Tani wynajem aut Bangkok, Tajlandia

Bangkok, Tajlandia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Bangkok, Tajlandia
4 sie — 11 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Bangkok, Tajlandia
śr 4.8
Południe
śr 11.8
Południe
Wiek kierowcy:

Bangkok, Tajlandia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

69 zł - 122 zł

Wszystkie typy samochodów

79 zł - 347 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Bangkok, Tajlandia wynosi 97 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 29%, zaczynającymi się już od 69 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 41% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bangkok. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bangkok zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Bangkok, Tajlandia wynosi 194 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 40%, zaczynającymi się już od 117 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 16% droższe niższe od średnich cen w mieście Bangkok. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bangkok zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Bangkok, Tajlandia wynosi 154 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 161 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 7% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bangkok. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bangkok zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Bangkok, Tajlandia wynosi 167 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 18%, zaczynającymi się już od 137 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 2% droższe niższe od średnich cen w mieście Bangkok. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bangkok zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Bangkok, Tajlandia wynosi 217 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 13%, zaczynającymi się już od 191 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 25% droższe niższe od średnich cen w mieście Bangkok. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bangkok zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Pick-up) w mieście Bangkok, Tajlandia wynosi 52 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 91 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Pick-up) są o 69% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bangkok. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bangkok zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Pick-up) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Bangkok

Bangkok, Tajlandia - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
5 lokalizacji
Opis

Czystość

9,3

Komfort

9,3

Ogólnie

9,3

Odbiór/Zwrot

9,3

Jakość a cena

9,3
5 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

9,0

Jakość a cena

9,0
6 lokalizacji
Opis

Czystość

9,0

Komfort

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

7,0

Jakość a cena

9,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

10,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

9,3

Komfort

8,6

Ogólnie

8,6

Odbiór/Zwrot

7,3

Jakość a cena

7,3
4 lokalizacji
Opis

Czystość

8,8

Komfort

8,1

Ogólnie

8,1

Odbiór/Zwrot

7,7

Jakość a cena

8,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

7,8

Komfort

7,4

Ogólnie

7,4

Odbiór/Zwrot

7,2

Jakość a cena

8,0

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Pratunam23,8 km

Atrakcje w pobliżu:

Pratunam19,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Pratunam129,3 km

Bangkok, Tajlandia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Bangkok Suvarnabhumi

Wynajem samochodów Bangkok

W tym roku lipiec to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Bangkok 153 razy.

Bangkok – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Bangkok, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Hertz, Europcar i National. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Bangkok, Tajlandia - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Wypożyczenie samochodu na weekend (sierpień) w mieście Bangkok może kosztować zaledwie 117 zł – średnie ceny wynajmu to 123 zł. Użytkownicy szukający w mieście Bangkok auta na wynajem na tydzień (sierpień) znaleźli średnie ceny wysokości 88 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 62 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Bangkok?

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle Thrifty. Wynajem auta w mieście Bangkok kosztuje średnio 82 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 3 wypożyczalniach w mieście wynosi 48 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Bangkok nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Hertz, Europcar czy THAIRENTACAR ) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Bangkok – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Większość wybierających się do miasta Bangkok stawia na wynajem samochodu klasy standard – sierpień, ze średnimi temperaturami w wysokości 28 °C i średnimi opadami w okolicach 320 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 196 zł dziennie w mieście Bangkok.

Ile wypożyczalni ma THAIRENTACAR na terenie miasta Bangkok?

THAIRENTACAR to popularna wypożyczalnia w mieście Bangkok, Tajlandia, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Bangkok, Tajlandia oferuje 6 punktów wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 60 zł dziennie.

Bangkok, Tajlandia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości w mieście Bangkok to 60 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 90 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 120 km/h.

Bangkok, Tajlandia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

Podróżujący do miasta Bangkok w takim miesiącu jak lipiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 29 °C i opadów rzędu 150 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Bangkok – mimo tego, że lipiec należy do cieplejszych miesięcy, jest to również pora, w której szanse wystąpienia opadów są wyższe. momondo poleca wynajem samochodu z klimatyzacją, aby zapewnić sobie komfort w wysokich temperaturach panujących w mieście.

Czy pogoda w mieście Bangkok jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Bangkok?

lipiec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Bangkok waha się w granicach 29 °C, a opady wynoszą 150 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Bangkok.


Samochody w innych miastach - Tajlandia

Tajlandia – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Phuket, Koh Samui czy Krabi

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Bangkok

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Bangkok

Zacznij planować swoją podróż do: Bangkok