Bangkok – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 11.7
pon 18.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Bangkok – informacje o lotach

Bangkok – informacje o cenach lotów, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

482 zł

Najlepsza cena w obie strony

2 472 zł

Najkrótszy czas lotu

14h 30min

Obsługiwany przez

1 linia lotnicza
Najlepsza cena za lot Polska – Bangkok w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 482 zł (Warszawa Chopina – Bangkok Suvarnabhumi).
Najlepsza cena za lot Polska – Bangkok w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 2 472 zł (Warszawa Chopina – Bangkok Suvarnabhumi).
Najkrótszy lot Polska – Bangkok trwa 14h 30min (Warszawa Chopina – Bangkok Suvarnabhumi).
Bangkok – loty do tego miejsca wykonywane są przez 1 linię lotniczą i jest to Qatar Airways.

Najtańsze loty do miasta Bangkok

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Bangkok
Lotnisko Warszawa Chopina
Lotnisko Bangkok-Don Muang

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Bangkok

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Lotnisko Bangkok Suvarnabhumi (BKK)

Ceny lotów Warszawa - Bangkok są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Bangkok Suvarnabhumi. Średnia cena wynosi 2 521 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - BANGKOKMarzec13% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Bangkok kosztują średnio 2 192 zł w miesiącu Marzec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - BANGKOKGrudzień19% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Bangkok to 3 000 zł w miesiącu Grudzień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - BANGKOKStyczeń1 100% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Lotnisko Warszawa Chopina - Bangkok w miesiącu Styczeń

Bangkok — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jeśli szukasz solidnej dawki słońca w środku zimy, Tajlandia jest dla Ciebie doskonałym kierunkiem. Tropikalna pogoda w Bangkoku pomoże Ci zapomnieć o chłodzie: średnia rocznych temperatur wynosi tu około 28 stopni! Od listopada do marca trwa pora sucha.

Zimowe wakacje w Tajlandii nie mają sobie równych: Twoja skóra szybko nabierze apetycznego, brązowego odcienia, a po powrocie znad oceanu nacieszysz oczy widokiem wspaniałych zabytków Bangkoku.

Marzec i kwiecień są tutaj najgorętszymi miesiącami. Skwar bywa trudny do zniesienia – kwietniowe obchody święta Songkran nieprzypadkowo obejmują zwyczaj wzajemnego polewania się wodą… Pora deszczowa w Tajlandii zaczyna się w maju, a rzęsiste ulewy osiągają najwyższy pułap we wrześniu.

Pora deszczowa ma pewne zalety: ceny w Tajlandii są wówczas najniższe, a tanie bilety lotnicze do Bangkoku – szeroko dostępne. Niestety, bardzo możliwe, że ściana wody zatrzyma Cię w hotelu na kilka dni i nie zdążysz wykorzystać oszczędności. Zaplanuj wyjazd w porze suchej, a pogoda nie popsuje Ci wymarzonego urlopu!

Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Chiang Mai – Bangkok jest 115 zł za osobę. To o 95% taniej od średnich cen lotów do miasta Bangkok. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.

Jeśli nie uda Ci się zaplanować podróży na Marzec, Wrzesień to równie dobry moment na lot Polska - Bangkok. Większość użytkowników momondo planujących lot w tym okresie, znajduje wtedy bilety lotnicze w cenie około 2 362 zł.

Najtańsze oferty lotów z miasta Bangkok (Polska) można znaleźć na 60 dni przed planowanym odlotem. Rezerwując z takim wyprzedzeniem, możesz znaleźć loty w cenie ok. 2 521 zł. Pamiętaj, że tanie loty do miasta Bangkok można znaleźć w dowolnym czasie. W ciągu ostatnich 72 godzin nasi użytkownicy znaleźli loty w cenie już od 2 472 zł.

