Cheap flights z Kraków do Monachium from 286 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 30.1
pon. 6.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Monachium-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Monachium

Znaleziono najlepszą cenę

286 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 20min

Loty bezpośrednie

Codziennie

Monachium — lotniska

3 lotniska
Najlepsza oferta na lot Kraków - Monachium w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 286 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Monachium w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 3 130 zł.
Najszybszy lot Kraków-Monachium zajmuje 1h 20min.
Bezpośrednie loty Kraków-Monachium każdego dnia.
Są 3 lotniska w pobliżu Monachium: Oberpfaffenhofen (OBF), Monachium (MUC), Monachium Augsburg/Mühlhausen (AGB)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Monachium?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Monachium są najtańsze?

Grudzień. Najtańsza pora roku na lot Kraków - Monachium to Grudzień. Najdroższa pora to Luty.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Monachium są najtańsze?

sobota. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.

Kiedy loty Kraków – Monachium są najtańsze?

wieczorem. Loty Kraków - Monachium są około 25% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Monachium?

Lufthansa. LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Monachium.

Która trasa podróży Kraków – Monachium jest najtańsza?

Kraków Balice - Monachium. Wybierz trasę Kraków Balice - Monachium, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Monachium.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Monachium?

57 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Monachium to 57 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Monachium

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Monachium, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
20 mar
KRK08:30Kraków Balice
8h 05min
1 przesiadka
MUC16:35Monachium
22 mar
MUC05:40Monachium
8h 30min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
LOT
17 kwi
KRK04:50Kraków Balice
13h 30min
1 przesiadka
MUC18:20Monachium
20 kwi
MUC03:00Monachium
10h 45min
1 przesiadka
KRK13:45Kraków Balice
Lufthansa
6 mar
KRK01:00Kraków Balice
1h 20min
MUC02:20Monachium
12 mar
MUC18:15Monachium
1h 20min
KRK19:35Kraków Balice
KLM
1 kwi
KRK02:35Kraków Balice
4h 25min
1 przesiadka
MUC07:00Monachium
10 kwi
MUC10:05Monachium
8h 20min
1 przesiadka
KRK18:25Kraków Balice
LOT
18 maj
KRK08:00Kraków Balice
6h 50min
1 przesiadka
MUC14:50Monachium
20 maj
MUC03:00Monachium
10h 45min
1 przesiadka
KRK13:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
20 mar
KRK08:30Kraków Balice
8h 05min
1 przesiadka
MUC16:35Monachium
22 mar
MUC05:40Monachium
8h 30min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Monachium w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Monachium w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Eurowings, LOT i easyJet.
Kilka linii lotniczych
1 mar
KRK07:30Kraków Balice
8h 05min
1 przesiadka
MUC15:35Monachium
Eurowings
3 maj
KRK09:50Kraków Balice
6h 10min
1 przesiadka
MUC16:00Monachium
easyJet
7 lut
KRK08:05Kraków Balice
7h 40min
1 przesiadka
MUC15:45Monachium

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Monachium

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Monachium
LOT
1 lut
KRK12:10Kraków Balice
4h 50min
1 przesiadka
MUC17:00Monachium
12 lut
MUC04:45Monachium
4h 35min
1 przesiadka
KRK09:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
30 sty
KRK01:15Kraków Balice
7h 05min
1 przesiadka
MUC08:20Monachium
22 lut
MUC04:45Monachium
4h 35min
1 przesiadka
KRK09:20Kraków Balice
Lufthansa
1 lut
KRK08:25Kraków Balice
1h 20min
MUC09:45Monachium
12 lut
MUC17:15Monachium
1h 20min
KRK18:35Kraków Balice
1 039 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
4 lut
KRK02:25Kraków Balice
6h 30min
1 przesiadka
MUC08:55Monachium
5 lut
MUC10:35Monachium
7h 45min
1 przesiadka
KRK18:20Kraków Balice
1 191 zł
Znajdź podobne
LOT
31 sty
KRK12:10Kraków Balice
4h 50min
1 przesiadka
MUC17:00Monachium
4 lut
MUC04:45Monachium
6h 35min
1 przesiadka
KRK11:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
1 lut
KRK07:30Kraków Balice
8h 15min
1 przesiadka
MUC15:45Monachium
6 lut
MUC04:40Monachium
8h 30min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Monachium

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Monachium z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 627 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Zgodnie z czasem, miła obsługa.

Szukaj lotów LOT
LufthansaCenaOd 634 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Lufthansa
  • Loty LOT Kraków – Monachium

    Najniższa cena za bilet LOT na połączenie Kraków – Monachium znaleziona w ostatnich 72 godzinach to 145 zł. LOT obsługuje tygodniowo 15 lotów na tej trasie, ze średnią ceną biletu wahającą się w granicach 209 zł. Linie LOT oceniane są na 7,2/10.

  • Loty Lufthansa Kraków – Monachium

    Lufthansa (ocena 7,0/10 na podstawie 495 opinii) obsługuje około 10 lotów Kraków – Monachium tygodniowo. Średnia cena za bilet w obie strony wynosi 187 zł, a najtańsza oferta znaleziona na momondo kosztowała 146 zł. Są to ceny znalezione w ciągu ostatnich 72 godzin.


Loty LOT: Kraków – Monachium

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Kraków – Monachium
LOT
17 kwi
KRK04:50Kraków Balice
13h 30min
1 przesiadka
MUC18:20Monachium
20 kwi
MUC03:00Monachium
10h 45min
1 przesiadka
KRK13:45Kraków Balice
LOT
18 maj
KRK08:00Kraków Balice
6h 50min
1 przesiadka
MUC14:50Monachium
20 maj
MUC03:00Monachium
10h 45min
1 przesiadka
KRK13:45Kraków Balice
LOT
24 mar
KRK11:00Kraków Balice
3h 45min
1 przesiadka
MUC14:45Monachium
30 mar
MUC05:55Monachium
4h 25min
1 przesiadka
KRK10:20Kraków Balice

Loty Lufthansa: Kraków – Monachium

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Monachium
Lufthansa
6 mar
KRK01:00Kraków Balice
1h 20min
MUC02:20Monachium
12 mar
MUC18:15Monachium
1h 20min
KRK19:35Kraków Balice
Lufthansa
15 kwi
KRK12:35Kraków Balice
1h 20min
MUC13:55Monachium
22 kwi
MUC18:00Monachium
1h 20min
KRK19:20Kraków Balice
Lufthansa
24 mar
KRK02:00Kraków Balice
1h 20min
MUC03:20Monachium
26 mar
MUC18:00Monachium
1h 20min
KRK19:20Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Monachium oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Monachium, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, LOT, i Ukraine International Airlines.

  • Kraków Balice – Monachium – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Kraków Balice – Monachium – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 644,3 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 1h 20min.


Alternatywne trasy Kraków-Monachium

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena333 zł
Loty Warszawa - Monachium
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena615 zł
Loty Katowice - Dortmund
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena69 zł
Loty Warszawa - Berlin
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena355 zł
Loty Kraków - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena489 zł
Loty Warszawa - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena598 zł
Loty Kraków - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena429 zł
Loty Katowice - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena636 zł
Loty Poznań - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena338 zł
Loty Gdańsk - Hamburg
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena95 zł
Loty Katowice - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena333 zł
Loty Kraków - Berlin
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena212 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Monachium

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Monachium

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Kraków – Monachium z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Kraków – Monachium tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Kraków – Monachium dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Kraków – Monachium, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.