Znajdź tanie loty do Edynburg

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 5.2
ndz. 12.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Edynburg

Informacje o cenach lotów do Edynburg, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

69 zł

Najlepsza cena w obie strony

130 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 25min

Obsługiwany przez

2 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Edynburg w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 69 zł (Gdańsk Rębiechowo – Edynburg).
Najlepsza cena za lot Polska – Edynburg w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 130 zł (Gdańsk Rębiechowo – Edynburg).
Najkrótszy lot Polska – Edynburg trwa 2h 25min (Gdańsk Rębiechowo – Edynburg).
Edynburg – loty do tego miejsca wykonywane są przez 2 linie lotnicze i są to Ryanair oraz Wizz Air.

Edynburg – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Edynburg, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Edynburg najtaniej?

Zazwyczaj Luty to najtańszy miesiąc na lot Polska - Edynburg. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 281 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Luty, Marzec to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Edynburg. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 307 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Edynburg?

Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Praga – Edynburg w cenie 26 zł. To 99% taniej niż większość ofert lotów do miasta Edynburg. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.
Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Edynburg są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że piątek to najtańszy dzień na lot Polska - Edynburg. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 444 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest sobota. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Edynburg wynosi wtedy 747 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Edynburg są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że po południu to najtańsza pora dnia na lot do miasta Edynburg. Najtańsze bilety na lot Polska – Edynburg znalezione na momondo zaczynają się wtedy od 385 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Jeśli możesz pozwolić sobie na elastyczność w planowaniu, wieczorem to nie jest najlepsza pora dnia na lot, gdyż ceny wynoszą średnio 885 zł. Ceny lotów Edynburg – Polska są wtedy wyższe, gdyż lata wtedy wielu podróżnych.

Jak długo trwa lot do miasta Edynburg?

Polska - jeśli lecisz z popularnego lotniska, takiego jak Warszawa Chopina lub Kraków Balice, i udajesz się na najpopularniejsze lotnisko w regionie Edynburg (Edynburg), możesz oczekiwać, że czas lotu będzie wynosił odpowiednio 2h 45min i 2h 45min.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Edynburg?

Loty Polska – Edynburg warto kupować na 41 dni przed planowanym wylotem. To wtedy na momondo można znaleźć najlepsze ceny lotów, które wynoszą średnio 469 zł.

Najtańsze loty do miasta Edynburg

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Edynburg
Lotnisko Warszawa Chopina
Edynburg

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Edynburg

Lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - Edynburg (EDI)

Ceny lotów Warszawa - Edynburg są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Edynburg. Średnia cena wynosi 424 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - EDYNBURGLuty40% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Edynburg kosztują średnio 281 zł w miesiącu Luty
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - EDYNBURGSierpień76% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Edynburg to 823 zł w miesiącu Sierpień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - EDYNBURGWrzesień140% więcej wyszukiwańW miesiącu Wrzesień najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Edynburg.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Edynburg

„Jeśli nie podoba Ci się pogoda, poczekaj kilka minut”. Szkockie przysłowie zdradza wszystko, co musisz wiedzieć o morskim klimacie Edynburga. Słońce, deszcz i mgła przeplatają się tu jak w kalejdoskopie, a wszystko to bywa okraszone porywistym wiatrem.

Specyficzna pogoda kreuje niepowtarzalną atmosferę stolicy Szkocji. Zabierz ze sobą kalosze i parasol, by chłonąć ją wszystkimi zmysłami! Jeśli planujesz budżetowy wyjazd, najtańsze bilety lotnicze do Edynburga znajdziesz w na początku roku.

Wolisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Odłóż wyjazd na wiosnę lub lato. Pogoda w Szkocji sprzyja pieszemu zwiedzaniu Edynburga i okolic. Temperatury rzadko przekraczają 25 stopni, dlatego możesz spacerować do woli, a upały nie odbiorą Ci sił.

W lecie miasto gości artystów i fanów sztuki z całego świata: wielki sierpniowy festiwal kulturalny prezentuje klasyczny i alternatywny repertuar teatrów, grup muzycznych i tanecznych. Jesienią Edynburg skrywa się za mgłą i mżącym deszczem. Jednak bez względu na to, jaką pogodę zastaniesz, pamiętaj, że słynnej szkockiej whisky możesz napić się przez cały rok!

Podróżujący wybierający się do miasta Edynburg mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Dundee (57 km od centrum miasta Edynburg), Lotnisko Glasgow Intl (78 km od centrum miasta Edynburg), Lotnisko Glasgow-Prestwick (101 km od centrum miasta Edynburg), Lotnisko Carlisle Lake District (115 km od centrum miasta Edynburg) lub Lotnisko Newcastle upon Tyne (139 km od centrum miasta Edynburg), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Średnie ceny lotów na Lotnisko Newcastle upon Tyne wynoszą 677 zł za osobę – jest to więc najtańsze lotnisko w pobliżu miasta Edynburg. Ceny te są zależne od lotniska wylotu. Wypróbuj Przewodnik po cenach lotów momondo, by znaleźć najtańsze loty.


