Loty Azja Tajlandia Chiang Mai

Chiang Mai – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Chiang Mai (CNX)
śr. 12.05.
śr. 19.05.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Chiang Mai

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Chiang Mai
Warszawa
Chiang Mai

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Chiang Mai

Warszawa (WAW) - Chiang Mai (CNX)

Ceny lotów Warszawa - Chiang Mai są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Chiang Mai. Średnia cena wynosi 2 420 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - CHIANG MAIgrudzień14% tańszyLoty Warszawa - Chiang Mai kosztują średnio 1 897 zł w miesiącu grudzień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - CHIANG MAIsierpień45% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Chiang Mai to 3 210 zł w miesiącu sierpień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - CHIANG MAIgrudzień289% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Chiang Mai w miesiącu grudzień

Chiang Mai — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Chiang Mai?

Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Glasgow – Chiang Mai jest 149 zł za osobę. To o 39% taniej od średnich cen lotów do miasta Chiang Mai. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Chiang Mai?

Najtańsze loty do miasta Chiang Mai podróżni rezerwują na 60 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 2 420 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Chiang Mai są najtańsze?

Zwykle najtańszym dniem tygodnia na lot Polska - Chiang Mai jest wtorek. Użytkownicy momondo, którzy decydują się na wylot w ten dzień tygodnia znajdują bilety nawet za 1 895 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się różnić w zależności od linii lotniczej, pory roku i dnia. Jeśli planując podróż, możesz sobie pozwolić na elastyczność, pamiętaj, że piątek to dzień, kiedy loty zwykle są najdroższe (średnia cena biletów lotniczych to 2 922 zł). Ceny te mogą się jednak zmieniać, warto więc ustawić alert cenowy dla lotów do miasta Chiang Mai.

O jakiej porze dnia loty do miasta Chiang Mai są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że rano to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Chiang Mai. Nasi użytkownicy znaleźli bilety lotnicze z wylotem od tej porze już od 1 986 zł. W południe to nie najlepsza pora dnia na zakup biletów, ponieważ kosztują one wtedy średnio 2 893 zł. Ceny mogą się różnić w zależności od pory roku i lotniska wylotu.

Czy w pobliżu miasta Chiang Mai znajdują się inne lotniska?

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Chiang Mai jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Lampang (80 km od centrum), Lotnisko Pai (87 km od centrum), Lotnisko Mae Hong Son (121 km od centrum), Lotnisko Phrae (144 km od centrum) lub Lotnisko Cziang Raj (160 km od centrum).

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Chiang Mai?

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Chiang Mai, najtaniej polecisz na Lotnisko Mae Hong Son, za średnio 184 zł za osobę. Użytkownicy momondo mogą znaleźć najlepsze oferty, korzystając z Przewodnika po cenach lotów.


Chiang Mai — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Chiang Mai znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
4 wrz
KRK01:40Kraków Balice
24h 30min
3 przesiadki
CNX02:10Chiang Mai
18 wrz
CNX04:00Chiang Mai
19h 25min
2 przesiadki
KRK23:25Kraków Balice
3 678 zł
Znajdź podobne
KLM
7 cze
WAW08:20Warszawa Lotnisko Chopina
24h 55min
2 przesiadki
CNX09:15Chiang Mai
10 cze
CNX15:05Chiang Mai
21h 30min
2 przesiadki
WAW12:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 902 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lip
WAW18:40Warszawa Lotnisko Chopina
31h 30min
3 przesiadki
CNX02:10Chiang Mai
28 lis
CNX17:15Chiang Mai
19h 50min
2 przesiadki
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 840 zł
Znajdź podobne
KLM
1 cze
GDN14:00Gdańsk Rębiechowo
19h 15min
2 przesiadki
CNX09:15Chiang Mai
4 cze
CNX15:05Chiang Mai
32h 25min
2 przesiadki
GDN23:30Gdańsk Rębiechowo
2 906 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 lip
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
30h 45min
2 przesiadki
CNX09:15Chiang Mai
28 lis
CNX16:15Chiang Mai
23h 05min
2 przesiadki
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 685 zł
Znajdź podobne
KLM
1 cze
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
30h 50min
2 przesiadki
CNX09:15Chiang Mai
4 cze
CNX15:05Chiang Mai
27h 25min
2 przesiadki
GDN18:30Gdańsk Rębiechowo
2 883 zł
Znajdź podobne
Loty Azja Tajlandia Chiang Mai
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza