Tanie loty Kraków - Bangkok od 1 000 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 26.10
wt 2.11

Informacje o trasie Bangkok-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Bangkok
Znaleziono najlepszą cenę6 386 złNajlepsza cena za lot Kraków – Bangkok znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 6 386 zł
Najkrótszy czas lotu14h 45minNajszybszy lot Kraków-Bangkok zajmuje 14h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Bangkok. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Bangkok-Don Muang i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Bangkok Suvarnabhumi.
Bangkok — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Bangkok: Bangkok Suvarnabhumi (BKK), Bangkok-Don Muang (DMK)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Bangkok?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Bangkok są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Bangkok to Maj. Najdroższa pora to Grudzień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Bangkok?

Eurowings

Emirates, Eurowings i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Bangkok.

Która trasa podróży Kraków – Bangkok jest najtańsza?

Kraków Balice - Bangkok Suvarnabhumi

Wybierz trasę Kraków Balice - Bangkok Suvarnabhumi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Bangkok.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Bangkok?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Bangkok to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Bangkok

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Bangkok, zmieniając zakładki
KLM
2 gru
KRK11:50Kraków Balice
15h 45min
1 przesiadka
BKK03:35Bangkok Suvarnabhumi
11 gru
BKK19:15Bangkok Suvarnabhumi
21h 55min
1 przesiadka
KRK17:10Kraków Balice
1 614 zł
Znajdź podobne
Air France
11 sty
KRK07:10Kraków Balice
15h 05min
1 przesiadka
BKK22:15Bangkok Suvarnabhumi
21 lut
BKK06:30Bangkok Suvarnabhumi
29h 55min
1 przesiadka
KRK12:25Kraków Balice
1 626 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 sty
KRK06:40Kraków Balice
20h 55min
1 przesiadka
BKK03:35Bangkok Suvarnabhumi
12 lut
BKK06:30Bangkok Suvarnabhumi
29h 55min
1 przesiadka
KRK12:25Kraków Balice
1 630 zł
Znajdź podobne
KLM
10 sty
KRK06:40Kraków Balice
20h 55min
1 przesiadka
BKK03:35Bangkok Suvarnabhumi
23 sty
BKK19:15Bangkok Suvarnabhumi
28h 15min
1 przesiadka
KRK23:30Kraków Balice
1 618 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 sty
KRK11:50Kraków Balice
15h 45min
1 przesiadka
BKK03:35Bangkok Suvarnabhumi
12 lut
BKK06:30Bangkok Suvarnabhumi
29h 55min
1 przesiadka
KRK12:25Kraków Balice
1 634 zł
Znajdź podobne
Air France
21 sty
KRK01:00Kraków Balice
21h 15min
2 przesiadki
BKK22:15Bangkok Suvarnabhumi
2 lut
BKK06:30Bangkok Suvarnabhumi
29h 55min
1 przesiadka
KRK12:25Kraków Balice
1 732 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Bangkok w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Bangkok w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Finnair.
Kilka linii lotniczych
11 lis
KRK17:20Kraków Balice
27h 05min
3 przesiadki
BKK20:25Bangkok Suvarnabhumi
1 000 zł
Znajdź podobne
Finnair
5 lis
KRK07:35Kraków Balice
13h 50min
1 przesiadka
BKK21:25Bangkok Suvarnabhumi
1 098 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lis
KRK00:45Kraków Balice
19h 40min
2 przesiadki
BKK20:25Bangkok Suvarnabhumi
1 024 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Kraków – Bangkok