Edynburg — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Edynburg znalezione na momondo.

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Edynburg

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Edynburg)

Które linie latają do miasta Edynburg?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Edynburg

Które linie latają do miasta Edynburg?

Według naszych danych najpopularniejszymi liniami lotniczymi obsługującymi loty Polska – Edynburg są Ryanair, Wizz Air, easyJet i KLM. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.

Loty KLM do miasta Edynburg

Najpopularniejszymi liniami na momondo obsługującymi kierunek Edynburg są KLM. Oferują one 16 lotów tygodniowo. Większość z nich odbywa się na trasie Amsterdam-Schiphol – Edynburg, a najlepsza cena znaleziona w ostatnich 72 godzinach na momondo to 623 zł (Gdańsk Rębiechowo – Edynburg w obie strony). Osoby korzystające z momondo oceniają linie KLM na 7,6 (178 opinii).

Loty Brussels Airlines do miasta Edynburg

Oferty Brussels Airlines na loty w kierunku Edynburg zaczynają się już od 389 zł (Kraków Balice – Edynburg, w obie strony, z ostatnich 72 godzin). Brussels Airlines obsługuje tygodniowo 3 loty do tego miejsca, a ich ceny mogą znacznie się różnić. Najpopularniejsza trasa to Bruksela Bruxelles-National – Edynburg. Brussels Airlines oceniono średnio na 7,3/10 na momondo (68 opinii).


Edynburg: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Edynburg

Port lotniczy Edynburg znajduje się w odległości 13 kilometrów od centrum miasta. Jeśli szukasz najtańszego dojazdu z lotniska do centrum Edynburga, skorzystaj z miejskiego autobusu Lothian Bus. Jednorazowy bilet kosztuje zaledwie 1,6 GBP (8 PLN); z drugiej strony, podróż trwa co najmniej godzinę i często przedłuża się za sprawą miejskich korków.

Z lotniska do Edynburga dojedziesz znacznie szybciej autobusem Airlink 100. W ciągu dnia autobusy odjeżdżają nawet co 10 minut, a dojazd do końcowego przystanku Waverley Bridge zajmie ci zaledwie pół godziny. Jednorazowe i powrotne bilety są tu nieco droższe, ich ceny to odpowiednio 4,50 GBP (23 PLN) i 7,5 GBP (38 PLN).

Między lotniskiem a centrum Edynburga kursują także tramwaje. To najwygodniejsza forma transportu: wagony są nowoczesne i przestronne, nie brakuje także miejsca na bagaż. Tramwaje kursują co 7-10 minut, między 06:30 a 22:50. Przejazd do przystanku York Place zajmuje 30 minut. Bilety tramwajowe w cenie 5,50/8,50 GBP (28/43 PLN) kupisz w automatach na lotnisku.


Edynburg — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena255 zł
Loty Warszawa - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena264 zł
Loty Katowice - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena195 zł
Loty Gdańsk - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena130 zł
Loty Wrocław - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena208 zł
Loty Poznań - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena191 zł
Loty Bydgoszcz - Edynburg
Najkrótszy czas lotu7h 30min
Najniższa cena372 zł
Loty Szczecin - Edynburg
Najkrótszy czas lotu21h 30min
Najniższa cena572 zł

Edynburg – jak się poruszać?

Stolica Szkocji jest małym miastem i możesz swobodnie zwiedzać ją na piechotę. Jeśli jednak chcesz dać odpocząć nogom lub schronić się przed nagłym deszczem, dobrze rozwinięta sieć komunikacji w Edynburgu pomoże Ci dostać się do każdego wybranego miejsca.

Autobusy miejskiego przewoźnika Lothian Bus kursują między 04:00 a północą. Główne węzły przesiadkowe w centrum miasta to Waverley Station i Princess Street. Autobusy w Edynburgu świetnie funkcjonują także nocą. Kilkanaście linii nocnych realizuje kursy przynajmniej raz na godzinę, a w weekend złapiesz transport nawet co 10 minut! Dzięki temu wykorzystasz swój czas w stolicy Szkocji do maksimum; relaksuj się w jednym z 700 miejskich pubów lub spaceruj cichymi uliczkami bez obaw o powrót do hotelu.

Bilety komunikacji w Edynburgu dostępne są w sklepach Travelshops i automatach, a także bezpośrednio u kierowców. Jednorazowy bilet dzienny kosztuje 1,6 GBP (8 PLN), bilet nocny – 3 GBP (15 PLN). Jeśli chcesz skupić się na nocnym życiu miasta, zdecyduj się na bilet łączony w cenie 3.50 GBP (18 PLN), ważny od godziny 18:00 do końca serwisu nocnego. Przy kilku przejazdach dziennie najbardziej opłaca się zakup biletu 24-godzinnego w cenie 4 GBP (20 PLN), ważnego w autobusach i podczas kursów tramwajem w granicach miasta.


Zacznij planować swoją podróż do: Edynburg


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów do miasta Edynburg z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów do miasta Edynburg z takimi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów do miasta Edynburg momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Edynburg. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.