Wynajem samochodów Lwów, Obwód lwowski

Lwów, Obwód lwowski – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Lwów, Ukraina
19 sie — 26 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Lwów, Ukraina
pt. 19.8
Południe
pt. 26.8
Południe
Wiek kierowcy:

Lwów, Obwód lwowski oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Lwów – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

153 zł - 207 zł

Wszystkie typy samochodów

200 zł - 610 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Lwów, Ukrainy wynosi 173 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 13%, zaczynającymi się już od 153 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 51% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lwów. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lwów zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Lwów, Ukrainy wynosi 259 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 162 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 27% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lwów. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lwów zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Lwów, Ukrainy wynosi 416 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 11%, zaczynającymi się już od 375 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 16% droższe niższe od średnich cen w mieście Lwów. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lwów zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Lwów, Ukrainy wynosi 431 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 226 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 19% droższe niższe od średnich cen w mieście Lwów. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lwów zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Lwów, Ukrainy wynosi 288 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 289 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 19% tańszy niższe od średnich cen w mieście Lwów. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Lwów zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.


Lwów – wypożyczalnie samochodów

Lwów, Obwód lwowski - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacje
Opis

Czystość

2,0

Komfort lotu

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

2,0
3 lokalizacje
3 lokalizacje
3 lokalizacje
3 lokalizacje
2 lokalizacje
2 lokalizacje
2 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Lwów

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Lwów.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Bls

Popularne typy samochodów

Economy, Compact, Mini

Najtańszy samochód na wynajem

133 zł

Najpopularniejszy model

Ford Fiesta
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Lwów znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Bls. Pozostałe popularne firmy to Europcar i Avis
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Lwów oferowały następujące typy samochodów: Economy, Compact, Mini.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Lwów to 133 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 196 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Lwów w ciągu ostatnich 7 dni był Ford Fiesta. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Hyundai Accent.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Lwów – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Ivan Franko Park5,5 km
Rynek we Lwowie6,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Rynek we Lwowie116,4 km
Ivan Franko Park116,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Rynek we Lwowie0,2 km
Ivan Franko Park0,7 km

Lwów – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Lwów – najpopularniejsze hotele

Lwów – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Lwów - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Hertz oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Lwów, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 180 zł za dzień, ale osoby korzystające z naszego serwis znalazły w tym mieście najtańsze oferty już za 100 zł za dzień.

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Lwów działają topowe wypożyczalnie takie jak Europcar, Hertz i Thrifty – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Większość wybierających się do miasta Lwów stawia na wynajem samochodu klasy standard – Wrzesień, ze średnimi temperaturami w wysokości 8 °C i średnimi opadami w okolicach 40 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 691 zł dziennie w mieście Lwów.

W mieście Lwów, Ukraina najwięcej punktów wynajmu samochodów ma Europcar (2 wypożyczalnie). Osoby korzystające z momondo, które szukają samochodów na wynajem w Europcar Lwów, Ukraina, zwykle znajdują oferty za 157 zł/dzień.

Jeśli celem Twojej podróży jest Lwów, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Sierpień wahają się w granicach 18 °C, z opadami rzędu 70 mm.

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 18 °C i opady w granicach 70 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Lwów.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Lwów

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Lwów

Lwów – popularne samochody na wynajem

Lwów – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Ukrainy – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Ukrainy – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Lwów


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

Korzystanie z filtrów wyszukiwania na momondo umożliwia znalezienie świetnych samochodów na wynajem. Zawęź swoje wyszukiwanie, korzystając z funkcji ceny i mapy, a także filtrując według zasad dotyczących paliwa lub przebiegu oraz wielu innych dostępnych filtrów.

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Tak, wyszukując samochodów na momondo, znajdziesz również oferty bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.