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Kraków – Bangkok
KLM
27 paź
KRK02:20Kraków Balice
25h 35min
1 przesiadka
BKK03:55Bangkok Suvarnabhumi
2 lis
BKK20:15Bangkok Suvarnabhumi
28h 35min
1 przesiadka
KRK00:50Kraków Balice
1 622 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 paź
KRK01:40Kraków Balice
20h 35min
2 przesiadki
BKK22:15Bangkok Suvarnabhumi
3 lis
BKK05:05Bangkok Suvarnabhumi
19h 00min
2 przesiadki
KRK00:05Kraków Balice
2 024 zł
Znajdź podobne
Emirates
30 paź
KRK11:15Kraków Balice
15h 50min
1 przesiadka
BKK03:05Bangkok Suvarnabhumi
5 lis
BKK17:10Bangkok Suvarnabhumi
19h 55min
2 przesiadki
KRK13:05Kraków Balice
2 819 zł
Znajdź podobne
KLM
30 paź
KRK13:55Kraków Balice
14h 35min
1 przesiadka
BKK04:30Bangkok Suvarnabhumi
4 lis
BKK20:50Bangkok Suvarnabhumi
39h 55min
2 przesiadki
KRK12:45Kraków Balice
1 697 zł
Znajdź podobne
KLM
27 paź
KRK08:30Kraków Balice
44h 00min
2 przesiadki
BKK04:30Bangkok Suvarnabhumi
2 lis
BKK20:15Bangkok Suvarnabhumi
16h 55min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice
1 701 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 paź
KRK01:40Kraków Balice
24h 40min
2 przesiadki
BKK02:20Bangkok Suvarnabhumi
2 lis
BKK20:15Bangkok Suvarnabhumi
23h 10min
2 przesiadki
KRK19:25Kraków Balice
2 232 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Bangkok

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Bangkok z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Eurowings
CenaOd 1 007 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,7
Ukraine International Airlines
CenaOd 1 408 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
KLM
CenaOd 1 558 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,9
Austrian Airlines
CenaOd 1 745 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
Norwegian
CenaOd 1 928 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,2
SWISS
CenaOd 1 948 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,5
Finnair
CenaOd 1 972 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7
Emirates
CenaOd 1 978 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,7
Lufthansa
CenaOd 2 057 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Bangkok oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Bangkok, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ukraine International Airlines, Emirates i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ukraine International Airlines, które oferują tego typu elastyczność.

  • Które linie lotnicze, obsługujące loty Kraków Balice – Bangkok, wdrożyły zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19?

    Linie takie jak Etihad Airways podjęły dodatkowe środki ostrożności, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo podczas podróży. Podczas lotu Kraków Balice – Bangkok wymagane jest noszenie maseczek (linie lotnicze je zapewniają). Samoloty są też regularnie i dokładnie czyszczone za pomocą specjalistycznych środków. Dodatkowe zasady obejmują także instalację filtrów HEPA i wykonywanie testów przed lotem. Niektóre linie przez pewien czas oferują również miejsca z zachowaniem dystansu od innych pasażerów. Zasady różnią się w zależności od linii.

  • Kraków Balice – Bangkok – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Bangkok i Kraków Balice są od siebie oddalone o 8165,6 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 14h 45min.


Alternatywne trasy Kraków-Bangkok

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Poznań - Bangkok
Najkrótszy czas lotu18h 15min
Najniższa cena1 614 zł
Loty Wrocław - Bangkok
Najkrótszy czas lotu14h 25min
Najniższa cena1 673 zł
Loty Gdańsk - Bangkok
Najkrótszy czas lotu14h 20min
Najniższa cena1 685 zł
Loty Katowice - Bangkok
Najkrótszy czas lotu17h 50min
Najniższa cena1 937 zł
Loty Rzeszów - Bangkok
Najkrótszy czas lotu19h 55min
Najniższa cena2 063 zł
Loty Kraków - Phuket
Najkrótszy czas lotu16h 20min
Najniższa cena2 075 zł
Loty Gdańsk - Phuket
Najkrótszy czas lotu17h 50min
Najniższa cena2 091 zł
Loty Szczecin - Bangkok
Najkrótszy czas lotu21h 30min
Najniższa cena2 394 zł
Loty Katowice - Phuket
Najkrótszy czas lotu24h 20min
Najniższa cena2 606 zł
Loty Poznań - Phuket
Najkrótszy czas lotu23h 20min
Najniższa cena2 650 zł
Loty Wrocław - Phuket
Najkrótszy czas lotu21h 50min
Najniższa cena2 756 zł
Loty Kraków - Krabi
Najkrótszy czas lotu19h 50min
Najniższa cena2 945 zł

Podobne loty: Kraków – Bangkok

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Bangkok