Tanie loty na trasie Kraków – Edynburg od 99 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Edynburg-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Edynburg

Znaleziono najlepszą cenę

99 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 45min

Loty bezpośrednie

Brak

Edynburg — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kraków - Edynburg w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 99 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Edynburg w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 568 zł.
Najszybszy lot Kraków-Edynburg zajmuje 2h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Edynburg. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Edynburg.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Edynburg: Edynburg (EDI)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Edynburg?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Edynburg są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Edynburg to Wrzesień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Edynburg są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Kraków – Edynburg są najtańsze?

wieczorem

Loty Kraków - Edynburg są około 57% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Edynburg?

Ryanair

Brussels Airlines, Ryanair i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Edynburg.

Która trasa podróży Kraków – Edynburg jest najtańsza?

Kraków Balice - Edynburg

Wybierz trasę Kraków Balice - Edynburg, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Edynburg.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Edynburg?

17 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Edynburg to 17 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Edynburg

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Edynburg, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
9 wrz
KRK12:55Kraków Balice
2h 50min
EDI15:45Edynburg
18 wrz
EDI04:00Edynburg
2h 35min
KRK06:35Kraków Balice
easyJet
9 wrz
KRK12:55Kraków Balice
2h 50min
EDI15:45Edynburg
19 wrz
EDI02:40Edynburg
2h 40min
KRK05:20Kraków Balice
Ryanair
13 wrz
KRK14:40Kraków Balice
27h 55min
2 przesiadki
EDI18:35Edynburg
18 wrz
EDI04:00Edynburg
2h 35min
KRK06:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
1 wrz
KRK16:00Kraków Balice
2h 45min
EDI18:45Edynburg
8 paź
EDI16:45Edynburg
14h 20min
1 przesiadka
KRK07:05Kraków Balice
easyJet
7 wrz
KRK12:45Kraków Balice
2h 50min
EDI15:35Edynburg
19 wrz
EDI02:40Edynburg
2h 40min
KRK05:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
1 wrz
KRK16:00Kraków Balice
2h 45min
EDI18:45Edynburg
8 paź
EDI09:05Edynburg
22h 00min
2 przesiadki
KRK07:05Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Edynburg w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Edynburg w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i easyJet.
Ryanair
6 lip
KRK18:35Kraków Balice
2h 45min
EDI21:20Edynburg
Kilka linii lotniczych
22 lip
KRK01:30Kraków Balice
19h 50min
1 przesiadka
EDI21:20Edynburg
easyJet
19 paź
KRK12:45Kraków Balice
2h 50min
EDI15:35Edynburg

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Edynburg

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Edynburg
Ryanair
11 lip
KRK18:20Kraków Balice
2h 45min
EDI21:05Edynburg
18 lip
EDI15:15Edynburg
24h 00min
1 przesiadka
KRK15:15Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
8 lip
KRK19:00Kraków Balice
2h 45min
EDI21:45Edynburg
10 lip
EDI08:20Edynburg
20h 15min
1 przesiadka
KRK04:35Kraków Balice
easyJet
11 lip
KRK06:50Kraków Balice
2h 50min
EDI09:40Edynburg
15 lip
EDI08:45Edynburg
2h 40min
KRK11:25Kraków Balice
1 071 zł
Znajdź podobne
Ryanair
11 lip
KRK02:15Kraków Balice
42h 35min
2 przesiadki
EDI20:50Edynburg
18 lip
EDI15:15Edynburg
22h 20min
2 przesiadki
KRK13:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
8 lip
KRK01:30Kraków Balice
19h 50min
1 przesiadka
EDI21:20Edynburg
10 lip
EDI08:20Edynburg
20h 15min
1 przesiadka
KRK04:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
11 lip
KRK18:20Kraków Balice
2h 45min
EDI21:05Edynburg
14 lip
EDI14:30Edynburg
14h 05min
1 przesiadka
KRK04:35Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Edynburg

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Edynburg z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 41 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
easyJetCenaOd 189 złBezpłatne odwołanieOcena
6,8
Szukaj lotów easyJet
Brussels AirlinesCenaOd 403 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów Brussels Airlines
  • Loty Ryanair Kraków – Edynburg

    Średnia cena za bilet Ryanair na trasie Kraków – Edynburg wynosi 66 zł, a najlepsze oferty zaczynają się już od 9 zł w obie strony. 749 użytkowników momondo oceniło Ryanair na 7,0/10.

  • Loty easyJet Kraków – Edynburg

    easyJet to inne chętnie wybierane linie dla tej trasy. Oferty lotów easyJet Kraków – Edynburg można znaleźć już od 42 zł w obie strony, a średnia cena tego połączenia wynosi 114 zł. easyJet obsługuje średnio 1 lot Kraków – Edynburg w tygodniu. Użytkownicy oceniają te linia na 6,8/10 (na podstawie opinii).


Loty easyJet: Kraków – Edynburg

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Kraków – Edynburg
easyJet
9 wrz
KRK12:55Kraków Balice
2h 50min
EDI15:45Edynburg
19 wrz
EDI02:40Edynburg
2h 40min
KRK05:20Kraków Balice
easyJet
7 wrz
KRK12:45Kraków Balice
2h 50min
EDI15:35Edynburg
19 wrz
EDI02:40Edynburg
2h 40min
KRK05:20Kraków Balice
easyJet
9 wrz
KRK12:55Kraków Balice
2h 50min
EDI15:45Edynburg
18 wrz
EDI02:40Edynburg
2h 40min
KRK05:20Kraków Balice

Loty Ryanair: Kraków – Edynburg

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Kraków – Edynburg
Ryanair
13 wrz
KRK14:40Kraków Balice
27h 55min
2 przesiadki
EDI18:35Edynburg
18 wrz
EDI04:00Edynburg
2h 35min
KRK06:35Kraków Balice
Ryanair
20 wrz
KRK15:00Kraków Balice
22h 30min
2 przesiadki
EDI13:30Edynburg
23 wrz
EDI14:40Edynburg
23h 40min
2 przesiadki
KRK14:20Kraków Balice
Ryanair
15 lip
KRK19:00Kraków Balice
2h 45min
EDI21:45Edynburg
18 lip
EDI15:15Edynburg
24h 00min
1 przesiadka
KRK15:15Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Edynburg oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Edynburg, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, easyJet i Brussels Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Edynburg – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Edynburg dzieli dystans 1669,4 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 2h 45min.



Alternatywne trasy Kraków-Edynburg

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena166 zł
Loty Gdańsk - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena184 zł
Loty Warszawa - Glasgow
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena341 zł
Loty Katowice - Edynburg
Najkrótszy czas lotu9h 40min
Najniższa cena412 zł
Loty Poznań - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena255 zł
Loty Wrocław - Edynburg
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena390 zł
Loty Warszawa - Inverness
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena860 zł
Loty Warszawa - Aberdeen
Najkrótszy czas lotu9h 55min
Najniższa cena950 zł
Loty Kraków - Glasgow
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena345 zł
Loty Katowice - Glasgow
Najkrótszy czas lotu13h 40min
Najniższa cena412 zł
Loty Wrocław - Glasgow
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena273 zł
Loty Gdańsk - Aberdeen
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena475 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Edynburg

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Edynburg

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Kraków – Edynburg z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Kraków – Edynburg, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Kraków – Edynburg.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Kraków – Edynburg.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.