Tani wynajem aut Puerto del Rosario, Hiszpania

Puerto del Rosario, Hiszpania – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Puerto del Rosario, Fuerteventura, Hiszpania
24 cze — 1 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Puerto del Rosario, Fuerteventura, Hiszpania
czw 24.6
Południe
czw 1.7
Południe
Wiek kierowcy:

Puerto del Rosario, Hiszpania oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Małe Cars

35 zł - 69 zł

All Car Types

44 zł - 197 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Puerto del Rosario, Hiszpania wynosi 46 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 35 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 56% tańszy niższe od średnich cen w mieście Puerto del Rosario. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Puerto del Rosario zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Puerto del Rosario, Hiszpania wynosi 124 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 16% droższe niższe od średnich cen w mieście Puerto del Rosario. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Puerto del Rosario zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Puerto del Rosario, Hiszpania wynosi 131 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 21% droższe niższe od średnich cen w mieście Puerto del Rosario. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Puerto del Rosario zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Puerto del Rosario, Hiszpania wynosi 82 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 21% tańszy niższe od średnich cen w mieście Puerto del Rosario. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Puerto del Rosario zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Puerto del Rosario, Hiszpania wynosi 120 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 13% droższe niższe od średnich cen w mieście Puerto del Rosario. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Puerto del Rosario zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Puerto del Rosario, Hiszpania wynosi 115 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 9% droższe niższe od średnich cen w mieście Puerto del Rosario. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Puerto del Rosario zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
98 zł/dzień
Puerto del Rosario
Carretera Matorral
Citroen C2
98 zł/dzień
Zobacz ofertę
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
98 zł/dzień
Puerto del Rosario
Fuerteventura Airport, Rent a Car Parking: C-124
Kia Rio Hatchback
98 zł/dzień
Zobacz ofertę
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Mieści 1 sztukę bagażu
Samochody 4-5-drzwiowe
100 zł/dzień
Puerto del Rosario
Carretera Matorral
Chevrolet Sonic Sedan
100 zł/dzień
Zobacz ofertę

Wypożyczalnie samochodów Puerto del Rosario

Puerto del Rosario, Hiszpania - wszystkie największe wypożyczalnie
1 lokalizacja
Opis

Czystość

9,3

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

9,3
1 lokalizacja
Opis

Czystość

7,0

Komfort

7,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
5 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
1 lokalizacja

Puerto del Rosario, Hiszpania — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Puerto del Rosario Fuerteventura

Wynajem samochodów Puerto del Rosario

W tym miesiącu 207 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Puerto del Rosario.

Puerto del Rosario – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Puerto del Rosario – Dokładne czyszczenie jest jedną z nowych opcji, zapewnianych przy wynajmie samochodu. Skorzystaj z naszego filtra wyszukiwania, aby zobaczyć wszystkie wypożyczalnie oferujące tę opcję. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Puerto del Rosario, Hiszpania - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu lipiec?

lipiec – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Puerto del Rosario zaczynają się od ok. 41 zł do 41 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 7 zł do 46 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Puerto del Rosario?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle INTERRENT . Wynajem auta w mieście Puerto del Rosario kosztuje średnio 28 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich wypożyczalni w mieście wynosi 8 zł za dzień.

Puerto del Rosario – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu lipiec?

Biorąc pod uwagę średnie – dla miesiąca lipiec – temperatury wysokości 23°C i opady wysokości 0 mm, kabriolet to najlepszy pomysł na wynajem samochodu w mieście Puerto del Rosario. Wypożyczenie kabrioletu to rewelacyjny sposób na zwiedzenie okolicy w słoneczne dni. Pamiętaj jednak, by sprawdzić prognozę pogody tuż przed przyjazdem i ewentualnie nieco zmienić swoje plany wynajmu samochodu. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 68 zł dziennie w mieście Puerto del Rosario.

Ile wypożyczalni ma INTERRENT na terenie miasta Puerto del Rosario?

W mieście Puerto del Rosario, Hiszpania najwięcej wypożyczalni ma INTERRENT . W 1 punkcie wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 28 zł za dzień.

Puerto del Rosario, Hiszpania – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Puerto del Rosario wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Puerto del Rosario, Hiszpania - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu czerwiec?

Jeśli interesuje Cię Puerto del Rosario, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu czerwiec wynosi tam 20°C, a opady 1 mm.

czerwiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Puerto del Rosario – czerwiec to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Puerto del Rosario jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Wyspy Kanaryjskie?

czerwiec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Wyspy Kanaryjskie waha się w granicach 21°C, a opady wynoszą 0,7 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Puerto del Rosario.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Puerto del Rosario

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Puerto del Rosario

Fuerteventura – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Fuerteventura – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Adeje, Arrecife czy Caleta de Fuste

Zacznij planować swoją podróż do: Puerto del Rosario