wszystkie największe wypożyczalnie

Vanrell

3 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Hertz

1 lokalizacja

Sixt

1 lokalizacja

CLICK RENT

1 lokalizacja

Europcar

1 lokalizacja

Sunnycars

2 lokalizacje

Everycar

1 lokalizacja

FLIZZR

1 lokalizacja

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Can Picafort

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Can Picafort.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Wiber

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

79 zł

Najpopularniejszy model

Nissan Juke
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Can Picafort znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Wiber. Pozostałe popularne firmy to Vanrell i Centauro
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Can Picafort oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Can Picafort to 79 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 141 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Can Picafort w ciągu ostatnich 7 dni był Nissan Juke. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Fiat 500.

Can Picafort – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Can Picafort - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Can Picafort, Hiszpania - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Czerwiec?

Czerwiec – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Can Picafort zaczynają się od ok. 98 zł do 98 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 0 zł do 0 zł.

Can Picafort, Hiszpania – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości podczas jazdy po mieście Can Picafort to 50 km/h. Ograniczenie te może obowiązywać także w okolicznych miastach i miejscowościach. Limit prędkości poza miastem wynosi 100 km/h, a po autostradach można poruszać się z prędkością 120 km/h. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na znaki drogowe – w niektórych obszarach ograniczenia prędkości mogą się różnić.

Czy pogoda w mieście Can Picafort jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Baleary?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Can Picafort i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Baleary to średnie temperatury w granicach 17 °C i opady rzędu 30 mm.

samochody w: Can Picafort – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Can Picafort – ceny odświeżają się codziennie.

samochody w: Can Picafort – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Can Picafort – dostępnych jest 15 operatorów (dane na maja 2024.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Can Picafort?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Can Picafort). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wynająć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zapoznaj się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Can Picafort: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Can Picafort: aby wynająć samochód w tym miejscu, wszyscy kierowcy muszą przedstawić ważne pełne prawo jazdy. Jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy potwierdzenie tych informacji z wypożyczalnią, w której dokonujesz rezerwacji.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Can Picafort – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Korzystanie z momondo do znalezienia oferty samochodu na wynajem pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo przeszukuje tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby zapewnić Ci szeroki wybór opcji i samochodów do wyboru.

Can Picafort – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Can Picafort – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, niezależnie od miejsca wyjazdu, momondo umożliwia użycie filtrów wyszukiwania i znalezienie ofert z bezpłatnym odwołaniem.

Can Picafort – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Can Picafort – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Can Picafort – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Brak limitu kilometrów to jedna z opcji, którą można wybrać, szukając samochodu do wynajęcia na momondo.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Can Picafort)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
śr. 22.5
Południe
śr. 29.5
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Can Picafort – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Popularne wypożyczalnie samochodów w Can Picafort