Jeśli planujesz lot do miasta Bangkok i chcesz uniknąć deszczowej pogody, nie planuj podróży na Maj, Czerwiec i Lipiec. W tych miesiącach wysokość opadów wynosi zazwyczaj 130 mm lub więcej, co oznacza, że szanse na deszcz są dość wysokie. Jeśli mimo wszystko pogoda podczas Twojego pobytu w mieście Bangkok będzie deszczowa, pamiętaj, że jest tam dużo rzeczy do robienia, więc deszcz na pewno nie zepsuje Ci wyjazdu. Na osoby, które chcą uciec przed deszczem i wybrać się na małe zakupy, czeka Droga Khaosan.

Podróżujący wybierający się do miasta Bangkok mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Bangkok Suvarnabhumi (25 km od centrum), Lotnisko Rayong Utapao Rayong Pattaya (130 km od centrum) lub Lotnisko Hua Hin (140 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 1 601 zł, Lotnisko Rayong Utapao Rayong Pattaya jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Bangkok. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.

Tak, jeśli celem Twojej podróży jest Lat Krabang, możesz polecieć na oddalone o 4,8 km lotnisko Bangkok Suvarnabhumi w mieście Bangkok.

Droga Khaosan znajduje się w odległości 20,8 km od najbliższego lotniska w mieście Bangkok, którym jest Bangkok-Don Muang.Bangkok — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Bangkok znalezione przez użytkowników momondo.

Które linie latają do miasta Bangkok?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Bangkok

Które linie latają do miasta Bangkok?

Wiele linii lotniczych obsługuje połączenia Polska – Bangkok, jednak największą popularnością wśród naszych użytkowników cieszą się Ukraine International Airlines, Finnair, Qatar Airways i Air China. Te linie regularnie oferują loty na trasie Polska – Bangkok, jeśli rozpoczynasz podróż z jednego z głównych lotnisk miasta.


Bangkok: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Bangkok

Bangkok – jak dojechać do centrum z lotniska?

Bangkok ma 2 porty lotnicze: Suvarnabhumi (BKK) i Don Muang (DMK). Najtańszy sposób dojazdu z Suvarnabhumi do centrum Bangkoku to kolejka Airport Rail Link. Na trasie czynne są 2 linie: miejska City Line i przyspieszona Express Line. Bilety kosztują odpowiednio 15-45 BHT (2-5 PLN) i 150 BHT (17 PLN).

Jeśli wolisz autobus do Bangkoku, skorzystaj z usługi AirPort Express – za przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem zapłacisz jedynie 150 BHT. Dojazd z Don Muang do centrum Bangkoku obsługują autobusy BMTA Bus. Pojazdy kursują co 12 minut między 07:30 a północą, a cena biletu wynosi około 30 BHT (3,50 PLN).

W pobliżu lotniska znajduje się także stacja kolejowa. Podróże pociągiem w Tajlandii są bardzo tanie – za bilet do Bangkoku zapłacisz maksymalnie 22 BHT (2,50 PLN).

Przejazd taksówką z lotnisk do centrum Bangkoku to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych. Punkty obsługi pasażerów znajdują się przy wyjściu z terminali. Po podaniu miejsca docelowego otrzymasz voucher z ceną przejazdu. Na tej podstawie kierowca zawiezie Cię pod wyznaczony adres.


