Wypożyczalnie samochodów Bodø, Norwegia

Bodø, Norwegia tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Bodø, Norwegia
12 mar — 19 mar
Zwrot w miejscu odbioru
Bodø, Norwegia
pt 12.3
Południe
pt 19.3
Południe

Bodø — kiedy najlepiej wypożyczyć auto?

Wszystkie

125 zł - 885 zł

Ekonomiczna

125 zł - 394 zł

Najtańszym miesiącem na wypożyczenie auta jest kwietnia. Cena jest wówczas o 40% niższa niż w pozostałych miesiącach. Najdroższy jest natomiast lipca. Jeśli szukasz określonego typu samochodu, marca jest miesiącem, w którym auta klasy ekonomicznej są najtańsze. Cena wynajmu samochodu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.


Wypożyczalnie samochodów Bodø

Bodø, Norwegia - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: OK – 5.6

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: OK – 5.3

Ocena bazuje na 3 opiniach


Bodø, Norwegia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Bodø

Wynajem samochodów Bodø

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Bodø 72 razy.

Bodø – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Bodø – Enterprise, Avis i Dollar są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Bodø?

keddy by Europcar oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Bodø, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 162 zł za dzień, ale nasi użytkownicy znaleźli w tym mieście najtańsze oferty już za 148 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Bodø daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Enterprise, Avis czy Dollar – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Ile wypożyczalni ma Budget na terenie miasta Bodø?

W mieście Bodø, Norwegia najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Budget (3 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Budget Bodø, Norwegia, zwykle znajdują oferty za 314 zł/dzień.

Bodø, Norwegia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Bodø powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Bodø, można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 110 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

marzec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Bodø – marzec to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Bodø.

Czy pogoda w mieście Bodø jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Nordland?

marzec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Nordland waha się w granicach -2°C, a opady wynoszą 49 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Bodø.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Bodø

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Bodø

Zacznij planować swoją podróż do: Bodø

  • Sprawdź najnowsze informacje o lotach do: Bodø

    Sprawdź najlepszy czas na podróż, najniższe ceny i najpopularniejsze linie lotnicze.

    Znajdź loty do: Bodø
  • Zacznij planować swoją podróż

    Sprawdź najlepsze hotele w najpopularniejszych dzielnicach miasta Bodø

    Znajdź hotele w: Bodø