Wynajem samochodów Bangkok, Bangkok

Bangkok, Bangkok – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Bangkok, Tajlandia
8 lip — 15 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Bangkok, Tajlandia
pt 8.7
Południe
pt 15.7
Południe
Wiek kierowcy:

Bangkok, Bangkok – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Bangkok, Bangkok – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Nissan Kicks
lub podobny (Standardowy SUV)
Dla 5 pasażerów

69 zł/dzień

21 sie - 25 sie
Nissan Kicks
Mini Countryman
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów

20 zł/dzień

28 lip - 4 sie
Mini Countryman
Daewoo Leganza
lub podobny (Średnia-wyższa)
Dla 5 pasażerów

40 zł/dzień

22 sie - 26 sie
Daewoo Leganza
Toyota Rush
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

55 zł/dzień

22 sie - 26 sie
Toyota Rush
Skoda Citigo
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów

22 zł/dzień

28 lip - 4 sie
Skoda Citigo
Toyota Fortuner
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

43 zł/dzień

29 lip - 5 sie
Toyota Fortuner
Hyundai Accent
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów

21 zł/dzień

28 lip - 4 sie
Hyundai Accent
Ford Focus
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów

32 zł/dzień

22 sie - 26 sie
Ford Focus
Renault Duster
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów

36 zł/dzień

27 lip - 3 sie
Renault Duster

Bangkok, Bangkok oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Bangkok – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

89 zł - 144 zł

Wszystkie typy samochodów

120 zł - 368 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Bangkok, Tajlandii wynosi 117 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 25%, zaczynającymi się już od 89 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 41% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bangkok. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bangkok zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Bangkok znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Bangkok, Tajlandii wynosi 234 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 44%, zaczynającymi się już od 133 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 15% droższe niższe od średnich cen w mieście Bangkok. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bangkok zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Bangkok znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Bangkok, Tajlandii wynosi 204 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 10%, zaczynającymi się już od 186 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 3% droższe niższe od średnich cen w mieście Bangkok. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bangkok zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Duże) w mieście Bangkok znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Bangkok, Tajlandii wynosi 214 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 28%, zaczynającymi się już od 155 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 7% droższe niższe od średnich cen w mieście Bangkok. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bangkok zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Bangkok znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Bangkok, Tajlandii wynosi 220 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lipca, z cenami niższymi o około 7%, zaczynającymi się już od 207 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 10% droższe niższe od średnich cen w mieście Bangkok. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bangkok zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Van) w mieście Bangkok znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Pick-up) w mieście Bangkok, Tajlandii wynosi 59 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 105 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Pick-up) są o 70% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bangkok. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bangkok zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Mini Countryman
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów

20 zł/dzień

28 lip - 4 sie
Mini Countryman
Skoda Citigo
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów

22 zł/dzień

28 lip - 4 sie
Skoda Citigo
Hyundai Accent
lub podobny (Kompakt)
Dla 4 pasażerów

21 zł/dzień

28 lip - 4 sie
Hyundai Accent

Bangkok – wypożyczalnie samochodów

Bangkok, Bangkok - wszystkie największe wypożyczalnie
5 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/zwrot

6,0

Value

6,0
4 lokalizacje
Opis

Czystość

6,0

Komfort lotu

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/zwrot

4,0

Value

5,0
6 lokalizacji
6 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacje
4 lokalizacje
3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Bangkok

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Bangkok.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

National

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, SUV

Najtańszy samochód na wynajem

70 zł

Najpopularniejszy model

Hyundai Accent
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Bangkok znalezioną na momondo jest w tym miesiącu National. Pozostałe popularne firmy to Budget i ASAP Car Rentals
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Bangkok oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, SUV.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Bangkok to 70 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 127 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Bangkok w ciągu ostatnich 7 dni był Hyundai Accent. Popularną alternatywą wśród naszych użytkowników jest także Ford Explorer.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Bangkok – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Pratunam23,8 km

Atrakcje w pobliżu:

Pratunam19,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Pratunam129,3 km

Bangkok – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Bangkok – najpopularniejsze hotele

Bangkok – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Bangkok - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wypożyczenie samochodu na weekend (Sierpień) w mieście Bangkok może kosztować zaledwie 126 zł – średnie ceny wynajmu to 174 zł. Użytkownicy szukający w mieście Bangkok auta na wynajem na tydzień (Sierpień) znaleźli średnie ceny wysokości 94 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 83 zł.

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle ASAP Car Rentals. Wynajem auta w mieście Bangkok kosztuje średnio 91 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich 3 wypożyczalniach w mieście wynosi 58 zł za dzień.

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Bangkok nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Hertz, Chic Car Rent czy THAIRENTACAR ) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Większość wybierających się do miasta Bangkok stawia na wynajem samochodu klasy standard – Sierpień, ze średnimi temperaturami w wysokości 28 °C i średnimi opadami w okolicach 320 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 166 zł dziennie w mieście Bangkok.

Budget to popularna wypożyczalnia w mieście Bangkok, Tajlandia, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Bangkok, Tajlandia oferuje 4 punkty wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 220 zł dziennie.

Limit prędkości w mieście Bangkok to 60 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 90 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 120 km/h.

Podróżujący do miasta Bangkok w takim miesiącu jak Lipiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 29 °C i opadów rzędu 150 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Lipiec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Bangkok waha się w granicach 29 °C, a opady wynoszą 150 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Bangkok.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Bangkok

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Bangkok

Zacznij planować swoją podróż do: Bangkok


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.