Tani wynajem aut Bodø, Norwegia

Bodø, Norwegia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Bodø, Norwegia
25 paź — 1 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Bodø, Norwegia
pon 25.10
Południe
pon 1.11
Południe
Wiek kierowcy:

Bodø, Norwegia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

170 zł - 458 zł

Wszystkie typy samochodów

187 zł - 530 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Bodø, Norwegia wynosi 227 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 170 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bodø. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bodø zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Bodø, Norwegia wynosi 345 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 174 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 11% droższe niższe od średnich cen w mieście Bodø. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bodø zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Bodø, Norwegia wynosi 210 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 13%, zaczynającymi się już od 184 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 32% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bodø. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bodø zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Bodø

Bodø, Norwegia - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

7,9

Komfort

7,9

Ogólnie

7,9

Odbiór/Zwrot

7,9

Jakość a cena

7,9
3 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

4,0
4 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
1 lokalizacja

Bodø, Norwegia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Bodø

Wynajem samochodów Bodø

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Bodø 19 razy.

Bodø – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Bodø – Avis i Budget są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Bodø?

keddy by Europcar oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Bodø, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 169 zł za dzień, ale nasi użytkownicy znaleźli w tym mieście najtańsze oferty już za 154 zł za dzień.

Ile wypożyczalni ma Budget na terenie miasta Bodø?

W mieście Bodø, Norwegia najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Budget (3 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Budget Bodø, Norwegia, zwykle znajdują oferty za 327 zł/dzień.

Bodø, Norwegia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Bodø powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Bodø, można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 110 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Bodø?

Większość użytkowników momondo wypożycza samochód Volkswagen Polo w mieście Bodø, natomiast drugim najpopularniejszym modelem jest Ford Ka (zgodnie z naszymi danymi). Średnia cena wypożyczenia Volkswagen Polo to 203 zł za dzień. Użytkownicy znaleźli jednak oferty wynajmu Volkswagen Polo w mieście Bodø już za 102 zł za dzień. Z kolei wynajem Ford Ka w mieście Bodø kosztuje zazwyczaj 207 zł za dzień, jednak można znaleźć oferty już za 116 zł za dzień.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Bodø – Październik to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Bodø.

Czy pogoda w mieście Bodø jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Nordland?

Październik to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Nordland waha się w granicach 4 °C, a opady wynoszą 110 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Bodø.


Samochody w innych miastach - Norwegia

Norwegia – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Oslo, Tromsø czy Ålesund

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Bodø

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Bodø

Zacznij planować swoją podróż do: Bodø