Tani wynajem aut Trapani, Włochy

Trapani, Włochy – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Trapani, SI, Włochy
5 sie — 12 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Trapani, SI, Włochy
czw 5.8
Południe
czw 12.8
Południe
Wiek kierowcy:

Trapani, Włochy oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

39 zł - 129 zł

Wszystkie typy samochodów

39 zł - 270 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Trapani, Włochy wynosi 76 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 39 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 19% tańszy niższe od średnich cen w mieście Trapani. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Trapani zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Trapani

Trapani, Włochy - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

7,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji

Trapani, Włochy — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Palermo

Wynajem samochodów Trapani

Do tej pory lipiec to miesiąc, w którym momondo odnotowało 18 wyszukiwań wynajmu samochodów w mieście Trapani.

Trapani – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Trapani, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnia samochodów, która przeprowadza dokładne czyszczenie aut, to Hertz. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Trapani, Włochy - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Wypożyczenie samochodu na weekend (sierpień) w mieście Trapani może kosztować zaledwie 49 zł – średnie ceny wynajmu to 49 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 37 zł do 37 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Trapani?

Trapani – najtańszy wynajem aut oferuje SICILY BY CAR , jeśli wynajmujesz samochód w wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 54 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 104 zł za dzień.

Trapani, Włochy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Trapani. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Trapani, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Trapani, Włochy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Jeśli interesuje Cię Trapani, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu lipiec wynosi tam 25 °C, a opady 2 mm.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Trapani – lipiec to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Trapani jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Sycylia?

lipiec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Sycylia waha się w granicach 25 °C, a opady wynoszą 7,7 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Trapani.


Sycylia – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Sycylia – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Cefalù, Cinisi czy Comiso

Zacznij planować swoją podróż do: Trapani