Bangkok — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Bangkok
Najkrótszy czas lotu13h 40min
Najniższa cena2 472 zł
Loty Kraków - Bangkok
Najkrótszy czas lotu14h 10min
Najniższa cena3 055 zł
Loty Wrocław - Bangkok
Najkrótszy czas lotu17h 05min
Najniższa cena3 312 zł
Loty Katowice - Bangkok
Najkrótszy czas lotu17h 25min
Najniższa cena2 945 zł
Loty Gdańsk - Bangkok
Najkrótszy czas lotu13h 20min
Najniższa cena2 935 zł
Loty Berlin - Bangkok
Najkrótszy czas lotu19h 20min
Najniższa cena2 431 zł
Loty Poznań - Bangkok
Najkrótszy czas lotu16h 25min
Najniższa cena2 954 zł
Loty Lublin - Bangkok
Najkrótszy czas lotu18h 20min
Najniższa cena8 531 zł
Loty Łódź - Bangkok
Najkrótszy czas lotu52h 20min
Najniższa cena10 930 zł
Loty Szczecin - Bangkok
Najkrótszy czas lotu24h 25min
Najniższa cena3 018 zł
Loty Rzeszów - Bangkok
Najkrótszy czas lotu21h 15min
Najniższa cena3 009 zł
Loty Bydgoszcz - Bangkok
Najkrótszy czas lotu33h 30min
Najniższa cena7 458 zł
Loty Amsterdam - Bangkok
Najkrótszy czas lotu11h 00min
Najniższa cena2 504 zł
Loty Paryż - Bangkok
Najkrótszy czas lotu11h 15min
Najniższa cena2 348 zł
Loty Wiedeń - Bangkok
Najkrótszy czas lotu10h 00min
Najniższa cena3 201 zł
Loty Rzym - Bangkok
Najkrótszy czas lotu22h 30min
Najniższa cena3 179 zł
Loty Oslo - Bangkok
Najkrótszy czas lotu19h 30min
Najniższa cena3 110 zł
Loty Londyn - Bangkok
Najkrótszy czas lotu16h 00min
Najniższa cena2 523 zł
Loty Singapur - Bangkok
Najkrótszy czas lotu18h 20min
Najniższa cena24 369 zł

Bangkok – jak się poruszać?

Podstawowym środkiem komunikacji miejskiej w Bangkoku jest metro. Obecnie otwarte są 2 linie nadziemne BTS Skytrain oraz 1 linia podziemna MRT, okrążająca centrum miasta. Pociągi metra odjeżdżają co 5 minut, w godzinach 06:00-24:00. Za jednorazowy bilet metra w Bangkoku zapłacisz około 15-45 BHT, zależnie od długości przejechanej trasy.

W przypadku większej liczby przejazdów wybierz kartę One-Day-Pass w cenie 140 BHT (21 PLN), ważną we wszystkich liniach metra przez 1 dzień. Bilety dostępne są w automatach na stacjach metra. Jeśli planujesz zakupy spożywcze, uważaj na owoce duriana – ze względu na intensywny zapach nie można wnosić ich do miejskich pociągów i autobusów!

Podróżujesz po Bangkoku taksówką? Wybieraj pojazdy z wyraźnym oznaczeniem „TAXI-METER” i ujednoliconymi cennikami kursu. Koszt przejazdu to około 5-6 BHT (0,50) PLN za kilometr, a opłata początkowa wynosi około 35 BHT (4 PLN). Po mieście kursują także taksówki-skutery, wygodne podczas szybkich przejazdów na krótkich trasach.

Na ulicach Bangkoku spotkasz również wiele 3-kołowych samochodów o wdzięcznej nazwie „tuk-tuk”. Przejazd jest świetną okazją do poznania lokalnego kolorytu, jednak „tuk-tuki” nie posiadają taksometrów. Uzgodnij cenę z kierowcą na samym początku podróży i nie wahaj się targować, unikaj także przystanków po drodze – kierowcy często zatrzymują się przy sklepach z biżuterią i pamiątkami, by otrzymać prowizję za przyciągnięcie klientów.


Bangkok – wymagania wizowe

Polscy turyści podróżujący do Tajlandii samolotem muszą posiadać paszport ważny przez 6 miesięcy od daty wjazdu, bilet lotniczy z datą potwierdzającą opuszczenie kraju przed upływem 30 dni oraz finansowe zabezpieczenie pobytu w kraju (około 1000 PLN na osobę).

W przypadku pobytu dłuższego niż 30 dni musisz posiadać wizę turystyczną do Tajlandii. Dokładne informacje na temat wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.


Zacznij planować swoją podróż do: Bangkok


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Bangkok jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot (Bangkok) i oszczędzisz czas i pieniądze.

Loty do miasta Bangkok z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot do miasta Bangkok dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Ceny lotów do miasta Bangkok można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.