Tani wynajem aut Lwów, Ukraina

Lwów, Ukraina – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Lwów, Ukraina
29 lip — 5 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Lwów, Ukraina
czw 29.7
Południe
czw 5.8
Południe
Wiek kierowcy:

Lwów, Ukraina oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

116 zł - 177 zł

Wszystkie typy samochodów

116 zł - 526 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Lwów, Ukraina wynosi 148 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 22%, zaczynającymi się już od 116 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 49% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lwów. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lwów zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Lwów, Ukraina wynosi 173 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 20%, zaczynającymi się już od 139 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 40% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lwów. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lwów zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Lwów, Ukraina wynosi 352 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 9%, zaczynającymi się już od 322 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Lwów. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lwów zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Lwów, Ukraina wynosi 341 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 22%, zaczynającymi się już od 268 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 17% droższe niższe od średnich cen w mieście Lwów. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lwów zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Lwów, Ukraina wynosi 218 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 248 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 24% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lwów. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lwów zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
United International Car Rentals

165 zł/dzień

17 sie – 24 sie
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
United International Car Rentals

187 zł/dzień

17 sie – 24 sie
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
United International Car Rentals

197 zł/dzień

17 sie – 24 sie
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Lwów

Lwów, Ukraina - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

9,0

Jakość a cena

9,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

4,0

Komfort

6,0

Ogólnie

4,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

4,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

2,0

Komfort

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0
3 lokalizacji
3 lokalizacji
3 lokalizacji

Lwów, Ukraina — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Lwów Lviv Danylo Halytskyi Intl

Wynajem samochodów Lwów

Do tej pory lipiec to miesiąc, w którym momondo odnotowało 370 wyszukiwań wynajmu samochodów w mieście Lwów.

Lwów – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Lwów – Europcar, Hertz i Thrifty są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Lwów, Ukraina - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (sierpień) w mieście Lwów, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 182 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 105 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Lwów. Użytkownicy szukający w mieście Lwów auta na wynajem na tydzień (sierpień) znaleźli średnie ceny wysokości 96 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 84 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Lwów?

Budget oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Lwów, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 156 zł za dzień, ale nasi użytkownicy znaleźli w tym mieście najtańsze oferty już za 85 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Lwów działają topowe wypożyczalnie takie jak Europcar, Hertz i Thrifty – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Lwów – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Większość wybierających się do miasta Lwów stawia na wynajem samochodu klasy standard – sierpień, ze średnimi temperaturami w wysokości 13 °C i średnimi opadami w okolicach 50 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 594 zł dziennie w mieście Lwów.

Ile wypożyczalni ma Europcar na terenie miasta Lwów?

W mieście Lwów, Ukraina najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Europcar (2 wypożyczalnie). Użytkownicy momondo, szukający samochodów na wynajem w Europcar Lwów, Ukraina, zwykle znajdują oferty za 135 zł/dzień.

Lwów, Ukraina - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Jeśli celem Twojej podróży jest Lwów, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu lipiec wahają się w granicach 18 °C, z opadami rzędu 90 mm.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Lwów – lipiec to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Lwów jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Obwód lwowski?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 18 °C i opady w granicach 90 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Lwów.


Samochody w innych miastach - Ukraina


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Lwów

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Lwów

Zacznij planować swoją podróż do: Lwów