Tani wynajem aut Puerto del Rosario, Hiszpania

Puerto del Rosario, Hiszpania – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Puerto del Rosario, Fuerteventura, Hiszpania
29 wrz — 6 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Puerto del Rosario, Fuerteventura, Hiszpania
śr 29.9
Południe
śr 6.10
Południe
Wiek kierowcy:

Puerto del Rosario, Hiszpania – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
INTERRENT

130 zł/dzień

8 lis – 15 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Audi A3
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
keddy by Europcar

223 zł/dzień

8 lis – 15 lis
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Enterprise

154 zł/dzień

22 paź – 5 lis
Chevrolet Sonic Sedan

Puerto del Rosario, Hiszpania oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

36 zł - 72 zł

Wszystkie typy samochodów

47 zł - 207 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Puerto del Rosario, Hiszpania wynosi 49 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 27%, zaczynającymi się już od 36 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 56% tańszy niższe od średnich cen w mieście Puerto del Rosario. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Puerto del Rosario zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Puerto del Rosario, Hiszpania wynosi 131 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 59%, zaczynającymi się już od 55 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 16% droższe niższe od średnich cen w mieście Puerto del Rosario. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Puerto del Rosario zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Puerto del Rosario, Hiszpania wynosi 138 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 98 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 21% droższe niższe od średnich cen w mieście Puerto del Rosario. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Puerto del Rosario zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Puerto del Rosario, Hiszpania wynosi 87 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 39 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 22% tańszy niższe od średnich cen w mieście Puerto del Rosario. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Puerto del Rosario zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Puerto del Rosario, Hiszpania wynosi 126 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 66 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 13% droższe niższe od średnich cen w mieście Puerto del Rosario. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Puerto del Rosario zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Puerto del Rosario, Hiszpania wynosi 121 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 79 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 10% droższe niższe od średnich cen w mieście Puerto del Rosario. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Puerto del Rosario zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
INTERRENT

127 zł/dzień

8 lis – 15 lis
Citroen C2
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
INTERRENT

130 zł/dzień

8 lis – 15 lis
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Enterprise

138 zł/dzień

22 paź – 5 lis
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Puerto del Rosario

Puerto del Rosario, Hiszpania - wszystkie największe wypożyczalnie
1 lokalizacja
Opis

Czystość

8,7

Komfort

7,4

Ogólnie

7,2

Odbiór/Zwrot

7,7

Jakość a cena

7,4
1 lokalizacja
Opis

Czystość

7,0

Komfort

7,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
5 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji

Puerto del Rosario, Hiszpania — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Puerto del Rosario Fuerteventura

Wynajem samochodów Puerto del Rosario

W tym miesiącu 246 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Puerto del Rosario.

Puerto del Rosario – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Puerto del Rosario – Dokładne czyszczenie jest jedną z nowych opcji, zapewnianych przy wynajmie samochodu. Skorzystaj z naszego filtra wyszukiwania, aby zobaczyć wszystkie wypożyczalnie oferujące tę opcję. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Puerto del Rosario, Hiszpania - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Październik?

Październik – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Puerto del Rosario zaczynają się od ok. 44 zł do 44 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 7 zł do 48 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Puerto del Rosario?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle INTERRENT . Wynajem auta w mieście Puerto del Rosario kosztuje średnio 30 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich wypożyczalni w mieście wynosi 8 zł za dzień.

Puerto del Rosario – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Październik?

Biorąc pod uwagę średnie – dla miesiąca Październik – temperatury wysokości 19 °C i opady wysokości 21 mm, kabriolet to najlepszy pomysł na wynajem samochodu w mieście Puerto del Rosario. Wypożyczenie kabrioletu to rewelacyjny sposób na zwiedzenie okolicy w słoneczne dni. Pamiętaj jednak, by sprawdzić prognozę pogody tuż przed przyjazdem i ewentualnie nieco zmienić swoje plany wynajmu samochodu. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 71 zł dziennie w mieście Puerto del Rosario.

Ile wypożyczalni ma INTERRENT na terenie miasta Puerto del Rosario?

W mieście Puerto del Rosario, Hiszpania najwięcej wypożyczalni ma INTERRENT . W 1 punkcie wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 30 zł za dzień.

Puerto del Rosario, Hiszpania – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Puerto del Rosario wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Puerto del Rosario, Hiszpania - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Wrzesień?

Jeśli interesuje Cię Puerto del Rosario, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Wrzesień wynosi tam 22 °C, a opady 4 mm.

Wrzesień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Puerto del Rosario – Wrzesień to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Puerto del Rosario jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Wyspy Kanaryjskie?

Wrzesień to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Wyspy Kanaryjskie waha się w granicach 23 °C, a opady wynoszą 6,6 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Puerto del Rosario.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Puerto del Rosario

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Puerto del Rosario

Fuerteventura – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Fuerteventura – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Adeje, Arrecife czy Caleta de Fuste

Zacznij planować swoją podróż do: Puerto del Rosario